Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Διασκέδαση

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Σχόλια

 • Global Sport
  Global SportΠριν 14 λεπτά

  Like kush ka ardh me pa getat e grrisme

 • Tekst Shqip
  Tekst ShqipΠριν 53 λεπτά

  Gjak nga veshet qr ca keng kari 🥵

 • riselaghjzgzbh isufi
  riselaghjzgzbh isufiΠριν ώρα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Elena Lena
  Elena LenaΠριν ώρα

  Nmsklpgnvjjj

 • Ilir Taipi
  Ilir TaipiΠριν ώρα

  Amaris

 • Seleni Feride
  Seleni FerideΠριν ώρα

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Adrian Gega
  Adrian GegaΠριν ώρα

  Kjo vetem breket ka nxjerr ska lidhje me konget

 • ĐàŔkツCÀMPER
  ĐàŔkツCÀMPERΠριν ώρα

  O qifsh me gjith keng se e the emrin×48

 • Joze Joze
  Joze JozeΠριν ώρα

  Vezi ca ti-a iesit pasaroiul🤣🤣🤦🏻‍♀️esti penibila

 • Gresa Krasniqi
  Gresa KrasniqiΠριν ώρα

  Te ammo😍😍

 • Adem Uka
  Adem UkaΠριν ώρα

  Sa e bukur muzika

 • faulina ternava
  faulina ternavaΠριν ώρα

  palidhje

 • Uniq COBRA
  Uniq COBRAΠριν 2 ώρες

  Nuk ke zëh moj melisa

 • Anesa Shkodra
  Anesa ShkodraΠριν 2 ώρες

  all an all but he denc is ugly

 • Edmira Mira
  Edmira MiraΠριν 2 ώρες

  Vetem kengetare qe nuk eshte kjo, pa pik klasi, pa pik talenti 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kaq e re dhe ben videoclip like bitch, jam shum kurioze te shof sesi do paraqitet mbas disa vitesh 🤔🤔🤔🤔 sigurisht like big bitch👎👎👎👎👎👎👎

 • Steljo Haxhiraj
  Steljo HaxhirajΠριν 2 ώρες

  Oj melisa mos i dëgjo të tjerët se je bukur

 • Andoq1reaFtybyj Hatia
  Andoq1reaFtybyj HatiaΠριν 2 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Enisa Zilbeari
  Enisa ZilbeariΠριν 2 ώρες

  love melisa

 • Videos Best Videos
  Videos Best VideosΠριν 3 ώρες

  Melisa:"dashnia jon ka perfundu" Fatjoni: Dihet boterisht

 • Nevila Dyli Kalaj
  Nevila Dyli KalajΠριν 3 ώρες

  Fatjon e degjove ti kte. Si per ty mduket...🤣

 • Nevila Dyli Kalaj
  Nevila Dyli KalajΠριν 3 ώρες

  Alketa kendon me mir😂

 • Rigels Deda
  Rigels DedaΠριν 3 ώρες

  Keq po me vje po ke rrjedh melis

 • FF KANIBALI KANIBAL
  FF KANIBALI KANIBALΠριν 3 ώρες

  pa lidhje se kuptoj fare

 • Sadik Elezi
  Sadik EleziΠριν 3 ώρες

  Je 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌏🌎🌍🌏🌎🌍🌏🌎🌍🌏🌎🌍

 • Podujeva Podujeva
  Podujeva PodujevaΠριν 3 ώρες

  Melisa sabukr

 • QueenStreff
  QueenStreffΠριν 3 ώρες

  Nderroje vendin ti moj moter,po nderro njeher profesion💁

 • Halidti Seaa
  Halidti SeaaΠριν 3 ώρες

  Sa e mir❤️

 • harbin shehu
  harbin shehuΠριν 3 ώρες

  Shume bukur suksese melisa kenga mka pelqy shume

 • Lala Marsela Lala Hadaj
  Lala Marsela Lala HadajΠριν 4 ώρες

  💋❤️❤️❤️❤️

 • Arjanaalfredi Arjana
  Arjanaalfredi ArjanaΠριν 4 ώρες

  Nov Melisa pse skije ndej ne perputhen

 • Xhemile Merka
  Xhemile MerkaΠριν 4 ώρες

  Super👍

 • 《Devil girl》
  《Devil girl》Πριν 4 ώρες

  Une jam kercimtare por kendoj shume bukur amo kur t rritem do behem austronante😹😹😹

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajΠριν 4 ώρες

  Kur po lexoja komentet harrova qe po kendonte melisa.😂😂

 • Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj

  Πριν 4 ώρες

  Kush eshte si un

 • Zinet Zinete
  Zinet ZineteΠριν 4 ώρες

  Paske lojtur

 • Huawei Huawei
  Huawei HuaweiΠριν 4 ώρες

  Aje melisa perputhen 💋❤️❤️❤️🌹💘

 • Besa Dakaj
  Besa DakajΠριν 4 ώρες

  Pse su deshe krejt oj moter marre kishe modern krejt jasht 🤦🏼‍♀️

 • Adisa Mamuti
  Adisa MamutiΠριν 4 ώρες

  oj Melisa pse ki dal pi te përëuthen

 • Shpejtim Krasniqi
  Shpejtim KrasniqiΠριν 4 ώρες

  e qka asht kjo qika me profesion??

 • 《Devil girl》

  《Devil girl》

  Πριν 4 ώρες

  Eshte kercimtare por kendon bukur amo kur te rritet do behet austronante kjoo😹😹😹😂

 • Ledjan Rapanj
  Ledjan RapanjΠριν 5 ώρες

  O melisa syt ne ball I kishe kur u veshe 😂

 • Shiraa Shira
  Shiraa ShiraΠριν 5 ώρες

  Je shuuumm e bukur Melissa

 • Benjamin Alimi
  Benjamin AlimiΠριν 5 ώρες

  Melisa une shum te dua 🇦🇱🇦🇱❤️

 • Ram Kumar
  Ram KumarΠριν 5 ώρες

  Me geta te grrisura

 • Kaltrina Morina
  Kaltrina MorinaΠριν 5 ώρες

  🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

 • RuPq
  RuPqΠριν 5 ώρες

  😻😻😻😻🙏🙏😻😻🙏🙏😻😻

 • ermira krasniqi
  ermira krasniqiΠριν 5 ώρες

  Lopa

 • Kejsiejsi Shkembi
  Kejsiejsi ShkembiΠριν 5 ώρες

  Te dua shume Melissa je bota dhe zemra ime

 • Orges. Halili
  Orges. HaliliΠριν 6 ώρες

  djrhfhtdshdbtxjsrjxhthxjajqsbtbdhz3hstdshyhxshdtxjrxjsehdedsiwa

 • FF Joel
  FF JoelΠριν 6 ώρες

  dhe une qe mendoja se luana vjollca ishte keq🙂

 • Egnis.Bela44 Egnis.Bela44
  Egnis.Bela44 Egnis.Bela44Πριν 6 ώρες

  VKMZ -_-

 • Arben Duka
  Arben DukaΠριν 6 ώρες

  Bukure

 • Aida Fida
  Aida FidaΠριν 6 ώρες

  sindi:kjo kenge sipas mendimit tim eshte bere per edi ramen per tI bere vaksinen me shpejt .

 • Narze Stroka
  Narze StrokaΠριν 6 ώρες

  Uuuuuuuuu sa super😮😮😮😍😘💋💋❤❤

 • Chef Indrit kamberi
  Chef Indrit kamberiΠριν 6 ώρες

  Të qifsha rracen Kurv femre Veq VideoClip sesht kjo

 • Lord Miri
  Lord MiriΠριν 6 ώρες

  Kur kam ni qe ke hy si kengetare keputa telat e rrymes mos te degjoj fare 😂😂

 • Neula Selenitsa
  Neula SelenitsaΠριν 6 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️

 • Lorela Cerri
  Lorela CerriΠριν 6 ώρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Emelin Malaj
  Emelin MalajΠριν 6 ώρες

  melisa like like

 • PRINCI
  PRINCIΠριν 7 ώρες

  te qifsha melisen

 • Ada Shabaj
  Ada ShabajΠριν 7 ώρες

  melisa je shum e bukur😍

 • Ada Shabaj
  Ada ShabajΠριν 7 ώρες

  😍

 • Berat Haliti
  Berat HalitiΠριν 7 ώρες

  😎😎😎😎😎😎

 • Joana Jona1
  Joana Jona1Πριν 7 ώρες

  2.6M views vetëm nga memet Prove me wrong I'll wait😀

 • Korleone Rizvani
  Korleone RizvaniΠριν 7 ώρες

  Zjarrr melisa je me e mira sa e embel qe je 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😘😙😘😙Queen ti je meli

 • Pranvera Myrko
  Pranvera MyrkoΠριν 7 ώρες

  bravo melisa

 • Luli Lumi
  Luli LumiΠριν 7 ώρες

  sa e zgjuar dhe e bukur

 • Luli Lumi

  Luli Lumi

  Πριν 7 ώρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mrsteal Yogirl
  Mrsteal YogirlΠριν 7 ώρες

  Gjak na veshet

 • Klodian Alia
  Klodian AliaΠριν 7 ώρες

  kur paska dal nga kopshti zologjik kjo more

 • Endri Bala
  Endri BalaΠριν 7 ώρες

  bravoooooooooooooo MELIABUKUROSHE

 • Giannis Leka
  Giannis LekaΠριν 8 ώρες

  po erisa jam po ti je te ajo per te qeshur po shume bukur eke ber kengn ❤❤❤ melisa zemra ime je ti melisa ❤❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍🦄🦄🦄🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰😥😥😥😭😭😭😭 shume po qaj ty te vjen keq qe qaj une

 • Adelajda Jakupi
  Adelajda JakupiΠριν 8 ώρες

  Mkdkriiridor

 • Xhina Gjoni
  Xhina GjoniΠριν 8 ώρες

  Model

 • mikail gashi
  mikail gashiΠριν 8 ώρες

  0:20 qishtu veq pederrat shpurdhin 🤣🤣

 • Joni Gjata
  Joni GjataΠριν 9 ώρες

  Je 1-she

 • Ardian Axhami
  Ardian AxhamiΠριν 10 ώρες

  Shum pa lidhje nuk je per televizor oj baxhell

 • Henri Stafa
  Henri StafaΠριν 10 ώρες

  shum nice si keng e ke prish me veshjen shum e teprume

 • Just Me
  Just MeΠριν 12 ώρες

  Arjan Konomi: Ata 2 cunat mbrapa si punonjesit kur nderron shtepine dhe te ndihmojne me bartjen e mobiljeve 🤣🤣🤣

 • GAMESHQIPE
  GAMESHQIPEΠριν 12 ώρες

  Kurva ne aksiaon

 • dijan ajsa
  dijan ajsaΠριν 14 ώρες

  cou enver nga varri 😂😂😂😂ik o melisa bjeri klarinetes hahah

 • Rishav kumar
  Rishav kumarΠριν 14 ώρες

  I love thia girl😍😍😘😘 Love from india 🇮🇳

 • saniboy rushiti
  saniboy rushitiΠριν 15 ώρες

  views Buy Yess cool

 • Lopa Hollandeze
  Lopa HollandezeΠριν 15 ώρες

  Per ju q skeni motiv per jeten shifeni Melisen dhe mund t frymzoheni, mjeksi, kercim, kendim mbase dhe pak aktrim :p

 • ronald kurti
  ronald kurtiΠριν 16 ώρες

  Shitjet ne market te Linesit mbas degjimit te ksaj kenge 📈📈📈📈📈

 • ilir qosja
  ilir qosjaΠριν 16 ώρες

  me mire se mevlani je

 • Kaz Fon
  Kaz FonΠριν 16 ώρες

  Ti melisa per fatjonin e ben

 • Xhevi Lumaj
  Xhevi LumajΠριν 16 ώρες

  👌💥

 • ermela shllaku
  ermela shllakuΠριν 17 ώρες

  Ti je 1 budallaqe me brire

 • TERRORI
  TERRORIΠριν 17 ώρες

  Bravo me e mira je (per gojore)

 • Der Beka
  Der BekaΠριν 17 ώρες

  FSK 18

 • Finem K.P.T
  Finem K.P.TΠριν 18 ώρες

  Shi si je vesh o k........

 • Anita
  AnitaΠριν 18 ώρες

  Skandal

 • Ajrulla Ajrulla
  Ajrulla AjrullaΠριν 18 ώρες

  0rwjyey w oyx0ddeftoyp fnu2.rtv09rctr 0wvgs sm

 • Fatlum Preldakaj
  Fatlum PreldakajΠριν 18 ώρες

  👎👎👎👎

 • Elton Bogdani
  Elton BogdaniΠριν 18 ώρες

  E ka bo per fationin kte kongen

 • Dafina Zefi
  Dafina ZefiΠριν 18 ώρες

  Tur te vije a e sheh veten si ke dal e bukur je po jo me dal ashtu asht turp melis

 • Gresa Delijaj
  Gresa DelijajΠριν 18 ώρες

  shum e mir muzika ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • sandri bilbili
  sandri bilbiliΠριν 18 ώρες

  Po karin e ha ti o melisa

 • gig star
  gig starΠριν 18 ώρες

  Faleminderit Melisa fal tej sot per here te pare pas 10 vitesh u çua gjyshi nga paraliza dhe e ndali muziken

 • stresi bad boy
  stresi bad boyΠριν 18 ώρες

  rpt me than drejten vc 2 fjal jan njikyt mzk ma mzk kot me 2.5m se kpt si jan ba

 • Edmir Sula
  Edmir SulaΠριν 18 ώρες

  fishu mir se ikem nga mendja

 • Agim Zogu
  Agim ZoguΠριν 18 ώρες

  Bravo Melisa po ta kishe lënë më parë përputhen se ti qenke e lindur për muzikë.

Επόμενο