MELINDA - MEKATARE

Μουσική

Stream or Download „MEKATARE“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
℗ AVD Digital // © Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Σχόλια

 • Melinda Ademi
  Melinda AdemiΠριν 2 μήνες

  Zemer ca do ti se sun pot bi n’fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti t’paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me m’pa n’Facebook e ki block block block n’Instagram e ki block block block n’telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok s’mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale m’bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos m’thirr kur tvyjn lek lek a t’kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto n’snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam

 • laura gj.

  laura gj.

  Πριν ημέρα

  ❤ Je nje Yll

 • Eni Gjini

  Eni Gjini

  Πριν ημέρα

  W ese eew44r te ese 33 rri e

 • Ibush Domi

  Ibush Domi

  Πριν 2 ημέρες

  melinda

 • Xheneta Gjanaj

  Xheneta Gjanaj

  Πριν 3 ημέρες

  ¹

 • Vjollca Ademi

  Vjollca Ademi

  Πριν 4 ημέρες

  gtedg5btg44fd5l

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajΠριν 15 ώρες

  Mos harro vajzat shqptare Nuk e lejn pa marr hakmarrje

 • Danjela Laska
  Danjela LaskaΠριν ημέρα

  Super keng 👌

 • Canan Love
  Canan LoveΠριν 2 ημέρες

  非常棒

 • Canan Love
  Canan LoveΠριν 3 ημέρες

  非常棒

 • arijona lloqani
  arijona lloqaniΠριν 4 ημέρες

  ⭐️⭐️⭐️

 • Zira Zeqiri
  Zira ZeqiriΠριν 4 ημέρες

  S de

 • Melinda Dibrani
  Melinda DibraniΠριν 4 ημέρες

  melinda Emre Oscht melinda

 • Sergej D
  Sergej DΠριν 4 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️😍🤗

 • FilmTVHD
  FilmTVHDΠριν 6 ημέρες

  2:18 shum zë i bukur e i pastër

 • Tara Baftiri
  Tara BaftiriΠριν 6 ημέρες

  Qe ta e kam muzak

 • Justin Bieber
  Justin BieberΠριν 6 ημέρες

  O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.

 • Best Sisters Forever
  Best Sisters ForeverΠριν 7 ημέρες

  Bravoooooo Melinda🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😍👌👌👌🌟🌟🌟🌟✌️✌️

 • elkinggg
  elkingggΠριν 7 ημέρες

  ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr

 • lije lije
  lije lijeΠριν 7 ημέρες

  Melinda Ademi ❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑 suksese

 • Ryva Qerimaj
  Ryva QerimajΠριν 8 ημέρες

  ol po

 • Ledi Luiza gaming
  Ledi Luiza gamingΠριν 8 ημέρες

  Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa 😍😍😍😚😚😚😛😚😚😚😚

 • erkida mhilli
  erkida mhilliΠριν 9 ημέρες

  O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh

 • Arjeta Uka
  Arjeta UkaΠριν 9 ημέρες

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💜😭😭😭

 • me dorë në zemër
  me dorë në zemërΠριν 10 ημέρες

  please click in my channel and see my new# video

 • BESA
  BESAΠριν 10 ημέρες

  Tqr* me dashuri Besa ♥️

 • Bajram Hajdari
  Bajram HajdariΠριν 10 ημέρες

  Shume e bukur kenga super me pelqeu👌😂😂🤟👌👌

 • vfkvxcnj sdcggg
  vfkvxcnj sdcgggΠριν 10 ημέρες

  I love you so ❤️❤️melida

 • Albinot Albinot
  Albinot AlbinotΠριν 10 ημέρες

  👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍑🍆🍑🍆🍑🍆

 • Albinot Albinot

  Albinot Albinot

  Πριν 9 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Albinot Albinot
  Albinot AlbinotΠριν 10 ημέρες

  Oj Melinda xhibon

 • Vinnie Del costa
  Vinnie Del costaΠριν 10 ημέρες

  Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hug’s

 • Nexhat Iseni
  Nexhat IseniΠριν 10 ημέρες

  Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris 🤩

 • Grep i Majtë
  Grep i MajtëΠριν 10 ημέρες

  Te na vetem kurvat jan Star

 • No Name
  No NameΠριν 11 ημέρες

  Mire se vini ne Republiken e Kosoves🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Gaming Shqip
  Gaming ShqipΠριν 11 ημέρες

  ‘’Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt ‘’ 😂👑💕❤️

 • Rime
  RimeΠριν 11 ημέρες

  Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.

 • Pixonix
  PixonixΠριν 11 ημέρες

  Jmm

 • Frankfurt Frankfurt
  Frankfurt FrankfurtΠριν 12 ημέρες

  Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt 🔫

 • Imran Khan
  Imran KhanΠριν 12 ημέρες

  Wicked tunes fire 🔥

 • Isa Hamitialma
  Isa HamitialmaΠριν 12 ημέρες

  Alma te dua shumm melinda

 • Isa Hamitialma
  Isa HamitialmaΠριν 12 ημέρες

  Alma te dua shummm melinda

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj RotterΠριν 12 ημέρες

  Zemr je melinda♥️♥️♥️😍😍😍

 • Elena Sidonia LEAU
  Elena Sidonia LEAUΠριν 13 ημέρες

  💕💕💕😘👏

 • Rubiana Koshena
  Rubiana KoshenaΠριν 14 ημέρες

  Super Melinda💖💖🔥

 • Lumnije Hoti
  Lumnije HotiΠριν 15 ημέρες

  Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt

 • Fardane Asmae
  Fardane AsmaeΠριν 15 ημέρες

  😼😽✌️🤛🤜👊💅💘💔💞💗💋💋

 • Lina Racaj
  Lina RacajΠριν 15 ημέρες

  l

 • Arlinda Arlinda
  Arlinda ArlindaΠριν 16 ημέρες

  💛🧡💙😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Amide Ibraimi
  Amide IbraimiΠριν 17 ημέρες

  Te dua shum melinda

 • Igballe Cej
  Igballe CejΠριν 17 ημέρες

  BUKUROSHEEEEE❤👄❤👄❤👄❤👄❤👄❤🐱⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👄👄

 • Klodian Xhelali
  Klodian XhelaliΠριν 18 ημέρες

  💖je 💖👌😘💖

 • Gencii Shows
  Gencii ShowsΠριν 18 ημέρες

  Shumë zani i mirë, fenomenal !

 • k dede
  k dedeΠριν 19 ημέρες

  Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!

 • k dede

  k dede

  Πριν 18 ημέρες

  @DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he🤔 off🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon 🖐

 • DURO S

  DURO S

  Πριν 18 ημέρες

  nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!

 • Ylli Hoti
  Ylli HotiΠριν 19 ημέρες

  Bllollk

 • Klea Hyko
  Klea HykoΠριν 19 ημέρες

  Melinda beji diss asaj taynes

 • Eshta Kosturi
  Eshta KosturiΠριν 19 ημέρες

  bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(

 • Albanian n

  Albanian n

  Πριν 19 ημέρες

  and I feel bad for your taste 💜 Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? 😭😭 it’s always the irrelevant albanian fads

 • Lion Heart
  Lion HeartΠριν 20 ημέρες

  Shuni🤫se e hani block📵..

 • Swthria Vagena
  Swthria VagenaΠριν 20 ημέρες

  To my ex :tqr me gjith zemren time 🍒

 • DURO S

  DURO S

  Πριν 18 ημέρες

  Hëë tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!🤙🏻

 • Ardit Hoxha
  Ardit HoxhaΠριν 20 ημέρες

  Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel

 • Shaban Bacaj
  Shaban BacajΠριν 20 ημέρες

  3.9K të shkojmë në 4.0K për Queenin

 • Young XHÎŇØ
  Young XHÎŇØΠριν 20 ημέρες

  PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit

 • lona lona
  lona lonaΠριν 21 ημέρα

  Queen

 • JENNIEPINK 1625
  JENNIEPINK 1625Πριν 21 ημέρα

  Beautiful song

 • Isra Troya
  Isra TroyaΠριν 22 ημέρες

  🙀❤️

 • Anisa Vrellaku
  Anisa VrellakuΠριν 22 ημέρες

  vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna

 • Licorne13 Amour
  Licorne13 AmourΠριν 22 ημέρες

  My name is Mélinda too

 • Maria isufi
  Maria isufiΠριν 22 ημέρες

  O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR 🤩🤩🤩

 • Loredana Maffi
  Loredana MaffiΠριν 22 ημέρες

  Ajde ropt Melinda

 • R.P
  R.PΠριν 22 ημέρες

  Melinda queen😍😍👸🏻

 • Melinda Corrales
  Melinda CorralesΠριν 23 ημέρες

  Melinda soy yo

 • Minor SC.

  Minor SC.

  Πριν 22 ημέρες

  @Melinda Corrales hola buenas

 • Melinda Corrales

  Melinda Corrales

  Πριν 22 ημέρες

  @Minor SC. No le creo 😳😂😂

 • Minor SC.

  Minor SC.

  Πριν 22 ημέρες

  😳

 • Melinda Corrales

  Melinda Corrales

  Πριν 23 ημέρες

  Soy yo! xd

 • Krasnici hamit
  Krasnici hamitΠριν 23 ημέρες

  Sa e bukur je te dua

 • Artistat Shqiptar
  Artistat ShqiptarΠριν 23 ημέρες

  Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim 🔥 Subscribe!

 • LYRICS R
  LYRICS RΠριν 23 ημέρες

  Like my videooo😍😍😍

 • jalldize xhameta
  jalldize xhametaΠριν 24 ημέρες

  Sa e bukur

 • Ediona Bano
  Ediona BanoΠριν 24 ημέρες

  Obsessed with this song 👏🏻👏🏻

 • Isen Krasniqi
  Isen KrasniqiΠριν 24 ημέρες

  MELEk

 • Isen Krasniqi
  Isen KrasniqiΠριν 24 ημέρες

  💋❤😎

 • Isen Krasniqi
  Isen KrasniqiΠριν 24 ημέρες

  💋😘💫

 • Isen Krasniqi
  Isen KrasniqiΠριν 24 ημέρες

  MELEK

 • Melinda Outfit
  Melinda OutfitΠριν 24 ημέρες

  👑👑👑👑

 • Melinda Outfit
  Melinda OutfitΠριν 24 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘

 • Melinda Outfit
  Melinda OutfitΠριν 24 ημέρες

  💓💓💓💓💓

 • Kingi Deangery
  Kingi DeangeryΠριν 25 ημέρες

  Melinda🤭🤭

 • valmausi79
  valmausi79Πριν 25 ημέρες

  😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖un u knaqa Duke e degjuar 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼😀

 • Game Over
  Game OverΠριν 25 ημέρες

  😉😉😉😉😉😉😉😉😠😠😠😠😠😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Rinea Pollomi
  Rinea PollomiΠριν 25 ημέρες

  Z

 • i kuq
  i kuqΠριν 25 ημέρες

  🥰

 • lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj RotterΠριν 25 ημέρες

  Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je👸❤❤❤❤👍

 • Ardjan Hasanpapaj
  Ardjan HasanpapajΠριν 25 ημέρες

  Jam fansi yt i zjarrt zemer 🔥

 • Gabri Miho
  Gabri MihoΠριν 26 ημέρες

  Je me e mira💋💋💋💋❤❤❤

 • KAPO TLLS
  KAPO TLLSΠριν 27 ημέρες

  Te qifsha mu ne enca and Tanya she is 🔥🔥🔥

 • enver rrustolli
  enver rrustolliΠριν 27 ημέρες

  vajza shqiptare qe din me knu mas mirti

 • Arlinda Mustali
  Arlinda MustaliΠριν 27 ημέρες

  I love melinda shpirti jem 😇😇😘😘dashuri

 • Jdjdjdme beekemdmfm
  Jdjdjdme beekemdmfmΠριν 28 ημέρες

  Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla

 • Ardian Pulaj
  Ardian PulajΠριν 28 ημέρες

  Bravo melinda!!!💰💰😃😃😻😻

 • Suzana Farizi
  Suzana FariziΠριν 28 ημέρες

  Keng me e bukur❤️😂😂😂👍👍👍👍

 • Onairda levanti
  Onairda levantiΠριν 28 ημέρες

  Je njeshja e kengetareve botrore

 • James Nowt
  James NowtΠριν 29 ημέρες

  Qia mir 😉😉😉😉

 • Elion Latifi
  Elion LatifiΠριν 29 ημέρες

  amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutom🥺🇦🇱

 • Isen Krasniqi
  Isen KrasniqiΠριν 29 ημέρες

  Aiiopr

 • Fast Life005
  Fast Life005Πριν μήνα

  Oriental girl❤️😎

 • Edison Tabaku
  Edison TabakuΠριν μήνα

  per mua kurr ska me u bo bajat kjo keng se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe me mua

 • emma la meuilleur
  emma la meuilleurΠριν μήνα

  mir en musika

 • Einfachanil bester mann FORTNITE
  Einfachanil bester mann FORTNITEΠριν μήνα

  Sa bukur je Melinda ademi qe 2 vjet jam tu ti ngu kangat nga nzvicra

 • Burim Sejdiu
  Burim SejdiuΠριν μήνα

  Sps sara💋

Επόμενο