Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021

Διασκέδαση

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRglo Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Σχόλια

 • Mario Tr
  Mario TrΠριν 13 ημέρες

  Na keni rrujt lesht me keto reklama turke

 • LaaL . info
  LaaL . infoΠριν μήνα

  grglo.info/project/yHnfeompc5KNoHk/b-nteo Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

 • LaaL . info
  LaaL . infoΠριν μήνα

  grglo.info/project/yHnfeompc5KNoHk/b-nteo Fation Kuqari ngacmon Ledianen per...

 • gandia playa
  gandia playaΠριν μήνα

  U care tip fustani provokues la veshur kjo llapa haha.

 • Elfons elfons
  Elfons elfonsΠριν μήνα

  Rama ik

 • Albi Albi
  Albi AlbiΠριν μήνα

  Lot

 • Fredi Gogoli
  Fredi GogoliΠριν μήνα

  🐦🐥🎼grglo.info/project/y4qrbHWbfteHgok/b-nteo🎼🐦👍

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniΠριν μήνα

  Asnji nuk e kopjon dot Meten... sepse sado te mundohen aktoret e portokallise... nuk e arijne dot sepse ai rezaton vetem poshtersi dhe makuteri

 • Daily Things

  Daily Things

  Πριν μήνα

  Emo se shoke Jane, me thuaj me ke rri te te them se cili je,dhe likja me keta rri ka 40 vite.

 • Alban Bala
  Alban BalaΠριν μήνα

  Sa t'a shpifin këto maskat që vendosin aktorët. Shumë amatoreske vendosja e maskave...

 • Tefta Kaca
  Tefta KacaΠριν μήνα

  Beni rtv kashari

 • Parim Disha
  Parim DishaΠριν μήνα

  Jeni argetimi jone

 • gloria gjeci
  gloria gjeciΠριν μήνα

  Ju lutem sillni xhemin ajo esht per kete pune e duan te gjithe 🙏

 • shqiptarja 2103 shqiptarja

  shqiptarja 2103 shqiptarja

  Πριν 12 ημέρες

  Xhemi ja mbathi vet..nuk e perzuri njeri

 • jam une

  jam une

  Πριν 26 ημέρες

  E drejt

 • Tefta Kaca
  Tefta KacaΠριν μήνα

  Riktheni skrapin

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN CecollariΠριν μήνα

  Portokalli.. Jeni super mjeshtra... Jeta e shqiptare humori ilaci me i mire..

 • Gesi Bekiari
  Gesi BekiariΠριν μήνα

  une vdes per violincelin

 • Roland Madhi
  Roland MadhiΠριν μήνα

  Gjith kandidatet me cepa tamam 😂😂

 • Elsa L3c!u!
  Elsa L3c!u!Πριν μήνα

  Bukra dhe familja super

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniΠριν μήνα

  Familja e Llanes fantastik jeni 😁😁😁

 • Toto loku
  Toto lokuΠριν μήνα

  Top Halja. Neveri si nje media kaq e madhe ti sherbej nje Diktatori.

 • Drilon Krasniqi
  Drilon KrasniqiΠριν μήνα

  🇽🇰🇦🇱

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco LorencoΠριν μήνα

  bark deri esht lot aktron shum bukur

 • Irena Cortese
  Irena CorteseΠριν μήνα

  🤣🤣🤣nasi dhe doki 🤣🤣🤣🤣

 • Reyan Reyan
  Reyan ReyanΠριν μήνα

  ilir meta dhe mua me trembi😂😂😂

 • Reyan Reyan
  Reyan ReyanΠριν μήνα

  i bukur kostumi nasit

 • Adem jashari

  Adem jashari

  Πριν μήνα

  Edhe ti je e mir 🌹

 • John John
  John JohnΠριν μήνα

  Familjen parsh e mrapsh presidentit ku ti ket .

 • Jonid Hyseni
  Jonid HyseniΠριν μήνα

  Futi 100 euro te na vej mbare hahahhahaha

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoΠριν μήνα

  Fantastic

 • Gjoni Black Beatz
  Gjoni Black BeatzΠριν μήνα

  Hahaha sa e fort ajo pjesa me të bërtitur tek cifti i lumur U shkriva gazit

 • Kateria Ranxha
  Kateria RanxhaΠριν μήνα

  Mjaft me ju lutem na beni humor dhe jo politik

 • AFRIM ZIKA
  AFRIM ZIKAΠριν μήνα

  Aha te forta

 • Saldi Troplini
  Saldi TropliniΠριν μήνα

  Familja astari super e fuqishme 😂😂😂😂😂😂

 • arben hysi
  arben hysiΠριν μήνα

  na hapet barkun me keto budalliqe,,piken e humorit nuk keni!!

 • Aldo Kacanolli
  Aldo KacanolliΠριν μήνα

  O vdes kur thot qerrateshk

 • Alba_Arber
  Alba_ArberΠριν μήνα

  Ku jan dy policet

 • Shpresa Loshi
  Shpresa LoshiΠριν μήνα

  Pse e hiqni zèrin?

 • Alex Tutorials

  Alex Tutorials

  Πριν μήνα

  esht copyright-i youtubit

 • Viovan Cici
  Viovan CiciΠριν μήνα

  Bravo presidentin e ke qare bravo!!!!!

 • Njeri Mir
  Njeri MirΠριν μήνα

  Po pse e keni felliq emisionin me kte antonelen?edhe pse e keni thirr per te tall trapin , por gjithsesi nuk mendoj qe duhet felliq portokalli me keta lloj tipesh.e degjuat qe vet tha me pelqejne pleqet sepse ja shum pervoja ne milano.

 • Leras Berati
  Leras BeratiΠριν μήνα

  I pa parë ky babai i familjes astari

 • Erina E.E.A
  Erina E.E.AΠριν μήνα

  Familja Astari sa me pelqen😂😂😂😂

 • Key Board

  Key Board

  Πριν μήνα

  Edhe ti me pelqen shume Erina E.E.A si drita je, te bekoft zoti 😊

 • Rimi Rj
  Rimi RjΠριν μήνα

  Fjoralba super pjeshk si gjithmone

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅΠριν μήνα

  Tani per votimet ta mbajn ne goj pd dhe ps

 • Aldo Vrapi
  Aldo VrapiΠριν μήνα

  BRAVO SHUME BUKUR KAPO HEKRI MELAMINI I SUKSESHMI ME NASIN PERTHITHEN SHUME BUKUR

 • M.H
  M.HΠριν μήνα

  Sa humor pa lidhje! Hajt mo, e shohim me shty kohen se per te qesh, fareeee.

 • Flora Tahiri
  Flora TahiriΠριν μήνα

  Fjori Krejt ne rregull por si prezantuese me kete veshje katastrofe mini mini nuk je e vetmja te gjitha prezetueset kshtu pa hijeshi turp turpi ne Eu.kurr nuk isheh te zhveshura.. nuk do te thot se demokracia eshtt me zhveshje....pershendetje nga Luxemburgi 👍

 • Nebi Deda
  Nebi DedaΠριν μήνα

  Te vi ne londer ky legeni qelbesina idioti Fundrrrina spihuni muhamet veliu

 • Semafori Albania
  Semafori AlbaniaΠριν μήνα

  E keni kthyer portokallinë show të rilindjes duke u përdorur keq fare për fushatën e Ramës. Mos i thoni vetes aktorë humori se jeni bërë lëpirës loqesh

 • Daily Things

  Daily Things

  Πριν μήνα

  Vdesin dhe per tope keta dhe vrima bythe.

 • Kodi Pagan Shqiptare

  Kodi Pagan Shqiptare

  Πριν μήνα

  Top Kanalizimi ka qen çdo here i PS

 • Agron Bujupi
  Agron BujupiΠριν μήνα

  Fjori ,me vjen keq ama si prezanatuese ne portokalli disi nuk shkon, nuk mund ta zavendsosh Eneden edhe Xhemin. Salsano eshte metvertet King. Ju pershendes nga München Germany

 • Key Board

  Key Board

  Πριν μήνα

  Te pershendes nga Wiesbaden.. a keni naj pllakaxhi qe do pune?

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν μήνα

  fijori salsano jane me te mire si presantuse te portogallia fijori eshte ylle i hymorit shume mire si presantuse 👌👌👌👍👍👍👍👍👌👌👌👌

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν μήνα

  edi rama gjikande i madhe

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν μήνα

  lulezime basha te mesoje tabelen shumzimit 7=7 42

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν μήνα

  dy polica gjikante te medhenje te te forte emisioni te portogalle te forte jane huomrin bajne gjalle emisionin portogallin 💪👌👌👌👌👍👍👍

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν μήνα

  ilire meta te humorin te portogallia me te mire ne shqiperi humoristike

 • Rain Network
  Rain NetworkΠριν μήνα

  KIA MOTREN NGJAK ME TE PAME CA EUROPE DONI JU PO BLLOKOJI FARE

 • Rhett Sheppard
  Rhett SheppardΠριν μήνα

  📌 1 8 + -S"E`X`--D`A"T`ING-------- Here ↪ XXCLUB.CYOU/BUIGWT 8:01 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Ena Ena
  Ena EnaΠριν μήνα

  Antonela shume e mire I shkon shume humori 🥰

 • Key Board

  Key Board

  Πριν μήνα

  Edhe ti Anale shume e mire je 😊

 • billis s
  billis sΠριν μήνα

  Larg duart nga doktori o karagjoza

 • 멜론과쭈꾸미

  멜론과쭈꾸미

  Πριν μήνα

  tashi keta tallen me doktorin . po te mos ishte doktori salsanleshi as me grupin artistik te kooperatives se peqinit sdo ishte . tashi ky na del e shan salen hajde hajde .

 • Alpha L
  Alpha LΠριν μήνα

  Duhet mbyllur portokalli si show e keni zgjatur si shume! U ben disa vite qe nuk beni me humor!

 • Eno Eno88

  Eno Eno88

  Πριν μήνα

  Me vite bohet nga qejfi jo nga halli

 • Alpha L

  Alpha L

  Πριν μήνα

  @Esmeralda Sali e shikoj per te matur nivelin e rrotkarizimit te shoqerise

 • Esmeralda Sali

  Esmeralda Sali

  Πριν μήνα

  Po mos e shiko pra

 • CRISTIANOBEAST MODE
  CRISTIANOBEAST MODEΠριν μήνα

  Dy policet?????

 • Taze Gjini

  Taze Gjini

  Πριν μήνα

  Aaa@

 • TIKI . Info
  TIKI . InfoΠριν μήνα

  grglo.info/project/rYucpX6zdreBha8/b-nteo Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

 • TIKI . Info
  TIKI . InfoΠριν μήνα

  grglo.info/project/rYucpX6zdreBha8/b-nteo Tea dhe Andi bejne deklaratat per njeri tjetrin ...

 • Tata Tata
  Tata TataΠριν μήνα

  Jeni te mrekullushem

 • Ingrid5 Ingrid
  Ingrid5 IngridΠριν μήνα

  Mjaft me vaksinat Pune per ne, ju ikni vaksinohuni , pa propagande ju lutem

 • Arjan D
  Arjan DΠριν μήνα

  Vazhdoj edhe Fjori me harru me vesh pantollonat nga nxitimi😉

 • Bledar Çomo

  Bledar Çomo

  Πριν 12 ημέρες

  8

 • Ergit Korbi
  Ergit KorbiΠριν μήνα

  Vdeksha siper teje o fjoralba

 • Anna Anna

  Anna Anna

  Πριν μήνα

  Ouu 😂😂😂

 • Ada92 Beqiri
  Ada92 BeqiriΠριν μήνα

  Fjoralba me te bardha me te bardha veshur ooo. 🌟 me xixa ke qene sot

 • Ina Kabo
  Ina KaboΠριν μήνα

  Fjori je shume po shume e mire 🥰🥰🥰

 • Flutura Duka
  Flutura DukaΠριν μήνα

  Me vjen keq ,po Xhemin se zevendeson kush

 • Koko Loko

  Koko Loko

  Πριν μήνα

  Kjo eshte nje kalamo i llastuar me sy te shtremte. Qe bertet ne fund te cdo fjalie. Ka per ti rene ndonje infart nga frika salsanos se do ta kapi pa mendje. Rrofte babi qe e mban ne ajer me lek. Sa vajza te talentuara ka. Me kujtohet ajo komedia "tela per violine", qe i thoshte ai gruas. Ca po bejme i grua, nje gagac per aktor vetem se kane 2 miq. Tani qe ndrroi koha eshte kthyer, vetem se kane leke.

 • Michael Deleon

  Michael Deleon

  Πριν μήνα

  @Mira Nuk kishte me nerva. Dhe mori pushime te perhershme.

 • Mira

  Mira

  Πριν μήνα

  Une tani po e shoh Po xheni ku vajti ?

 • Michael Deleon

  Michael Deleon

  Πριν μήνα

  Xhemi ishte e nona e portokallis, ishte kurora. Ndersa kjo hingellin fallco, ben veprime fallco, flet pa lidhje dhe shpesh her ja terhek frenat Salsano. Kjo ka paraqitje por fallciteti se le dot te ngrej koken. Por sonte po ve re qe spaska komentet e nxenesve nga emisioni i meparshem.

 • Doubledown Codes

  Doubledown Codes

  Πριν μήνα

  ​@Ina Kabo Fjoralba shum e mir dhe te gjithe e duam dhe portokallia kishte nevoj per kte ndryshim por nga pjesa e aktrimit Fjori eshte shum larg Xhemit mbase me kalimin e kohes do ja marri doren me mir.

 • video te ndryshme
  video te ndryshmeΠριν μήνα

  Please subscribe

 • Luan Boy
  Luan BoyΠριν μήνα

  First comment ora 00.00

Επόμενο