Rina ft Fuego - Fly (prodby: la loquera producciones)

Μουσική

Stream and download here :
fanlink.to/FlyByRina
Prod. by: ZzapnChriss
ZzapnChriss on Instagram: zzapnchriss
ZzapnChriss on Facebook: zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: zzapnchriss
Booking manager: +37744184460
AMP on Instagram
albamusicpublishing
AMP on Facebook
Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com
For licence, cover or remix: contact@albamusicpublishing.com

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • ZzapnChriss Onrecords
  ZzapnChriss OnrecordsΠριν 2 χρόνια

  Stream and download Fly here : fanlink.to/FlyByRina

 • Amire Lyrics

  Amire Lyrics

  Πριν 6 μήνες

  O sa e mire 😆

 • Βαγγελης Ντογκας

  Βαγγελης Ντογκας

  Πριν 6 μήνες

  @ILLYRIAN ALBANIAN ccf7

 • Βαγγελης Ντογκας

  Βαγγελης Ντογκας

  Πριν 6 μήνες

  @jata2 2 the only way

 • Lindita Lika

  Lindita Lika

  Πριν 7 μήνες

  What you doing

 • Ajne Ajne

  Ajne Ajne

  Πριν 8 μήνες

  R I N A 🔥🌹🌹💥💥💥🤗🤗

 • minecraft minecraft
  minecraft minecraftΠριν 22 ώρες

  N'2021 ??

 • Renato Ferreira de Oliveira
  Renato Ferreira de OliveiraΠριν ημέρα

  warriors

 • A B
  A BΠριν 2 ημέρες

  2021 JO VEQ UN KOKOM

 • ALPHA lindi
  ALPHA lindiΠριν 3 ημέρες

  A ngohet hala ?

 • Reyms Hacks
  Reyms HacksΠριν 15 ημέρες

  God! 🙏🏼

 • Besa lika
  Besa likaΠριν 18 ημέρες

  Super qkjo o konga ma e bukur qe e ki

 • Al3ß8A Al3ß8A
  Al3ß8A Al3ß8AΠριν 23 ημέρες

  Kush mendon qe ky zhaner muzike I pershtatet me shume Rines

 • Al3ß8A Al3ß8A

  Al3ß8A Al3ß8A

  Πριν 17 ημέρες

  @Rinatore RINA Nuk te kpt une Kam pyetur per zhanrin e muzikes dhe ti thua e degjoj dhe me shume madje🤷🤷🤷

 • Ioannis. II
  Ioannis. IIΠριν 28 ημέρες

  I love that song even I don’t understand lyrics..

 • Tekste Kengesh
  Tekste KengeshΠριν μήνα

  Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin ndor edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr 2x Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high Jom dashuru veq kur ta kom pa ty buzqeshjen Plus kurr ma shum se fjalt Ti e ke perdor heshtjen Me ty po du mu kon Ton veren dimrin vjeshten Po menoj met vet A kishem mujt me kon ton jeten Se veq qdo nat Um doken pak E kom menu ma larg Se jena per ma gat Une me ty Ti pom bon Mu kon rahat Sahere qe tkom ngat Po du met pas ma gat E spo du me kry Qysh po kesh Nuk o normal e kto ndjenja qe i kom nbark po mi myt kadal kadal oh god Jena qift fenomenal Edhe bashk na pina mall Deri tbohem per spital oh god x2 Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin en dor Edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high x2 Se gjiro gjiro jem tu bo Rabi shum i mir spo menoj mo as per fam nah nah Ndjenjat qe je tu mi dhon Pom bojn me ni Sikur me jetu en han fly We riding round the city blazing Kto e mytem zemer tjetrin a pe dhezim Qa ndodh mes neve dyve mesin So we keep on blazing Deri t na qel mengjesi x2 Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin en dor Edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high x2 Qysh po kesh nuk o normal E kto ndjenja qe i kom nbark po mi myt kadal kadal oh god Jena qift fenomenal Edhe bashk na pina mall Deri tbohem per spital oh god x2

 • Piyapong Phosrikaew
  Piyapong PhosrikaewΠριν μήνα

  foxnews

 • FraDancer
  FraDancerΠριν μήνα

  Rina and Enca are gonna be big in 2021

 • Anxhela Shkembi
  Anxhela ShkembiΠριν μήνα

  Shume e bkr kenga

 • Lubjana Shehaj
  Lubjana ShehajΠριν μήνα

  Bravo eeeeeeeej

 • Real Talk
  Real TalkΠριν μήνα

  Se di pse u ktheva tani...por kjo kenge eshte super

 • A. Q
  A. QΠριν μήνα

  28.11.2020 a pe ndegjon najkush hala✌

 • j gj
  j gjΠριν μήνα

  Kujt ja merrte menja qe rina do arrinte kaq lart Like ai qe mendon se po

 • Elida Kastrati
  Elida KastratiΠριν 2 μήνες

  Omg sa e mir je rina te dua shum 😘

 • RF899 YT
  RF899 YTΠριν 2 μήνες

  2020 HALA?

 • Tea Kiki
  Tea KikiΠριν 2 μήνες

  Tlutëm bëni ende kënga si kjo

 • Gent Ismali
  Gent IsmaliΠριν 2 μήνες

  RINA

 • Amber Koçovalı
  Amber KoçovalıΠριν 2 μήνες

  2020 ? 😌

 • * HARIBO
  * HARIBOΠριν 2 μήνες

  2020 Im in love with this song 🥺❤️❤️❤️❤️

 • Romina Garcia
  Romina GarciaΠριν 2 μήνες

  sidemen

 • maluma noizy capital t ylli DENISA
  maluma noizy capital t ylli DENISAΠριν 2 μήνες

  A pe ngon kush n 2020 qit kong aaa????

 • Shpetimtare Gusholli
  Shpetimtare GusholliΠριν 2 μήνες

  super keng kjo Rina edhe Fuego

 • kiwi wee
  kiwi weeΠριν 3 μήνες

  Anyone here on october 2020?

 • Anila Llaftiu
  Anila LlaftiuΠριν 3 μήνες

  kush bashkpunon me mire Rina dhe fuego:like kida dhe ermal fezullahu:koment

 • king Boy
  king BoyΠριν 3 μήνες

  2020

 • Leona Ahmeti
  Leona AhmetiΠριν 3 μήνες

  Like kush e ndegjon ne 2020...

 • Fation Omeri
  Fation OmeriΠριν 3 μήνες

  Yll bote esht rina

 • Inaì0 Hoxha000
  Inaì0 Hoxha000Πριν 3 μήνες

  2020 like kush po i lexo comentet tu nigu muzikn 🙈🙈

 • Natalia pl
  Natalia plΠριν 3 μήνες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Marinela Nela
  Marinela NelaΠριν 4 μήνες

  1 nga Kenget me Te Bkura Te Rines ❤️👑

 • Feride Morina
  Feride MorinaΠριν 4 μήνες

  loqka ❤

 • Kadri Dria
  Kadri DriaΠριν 4 μήνες

  Kush o ktu 2020

 • Radi Ator
  Radi AtorΠριν 4 μήνες

  Qifsha fuegon e ka dhi kangen

 • Rozyar Salar
  Rozyar SalarΠριν 4 μήνες

  Where can i get English translation?

 • klaudia prifti
  klaudia priftiΠριν 4 μήνες

  Spr kenge💞💞👌🏻

 • Tayna Queen
  Tayna QueenΠριν 4 μήνες

  Fuego e ka mytt🔥🔥

 • Ylli Grajqefci
  Ylli GrajqefciΠριν 5 μήνες

  400000

 • Firim Muati
  Firim MuatiΠριν 5 μήνες

  Ufff sa e kisha kput rinen tu ja qi pidhin e vozr. Qdo like qe beni ju ja shti 1 her!

 • Bleona
  BleonaΠριν 5 μήνες

  2020?

 • Enilda Tafxhafa
  Enilda TafxhafaΠριν 5 μήνες

  Shume bukur Rina dhe ti Fuego . Je veshur shume bukur Rina dhe ti Fuego. Fuego e paske zerin shume te bukur. Marshallah

 • Kujtim Chiko
  Kujtim ChikoΠριν 6 μήνες

  Nice

 • lusinda likaj
  lusinda likajΠριν 6 μήνες

  Ca faqe koti ne i shkrujm gjith ato komente tbukra kto sbajn asnje like

 • Gendi Gendi
  Gendi GendiΠριν 6 μήνες

  ❤❤❤😎❤😎❤😎

 • Valentina Zena
  Valentina ZenaΠριν 6 μήνες

  Pranver nuk po dojket mu kon bashk

 • elma berisha
  elma berishaΠριν 6 μήνες

  RINA QUEEN 👑👑👑👑👑 TE DUA PA FUND RINA❤

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 7 μήνες

  👎

 • Marinela Haska
  Marinela HaskaΠριν 7 μήνες

  I want this duo again but this time rap because fuego is doing very well as a raper and I miss rina calling herself MAMI

 • Dionisia Dardha
  Dionisia DardhaΠριν 7 μήνες

  ❤️❤️❤️❤️

 • Dhuri Dhuri
  Dhuri DhuriΠριν 7 μήνες

  Super muzik

 • Kleandra Kajmaku
  Kleandra KajmakuΠριν 7 μήνες

  rina eshte ma e mire se rina

 • Jetmir Maxhuni
  Jetmir MaxhuniΠριν 7 μήνες

  Qekjo rina her me feron her me fuegon sdi qysh e ka mor sin boy see ncncncnc

 • Burhan Loki
  Burhan LokiΠριν 7 μήνες

  Bravooooooooo 💜💜💜💜

 • love chenel
  love chenelΠριν 7 μήνες

  Like kush e ngon akoma ket kenge💙😊

 • Shpresim Jata
  Shpresim JataΠριν 7 μήνες

  Just love this song!🥺🥰

 • rineta Muji
  rineta MujiΠριν 7 μήνες

  🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🥭🍎🍏🍐🍑🍒🍓🥝🍅🥥🥑🍆🥔🥕🌽🌶🥒🥬🥦🧄🧅🍄🥜🌰🍞🥐🥖🥨🥯🥞🧇🧀🍖🍗🥩🥓🍔🍟🍕🌭🥪🌮🌯🥙🧆🥚🍳🥘🍲🥣

 • Xhylsime Tairi
  Xhylsime TairiΠριν 7 μήνες

  Ua! Ua! Ua! Shummmmm Bukur ta pelqej shume Rina I LOVE YOU❤😘😍💌💍💎💒

 • Paulina Tafani
  Paulina TafaniΠριν 8 μήνες

  Were they together all this time ?

 • ZEFFI KD

  ZEFFI KD

  Πριν 8 μήνες

  No

 • Donika Trina
  Donika TrinaΠριν 8 μήνες

  😁😁😁😁

 • Bella 123
  Bella 123Πριν 8 μήνες

  Besoj qe kjo kenge do mbetet legjend nga Rina

 • Gamer Tutorials
  Gamer TutorialsΠριν 8 μήνες

  2020 a ka

 • Djellzaberisha 123
  Djellzaberisha 123Πριν 8 μήνες

  Shum është tu ta they

 • king Boy
  king BoyΠριν 8 μήνες

  2020

 • Vlad Marwells
  Vlad MarwellsΠριν 8 μήνες

  Песенка Суппер 👍👍👍👍

 • bobi 122
  bobi 122Πριν 8 μήνες

  Rina🌏🌏🌏🥰🌏🥰🌏🌏🌏🌏🌏😍😍💫💫💫🍬🍬🔗🍬❣❣❣🥺🥺🥺🦄🦄🧿🧿💚💚

 • crazy infinite
  crazy infiniteΠριν 8 μήνες

  Si me ngu kiden 🤷‍♀️

 • Evelin Messia
  Evelin MessiaΠριν 8 μήνες

  And with sin boy is the best singer of course

 • Evelin Messia
  Evelin MessiaΠριν 8 μήνες

  Rina is the best Albanian singer!!!😀😀

 • Costas Bardakas
  Costas BardakasΠριν 8 μήνες

  Rina so sexy so good music 🎶. Kisses 😘 from Greece 🇬🇷

 • Olt Ademi
  Olt AdemiΠριν 8 μήνες

  O patulakja e dreqit

 • ΡΑΦΑΗΛ ΣΑΧΑΙ
  ΡΑΦΑΗΛ ΣΑΧΑΙΠριν 9 μήνες

  Η Rina είναι κούκλα.....🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ida Skoti
  Ida SkotiΠριν 9 μήνες

  E di sa shko i te dy❤️❤️💜

 • thomas brauer
  thomas brauerΠριν 9 μήνες

  Fuego i karit a te kryje si Shati i bashes ik mor pshurran sje kan as ski mu kan kurr per Rap ski dhez sje per ket qim none Fero esht a ti jo 😉

 • Aksela Pipiko
  Aksela PipikoΠριν 9 μήνες

 • Ειρήνη Ντάλα
  Ειρήνη ΝτάλαΠριν 9 μήνες

  Rinaaaaaa❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Brava Brava
  Brava BravaΠριν 9 μήνες

  30 03 3020

 • Sweet Sweet
  Sweet SweetΠριν 9 μήνες

  2020

 • Gabriel Blitz
  Gabriel BlitzΠριν 9 μήνες

  Tsibukia kai gamisia

 • JesusWasACommunist
  JesusWasACommunistΠριν 9 μήνες

  Queen

 • Itss Mateo
  Itss MateoΠριν 10 μήνες

  Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin ndor edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr 2x Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high Jom dashuru veq kur ta kom pa ty buzqeshjen Plus kurr ma shum se fjalt Ti e ke perdor heshtjen Me ty po du mu kon Ton veren dimrin vjeshten Po menoj met vet A kishem mujt me kon ton jeten Se veq qdo nat Um doken pak E kom menu ma larg Se jena per ma gat Une me ty Ti pom bon Mu kon rahat Sahere qe tkom ngat Po du met pas ma gat E spo du me kry Qysh po kesh Nuk o normal e kto ndjenja qe i kom nbark po mi myt kadal kadal oh god Jena qift fenomenal Edhe bashk na pina mall Deri tbohem per spital oh god x2 Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin en dor Edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high x2 Se gjiro gjiro jem tu bo Rabi shum i mir spo menoj mo as per fam nah nah Ndjenjat qe je tu mi dhon Pom bojn me ni Sikur me jetu en han fly We riding round the city blazing Kto e mytem zemer tjetrin a pe dhezim Qa ndodh mes neve dyve mesin So we keep on blazing Deri t na qel mengjesi x2 Krejt qa o tu ma thy O nkerr veq me ty Jointin en dor Edhe bashk tu u kyq Te ti pshtet kryt Yjet tu i kqyr Skena koh per club Tu chillit en natyr Veq un edhe ti Shkojm sa ma larg We like to ride Sidomos kur jena high x2 Qysh po kesh nuk o normal E kto ndjenja qe i kom nbark po mi myt kadal kadal oh god Jena qift fenomenal Edhe bashk na pina mall Deri tbohem per spital oh god x2

 • Artiola Saiti B B

  Artiola Saiti B B

  Πριν 7 μήνες

  Super kenge o Rina bravo te lumte o loqka jem Super Kange Dashnije

 • Arta Velija

  Arta Velija

  Πριν 7 μήνες

  super keng . SOO NICE 😍

 • kanita Osmani
  kanita OsmaniΠριν 10 μήνες

  Shum e bukur

 • Artiola Saiti B B
  Artiola Saiti B BΠριν 10 μήνες

  Super kenge o Rita bravo te lumte o Fuego loqka jem Fly La Loquera Super Kange Dashnije

 • Roza Klosi
  Roza KlosiΠριν 10 μήνες

  rina 💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗😚😚😚😙😙😙😚😚😚😚😚😚😚🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍓🍓🍓🌏🌏🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎🌎

 • Abis.
  Abis.Πριν 10 μήνες

  2020? ❤️❤️😊❤️😊

 • Nuggieofficial
  NuggieofficialΠριν 10 μήνες

  Kush e degjon 2020

 • Xhesiano Begu
  Xhesiano BeguΠριν 10 μήνες

  fuego ft rina balaj

 • Lavda Zogu
  Lavda ZoguΠριν 11 μήνες

  How u laugh is not normal oh girl

 • Rajmond Lushaj
  Rajmond LushajΠριν 11 μήνες

  500 her e kom degju ket keng , akoma akoma dhe perseri akoma po du me ngju 😍❤❤❤

 • 19 98
  19 98Πριν 11 μήνες

  Kush e ngjon ne 2020 like super Melodi🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Graciel Xhelo
  Graciel XheloΠριν 11 μήνες

  Super hit 🇦🇱

 • Aleša Drobne
  Aleša DrobneΠριν 11 μήνες

  Ehic language is this?

 • Rinators forever

  Rinators forever

  Πριν 10 μήνες

  This albanian language

 • Edlira Shotaj
  Edlira ShotajΠριν 11 μήνες

  2020🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leo Mera
  Leo MeraΠριν 11 μήνες

  2021 a veç une ?

 • 4NN1

  4NN1

  Πριν 2 ημέρες

  UN 🙌

 • Sajmira

  Sajmira

  Πριν 2 ημέρες

  Jo s’je vetem😊😂🥰

 • layonel speed

  layonel speed

  Πριν 14 ημέρες

  2021 🤣

 • Alban Mema

  Alban Mema

  Πριν 6 μήνες

  Jo bir esht ne nona jote

 • Besa Mana

  Besa Mana

  Πριν 7 μήνες

  Ktu ktu😍

 • Edrina Kqiku
  Edrina KqikuΠριν 11 μήνες

  Rina fuego 💖💖💖💖

 • ALDO Yt
  ALDO YtΠριν χρόνο

  2020?

 • vese IMVU
  vese IMVUΠριν χρόνο

  pse sosht qekjo kang n’apple music?

 • Auron Ismajli
  Auron IsmajliΠριν χρόνο

  Morena - Base De Rap,Good Steal!

Επόμενο