GJESTI - U HALITE

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY - CWMD
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
gjestt

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Σχόλια

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariΠριν 2 ώρες

  E di edhe un jam e thyer

 • Al_flor Game
  Al_flor GameΠριν 15 ώρες

  Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi

 • Robert Mustafaraj
  Robert MustafarajΠριν 17 ώρες

  O zot sa te bukur e ke zerin

 • Festim Kastrati
  Festim KastratiΠριν 20 ώρες

  Qeyrudacjbjfkid

 • Shqipe Shira
  Shqipe ShiraΠριν ημέρα

  😒💓

 • Ana Kungulli
  Ana KungulliΠριν ημέρα

  😍😍😍😍

 • TheWitherBoy 396
  TheWitherBoy 396Πριν ημέρα

  Wow ca kenge me e bukura ne bote

 • Aulona
  AulonaΠριν ημέρα

  Se zemra se lejka❤🥺

 • Erisa Duda Erisa duda
  Erisa Duda Erisa dudaΠριν ημέρα

  👏👏👏👏👏👏🌝

 • doliio volay
  doliio volayΠριν ημέρα

  His voice omg 🥺😍

 • Festim Kastrati
  Festim KastratiΠριν ημέρα

  ❤dkbhd

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc GavvsgsbΠριν ημέρα

  Kjo kenge me Ben per te qare

 • Enriko Braci
  Enriko BraciΠριν 2 ημέρες

  Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur

 • Erzan Qejvani
  Erzan QejvaniΠριν 2 ημέρες

  Bravo je me i miri 😇😇😇😇

 • doliio volay

  doliio volay

  Πριν ημέρα

  grglo.info/project/uamuq3u0nM9pnmg/b-nteo

 • Chimmy
  ChimmyΠριν 2 ημέρες

  Like pa arsye se e meriton☺✌

 • niddg viiut
  niddg viiutΠριν 2 ημέρες

  The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰

 • Hagc Gavvsgsb
  Hagc GavvsgsbΠριν 2 ημέρες

  Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte

 • ArtoneBoSS
  ArtoneBoSSΠριν 2 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiΠριν 3 ημέρες

  🇽🇰🤝🇦🇱👏

 • Shyrete Shahinaj
  Shyrete ShahinajΠριν 3 ημέρες

  3r2

 • niddg viiut

  niddg viiut

  Πριν 2 ημέρες

  grglo.info/project/q2naf66ZY6iCgZ8/b-nteo

 • gioyu comi
  gioyu comiΠριν 3 ημέρες

  Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔

 • Serjan Hysaj
  Serjan HysajΠριν 3 ημέρες

  😊

 • Serjan Hysaj
  Serjan HysajΠριν 3 ημέρες

  Najs je o gjest

 • sokin jon
  sokin jonΠριν 3 ημέρες

  Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️

 • Meri Tozaj
  Meri TozajΠριν 4 ημέρες

  shum e bukur kjo kenge

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Πριν 3 ημέρες

  🥰

 • M4RKO
  M4RKOΠριν 4 ημέρες

  🤧😖

 • Hysnije _sh
  Hysnije _shΠριν 4 ημέρες

  Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰

 • FLORDI
  FLORDIΠριν 4 ημέρες

  grglo.info/project/uamuq3u0nM9pnmg/b-nteo

 • sokin jon

  sokin jon

  Πριν 3 ημέρες

  uau ca zeri mrekulli

 • Hasim Ademi
  Hasim AdemiΠριν 4 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gjystina Marku
  Gjystina MarkuΠριν 4 ημέρες

  the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary

 • Medina Sulo
  Medina SuloΠριν 4 ημέρες

  💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯

 • Kujtim Lamaj
  Kujtim LamajΠριν 5 ημέρες

  😍

 • Admir Lama
  Admir LamaΠριν 5 ημέρες

  Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechΠριν 5 ημέρες

  grglo.info/project/q2naf66ZY6iCgZ8/b-nteo

 • Ebubeker Ali
  Ebubeker AliΠριν 6 ημέρες

  Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪

 • Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
  Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjariΠριν 6 ημέρες

  Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar

 • Melihate Presheva
  Melihate PreshevaΠριν 6 ημέρες

  I gsis0 y1❤❤❤❤

 • Daniela Asmadhi
  Daniela AsmadhiΠριν 6 ημέρες

  Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..

 • sara xhepa😍
  sara xhepa😍Πριν 6 ημέρες

  🥰

 • Simina Covaci
  Simina CovaciΠριν 7 ημέρες

  😍😍😍

 • Juliana Pumo
  Juliana PumoΠριν 7 ημέρες

  ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Shabane Elezi
  Shabane EleziΠριν 7 ημέρες

  uau ca zeri mrekulli

 • Adnan Maqi
  Adnan MaqiΠριν 7 ημέρες

  Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗

 • Mira
  MiraΠριν 7 ημέρες

  🇦🇱❤🇷🇴

 • Karolina Mietkiewicz
  Karolina MietkiewiczΠριν 7 ημέρες

  🇦🇱❤🇵🇱

 • FF MARAJAN
  FF MARAJANΠριν 7 ημέρες

  💔😔

 • JuSt PsYcHo
  JuSt PsYcHoΠριν 7 ημέρες

  SAD

 • Albion Olluri
  Albion OlluriΠριν 7 ημέρες

  Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥

 • Andy Hoda
  Andy HodaΠριν 7 ημέρες

  Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Mirela Pengu
  Mirela PenguΠριν 8 ημέρες

  Super kenge

 • yuoop noke
  yuoop nokeΠριν 8 ημέρες

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Elisabeta Qira
  Elisabeta QiraΠριν 8 ημέρες

  🙂🥺👍👍👍👍👍

 • bilinas mini
  bilinas miniΠριν 9 ημέρες

  halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA

 • sigrida ciku
  sigrida cikuΠριν 9 ημέρες

  sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte

 • Gazment Brahimllari
  Gazment BrahimllariΠριν 9 ημέρες

  Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Πριν 8 ημέρες

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Carpe Diem
  Carpe DiemΠριν 9 ημέρες

  Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝

 • Drilon Gjici
  Drilon GjiciΠριν 9 ημέρες

  E ndjen muziken

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Πριν 9 ημέρες

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Drilon Gjici
  Drilon GjiciΠριν 9 ημέρες

  Te gjith bejni lik

 • Rifat Zulfaj
  Rifat ZulfajΠριν 9 ημέρες

  Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll

 • Fadili MurTi
  Fadili MurTiΠριν 9 ημέρες

  Te lumt goja😀

 • Video Interesante
  Video InteresanteΠριν 9 ημέρες

  Cfare do të thotë U HALITE?

 • Fabian Burina
  Fabian BurinaΠριν 9 ημέρες

  🎶❤gjesti

 • Agim Likaj
  Agim LikajΠριν 10 ημέρες

  Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭

 • Flamur Dauti
  Flamur DautiΠριν 10 ημέρες

  Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget

 • Flamur Dauti
  Flamur DautiΠριν 10 ημέρες

  Veq vazhdo shum mir 💪💪

 • Eltina Zenel
  Eltina ZenelΠριν 10 ημέρες

  super hit

 • Lutfije Bislimi
  Lutfije BislimiΠριν 10 ημέρες

  bebe boss je te dua nga diamant bislimi

 • Elma Elma
  Elma ElmaΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Armando Aliu
  Armando AliuΠριν 11 ημέρες

  Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥

 • Vjollca Balla
  Vjollca BallaΠριν 11 ημέρες

  Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥

 • Tik tok star
  Tik tok starΠριν 11 ημέρες

  Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌

 • Sina Mobishd
  Sina MobishdΠριν 11 ημέρες

  Bravo Gjesti ma Mir be bot

 • Rijad Kasamaj
  Rijad KasamajΠριν 11 ημέρες

  Ky eshte nje kengetar super

 • Arian Topalli
  Arian TopalliΠριν 11 ημέρες

  Un

 • elmedin jusufi
  elmedin jusufiΠριν 11 ημέρες

  😢😢🥰💔💘

 • FF LIDER
  FF LIDERΠριν 11 ημέρες

  Pse nuk del ne top list kjo kenge!!!

 • Tuana Gerbeshi
  Tuana GerbeshiΠριν 12 ημέρες

  Keng ma e mira ne bot

 • vini hyka
  vini hykaΠριν 12 ημέρες

  SUPER

 • Alesia Avdulaj
  Alesia AvdulajΠριν 12 ημέρες

  Ash nje kang shum e bukur

 • Maz B
  Maz BΠριν 12 ημέρες

  His voice omg 🥺😍

 • Ken Nechee
  Ken NecheeΠριν 12 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • minivere kallaba
  minivere kallabaΠριν 13 ημέρες

  bravo👏🏻👏🏻👏🏻

 • rima pireci
  rima pireciΠριν 13 ημέρες

  E paska pas femnen e fort KY gjesti perqata hiti fort

 • Ambra Kruti
  Ambra KrutiΠριν 13 ημέρες

  Shume e bukur kjo kenge

 • Liridoni Rama
  Liridoni RamaΠριν 13 ημέρες

  00

 • bofooit gojo
  bofooit gojoΠριν 13 ημέρες

  Keng e bukur per cdo Moshe , Jo dy vjet , por edhe 40 , vjet te shkojne ose sa te jetoj njeriu , nuk del nga memoria , njeriu qe te mbetet peng.

 • marsi
  marsiΠριν 14 ημέρες

  Mallkum qoft dashnia💔😭😭😭

 • Eda Tahiri
  Eda TahiriΠριν 14 ημέρες

  Dashuria ime je ti te lumte vazhdo perpara

 • Amla, , alesiAlesia
  Amla, , alesiAlesiaΠριν 14 ημέρες

  Yll fare

 • mikin lirou
  mikin lirouΠριν 14 ημέρες

  Kush po i lexon komentet tu e ndëgju kangen

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Πριν 13 ημέρες

  Urime për këngën e bukur të re

 • Ana Ana
  Ana AnaΠριν 14 ημέρες

  Ahh kjo keng te qetson dhe njekohesisht te lendon😒 SUPER KENG👑

 • Daniela Burileanu
  Daniela BurileanuΠριν 14 ημέρες

  Chi me lo po' tradurre, perfavore...

 • Difrona Osmani
  Difrona OsmaniΠριν 14 ημέρες

  Suksese! GJESTI ❤❤

 • Ariela
  ArielaΠριν 15 ημέρες

  Sa mire e ka bo🥺❤️

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Πριν 14 ημέρες

  Pse gjemon para qdo konge o vlla 🤦🏻‍♂️

 • Amir Berisha
  Amir BerishaΠριν 15 ημέρες

  normal

 • Edison Shehu
  Edison ShehuΠριν 15 ημέρες

  🍅🍅🍅

 • erblina peci
  erblina peciΠριν 15 ημέρες

  Kanga ma e mirシ❥

 • erblina peci
  erblina peciΠριν 15 ημέρες

  ꧁𝑢 ℎ𝑎𝑙𝑖𝑡𝑒 ꧂❤︎

 • erblina peci
  erblina peciΠριν 15 ημέρες

  ℙ𝕒 𝕞𝕦 𝕡𝕒 𝕞𝕦 𝕡𝕒 𝕞𝕦 𝕞𝕦 𝕕𝕒𝕤𝕙𝕟𝕚 𝕤𝕦𝕟 𝕘𝕛𝕖𝕥𝕖 💉🖤❤︎シ

 • Mariza Cullhaj
  Mariza CullhajΠριν 15 ημέρες

  Ka zë të lartë dhe të pa krahasueshme

Επόμενο