Melisa - Leje ( Official Video )

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια

 • Miwiii .-.
  Miwiii .-.Πριν 46 λεπτά

  Oooooo masi nigjova 2:10 min Anen tu knu, m vjen me shku me e puth n ball melisen

 • arber arber
  arber arberΠριν 55 λεπτά

  👌👌👌👌👍👍👍👍👍🕺🕺🕺

 • Irdajena Velija
  Irdajena VelijaΠριν ώρα

  O zot. Melissa je shume e mire dhe zeri shume i bukur👑👑👑❤❤❤

 • Enno Buzi
  Enno BuziΠριν ώρα

  Kush beri kengetare kte

 • Flatra team
  Flatra teamΠριν ώρα

  MA E MIR LINDA MORINA SE ANA LLESHI

 • Flatra team
  Flatra teamΠριν ώρα

  OI MELIS TI MERITON 2B VIEWS SE JE SHUM E MIR JO SI TJERAT JAN QU PREJ GJUMIT DHE KAN THAN JEMI BO KENGETAR,TI JE NJISHI

 • Jade West
  Jade WestΠριν ώρα

  Melisa e dashur te kerkojme zyrtarisht ndjese nga thellesia e shpirtit pasi degjuam kengen e Anes

 • RENI20
  RENI20Πριν ώρα

  Melisa ne keto momente...Anes...:Pafshimmmm❤ Shprsoj mos me bo kenge sindi ...se psti do "falimentosh" shpirto

 • Koka Daniela
  Koka DanielaΠριν ώρα

  Uaaa po ti qenke artiste mi zemer e ke hallall famen tpakten kendon shqip dhe jo mejk a buri uok😂

 • Leonard Seferi
  Leonard SeferiΠριν ώρα

  Melisa pas kenges se anes,je 1 div e vertet. Por qe te 2ja kenget jan per ne varreza,se u ben mir te vdekurve. Turp i madh

 • ornela lea
  ornela leaΠριν ώρα

  Cok shykyr Allahim bismillah Anes qe kontriboi ne zbulimin e talentit te Melises

 • Eleni Allushi
  Eleni AllushiΠριν 2 ώρες

  Hahahhaha t gjithe paskemi ardhur tek melisaa mbas Anes hahahahhahahaha O zot 😂😂😂😂

 • Laureta Hasabali
  Laureta HasabaliΠριν 2 ώρες

  Qyqaaa melisa ti je yll moj para anes tani po kercej prej kenges tende ka lezet🧚‍♀️💣

 • Aulon Bilalli
  Aulon BilalliΠριν 2 ώρες

  Ju kerkojm ndjese vetem nje vemendje ju lusim qe mos e degjoni kengen e anes nese doni te jeni shurdhana se mos degjoni me fare muzik shkruani ana dhe do tju dal nje lope me cicat jasht dhe klikoni!!! KUJDES!..

 • Mantuela Fetollari
  Mantuela FetollariΠριν 2 ώρες

  Super 👍

 • Diana Mucaj
  Diana MucajΠριν 2 ώρες

  Pas degjimit te kg te anes,ndjes melisa ti je lule me ket keng

 • Dasia Koca
  Dasia KocaΠριν 3 ώρες

  Melisa na fal per banalitetin e dashur tani e kuptova se sa posht paska qen AnaLleshi.... Veshet e mi jane ne koma 3 javorshe....🙄

 • Besnik Jaho
  Besnik JahoΠριν 3 ώρες

  Po kenga Antoles kur del? 😂😂

 • Elisia Alijaj
  Elisia AlijajΠριν 3 ώρες

  Na fal

 • Shenasi Ferati
  Shenasi FeratiΠριν 4 ώρες

  me rop shpie ertha ketu vetem me i qetsu veshet nga muzika e anes. zeri jot tash me duket si zeri i shakires 😂😂🤣

 • Majra Guri
  Majra GuriΠριν 4 ώρες

  Ku je melisa zemra ime

 • Ylli Sinamati
  Ylli SinamatiΠριν 4 ώρες

  Sido te jete kjo kenge te ngel ne menje, Jo si te Anes qe ni fjale Sun mora vesh(per fat t mire😛) sorry Melis

 • liljana krova
  liljana krovaΠριν 4 ώρες

  Melisa je fantastike opo jeeee luleeee e na u desh kenga anes per ta kuptu ket gje . Po kot nuk thon peso e meso . Veshet e mi e pesuan kur degjuan anen e mesuan pasi te degjuan prap ty 😂

 • Tori Tori
  Tori ToriΠριν 4 ώρες

  Melisa pasi degjova kengen e anes te kerkoj ndjese vazhdo zemer ke ze te mrekullushem dhe na fal😘❤💘💝💖💟💗

 • it's olaa
  it's olaaΠριν 4 ώρες

  🎶Lyrics🎶 Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x

 • FRE FIRE Garena
  FRE FIRE GarenaΠριν 5 ώρες

  Kush deshiron te shurdhoje veshet te degjoje anen1

 • Angel Angel
  Angel AngelΠριν 5 ώρες

  Klikime Anes Klikime Melises vetem pe rkto komentet qe jan zjarr😂😂😂😂😂 Na knaqet o Njerez

 • Yllka Mustafa
  Yllka MustafaΠριν 5 ώρες

  Like ata qe erdhen ktu pas kenges se Ana1😂😂 Ti qetsojm pak veshet

 • Angel Angel
  Angel AngelΠριν 5 ώρες

  Na solli Ana Lleshi si kerkim falje per ty o Melisa😂😂😂😂 sinqerisht na fal se sta paskemi dit vleren pasi degjuam Anen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Jona Sulejmani
  Jona SulejmaniΠριν 5 ώρες

  melisae bukra 🤩

 • erika
  erikaΠριν 5 ώρες

  🤠

 • pa filtra
  pa filtraΠριν 5 ώρες

  Kesaj I thone me dashuru Melisen me zor nga urrejtja qe kemi per Anen ( Anus-in )

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 5 ώρες

  Na mbytet me Komente😂😂😂😂😂😂😂😂

 • five stars
  five starsΠριν 5 ώρες

  Melis, 5M views ti bana ktheu it's me Anaa, M'fal që të thashë: You are one night stand, për kok t'Atdheut se kisha me tër mend. Meliiiis m'falendero mua, Se edhe un kontribova në klikimet e tua. Meliiiis të dua Fitimet e tua, ndaji me mua, Fundja leshi jemi të dyja Unë, pak më e aftë me ilaçet e mia 🤪😄🤣😂

 • Burim6xbfjgjugu Idrizi
  Burim6xbfjgjugu IdriziΠριν 5 ώρες

  Me mir se ana🤩😍

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kotΠριν 5 ώρες

  O komentues ju befsha gropen se me kenaqet.

 • Angel Angel

  Angel Angel

  Πριν 5 ώρες

  Hahahahhaahhahaha sinqerisht edhe un i bej klikime ksaj dhe Anes vetem nga komentet flake😂😂😂😂😂😂😂

 • M4E
  M4EΠριν 5 ώρες

  Jo Re Se Melisa Esht Mir Srz Ajo Ana Karit Ska Haberr As Si Lidhen Vargjet M Si Me Qon Tu Recitu 😢 Melisa Respect ++ Pas Atij Tmerri T Anës 💔

 • danii
  daniiΠριν 5 ώρες

  Melisa te kerkojm ndjes Kenga jote tani me qeteson😶

 • Grejsa Grejsa
  Grejsa GrejsaΠριν 6 ώρες

  Zemerrr je shum e mir un jam fancja jote me e zjartee❤️❤️💖💖💖💋🦄🦄

 • Gledia Zaka
  Gledia ZakaΠριν 6 ώρες

  Te kerkojm falje melisa 🙏🏻

 • Lyrics video
  Lyrics videoΠριν 6 ώρες

  Tritoli i rradhes : melisa ana lleshi bashkpunim😂😂

 • Suela Kovarik
  Suela KovarikΠριν 6 ώρες

  Melisa zerin yll. Bravo

 • Hej Hej
  Hej HejΠριν 6 ώρες

  Hahahahahaha thash se vetem une erdha ta degjoj dhe njehere kengen e Melises pasi degjuam" kengen" e Anes

 • vanchoruse
  vanchoruseΠριν 6 ώρες

  Greetings from Bulgaria :) Good that we have Balkanika Music Television to share songs from all the Balkans :)

 • Ham Kam
  Ham KamΠριν 6 ώρες

  Thoni cfare te doni mua me pelqen.Super realizim. Ajo kercen shume bukur. Kenge dhe klip te bera nga profesioniste. Nuk shoh ndonje gje me pak se Elgit Doda.

 • it'S Joni
  it'S JoniΠριν 6 ώρες

  Tani do presim kengen e Muratit ne gjuhen shqip 😆

 • Kristina Shukulli
  Kristina ShukulliΠριν 7 ώρες

  Melis kerkoj falje per sharjet!😭

 • Anika Syla
  Anika SylaΠριν 7 ώρες

  Kjo qenka hit ...pasi pash kengen e Ana1 ......

 • Rrushe Elezi
  Rrushe EleziΠριν 7 ώρες

  Suksese

 • Star Girl
  Star GirlΠριν 8 ώρες

  Ata qe erdhen ktu pasi degjuan kengen e anes

 • acarusja
  acarusjaΠριν 8 ώρες

  Melisa je yll para Anes

 • Meli Memecko
  Meli MemeckoΠριν 8 ώρες

  Melisa te kerkoj falje qe te kam shar se nuk di t kemdosh tani qe degjova anen je nje kengetare shum e mir.❤❤❤❤❤

 • Valii 255
  Valii 255Πριν 8 ώρες

  Shum ma mir kendon se Anaa 1 na fal qw tkemi ofenduarr vazhdo

 • Suzi Isenaj
  Suzi IsenajΠριν 8 ώρες

  Bravo❤️veq sukses

 • aldin fazliu
  aldin fazliuΠριν 9 ώρες

  ❤❤

 • Kshu Gjonash
  Kshu GjonashΠριν 9 ώρες

  Ok, Melisa kendon 100 here me mire se Ana skandalozja.

 • aj Ib
  aj IbΠριν 9 ώρες

  Melisa jo vetem te qetson veshet po ksaj i ka lezet edhe veprimet qe ben,Ana nuk shifet me sy

 • Eri_isa
  Eri_isaΠριν 9 ώρες

  Pasi degjuam kengen e Anes , kenga e Melises esht SUPER✨

 • Ervis Ferra
  Ervis FerraΠριν 9 ώρες

  melissa e ka zerin te mir edhe kenga esht e bukur👍

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraΠριν 9 ώρες

  Kenge melises eshte me e bukur se kenga e anes 1

 • swet swet
  swet swetΠριν 9 ώρες

  Melisa pervese e bukur e talentuar e embel bravo bravo💫💫

 • tobias tobias
  tobias tobiasΠριν 9 ώρες

  bashke me anen per te semafori se per muzike nuk jeni😂😂😂

 • Xhoela Voda
  Xhoela VodaΠριν 10 ώρες

  M mir Melisen sesa anen mrpsh

 • Bos Bos
  Bos BosΠριν 10 ώρες

  Na cau trapin

 • Alketa E Murati
  Alketa E MuratiΠριν 10 ώρες

  Kur u bo dhe ana kengetare mos ngelt njeri 🤣😂

 • the world
  the worldΠριν 10 ώρες

  Shum shum shum e mir se Ana 👏 !!!! Po pres Antonelen tani kush e di çfar tjeter do digjojm

 • elena elena
  elena elenaΠριν 10 ώρες

  Melisa, Linda Morina, dhe Luana Vjollca: na falni! 😭 Ju paskemi share kot, nuk e dinim qe kishte edhe me keq se ju 😭😭😭😭

 • Elizabeta Eli
  Elizabeta EliΠριν 10 ώρες

  O ti je 😍😍😍🍇🍇🍇

 • Ervin Rika
  Ervin RikaΠριν 10 ώρες

  Melisa me fal po ti para asaj je yll ajo na shurdhoi veshet duke thene majk the budi work💀🙏😭😭

 • elio elio
  elio elioΠριν 10 ώρες

  Nuk e di nese ndikon fakti qe sapo degjova Anen para kesaj , po Melisa tingellon sh nice ktu dhe natyrale .

 • Xheni
  XheniΠριν 10 ώρες

  Po jo m lla se Melisa ka zë , po ajo Ana ca dreqin do te kjo pun

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZΠριν 10 ώρες

  TE HAN MUTIN ANA 🤣🤣🤣🤣

 • Brisilda Sadrija
  Brisilda SadrijaΠριν 10 ώρες

  Melis te paskemi ra nqaf kot.... duke degju Anen ti je super ✋

 • Pinki Pufi
  Pinki PufiΠριν 11 ώρες

  Ti tpakten ke ze o Melis po ajo Ana Lleshi as ze dhe kengen kot fare. Tkemi gjyku kot pz❤️

 • sad-stich
  sad-stichΠριν 11 ώρες

  Duhej te bente ana keng qe te benim komente pozitive te melisa😂melisa msoj anes tw kendoj se e ke dhe shoqe

 • Fisnik Maxhuni
  Fisnik MaxhuniΠριν 11 ώρες

  Wow 😱😱😱 andi 1 me melisen ska munsi

 • Samuel Skaqaj
  Samuel SkaqajΠριν 11 ώρες

  Melisa te kerkojm ndjes ju lutem degjoni kengen e anes dh do ju bejn vesht me mjir

 • fjona 1717
  fjona 1717Πριν 11 ώρες

  kush mendon se Ana 1 esht shummm kopjace kopjoi melisen sps melisa mori n klip Andin kurse Ana Atdheun ik me gjith Anen kottttt Vazhdoo o Meliss se je me e mira deri tash♥♥😘😘😘👑👑👑

 • Kastriot Xhepa
  Kastriot XhepaΠριν 11 ώρες

  Veq vazhdo melisa o diell🥰🥰🥰🥰🥰🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • fjona 1717
  fjona 1717Πριν 11 ώρες

  T lumtt o Meliss leje se ca thon te tjeret se ti je ma e mira Ana la namm 😂 Queen Melisa♥😘👑

 • pudgee
  pudgeeΠριν 11 ώρες

  Gotesin familja lleshi

 • Jtree Sams
  Jtree SamsΠριν 11 ώρες

  Melisa na fal zyrtarisht pasi degjova kengen e anes 1 u tmerrova

 • BEJZA:)
  BEJZA:)Πριν 11 ώρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Rovena Varrosi
  Rovena VarrosiΠριν 11 ώρες

  O melisa o super yll na dukesh si sakt si Vace Zela ti tn.. u bone ikone ti fal deshtimit te Anes..... ahahahahah te paskena shajt kot..ndjes publike....ik e ngjoje iher kengen e anes...

 • Soni Kita
  Soni KitaΠριν 11 ώρες

  Une do dryshoj vend nuk rri dote ma ne shqiperi na degjenerun muziken sidomos ajo kenga e anes .me ate anglishte perfekte

 • Baddie
  BaddieΠριν 11 ώρες

  Like kush erdhi ketu direkt pas kenges se anës

 • Dori Komedi
  Dori KomediΠριν 11 ώρες

  Melisa te kerkojme falje zyrtarisht pasi degjuam kengen e ana 1 😩😩😩🍼

 • Biznesmene_
  Biznesmene_Πριν 12 ώρες

  Pasi degjuam enen erdhem te te themi ty qe te duam shume

 • Mon Balliu
  Mon BalliuΠριν 12 ώρες

  Bravo Melisa je me e mira

 • Sara Sara
  Sara SaraΠριν 12 ώρες

  Perfundimisht je e preferumja ime nga kengtaret e perputhes

 • savage babe
  savage babeΠριν 12 ώρες

  melisa kenga jote esht shum bukur zeri jot yll me fal qe te kam paragjyku paska dhe me keq 🤣

 • Rigelsa Gjoka
  Rigelsa GjokaΠριν 12 ώρες

  Kenga E Anes ne krahasim me kete..o zot.. Tn po qe e adhuroj Kete kenge😂😂

 • Ronaldo sadiku
  Ronaldo sadikuΠριν 12 ώρες

  shume kenge vl

 • Silvana Lleshi
  Silvana LleshiΠριν 12 ώρες

  Melisa bukur je

 • Erjon Jata
  Erjon JataΠριν 12 ώρες

  O melisa pasi degjova muziken e anes 1 erdha ktu te kerkojm zyrtarisht ndjese 🤎🥺🥺

 • esma Mara
  esma MaraΠριν 13 ώρες

  Bravo👍

 • Evilina Bregu
  Evilina BreguΠριν 13 ώρες

  Like kush ka hyr veten te krahasoni kengen me te anes 😂😂😂

 • Engin& Gledia
  Engin& GlediaΠριν 13 ώρες

  👍😘

 • Eda Likoka
  Eda LikokaΠριν 13 ώρες

  Jam ketu mbas kenges se Anes , Melisa vazhdo dhe rritu ne cdo publikim kenge❤

 • Xhorxheta Filja
  Xhorxheta FiljaΠριν 13 ώρες

  🤮

 • Egla Mana
  Egla ManaΠριν 13 ώρες

  E meritove boterisht nje like pasi degjova kengen e Anes.Te kerkojme ndjese :)

Επόμενο