Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)

Διασκέδαση

#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRglo for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • elvis bobi
  elvis bobiΠριν ημέρα

  enver hoxha kriminel

 • elvis bobi
  elvis bobiΠριν ημέρα

  6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha

 • Vasili Vasil
  Vasili VasilΠριν ημέρα

  Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Bruno Bru
  Bruno BruΠριν 2 ημέρες

  Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut

 • Everything's about Cars
  Everything's about CarsΠριν 2 ημέρες

  m.grglo.info/town/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Adrian Balla
  Adrian BallaΠριν 3 ημέρες

  O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira

 • adler genc
  adler gencΠριν 3 ημέρες

  Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom

 • L B
  L BΠριν 3 ημέρες

  I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello

 • TTV Albanian.
  TTV Albanian.Πριν 3 ημέρες

  Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌

 • FF. BOSS
  FF. BOSSΠριν 4 ημέρες

  Ujku i cerikut eshte ujku i breteve

 • Filan Fisteku
  Filan FistekuΠριν 5 ημέρες

  Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍

 • Gjon Biba
  Gjon BibaΠριν 5 ημέρες

  .

 • Nick England
  Nick EnglandΠριν 5 ημέρες

  🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..

 • Fadil Zuka
  Fadil ZukaΠριν 5 ημέρες

  Film vizatimor . Bebushkat

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter GjinajΠριν 6 ημέρες

  Brravo ujqit me shum kommete se politikanet

 • Lisa Cruze
  Lisa CruzeΠριν 6 ημέρες

  Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).

 • Redi Bregaj
  Redi BregajΠριν 6 ημέρες

  PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI

 • Njembedhjete Nentori
  Njembedhjete NentoriΠριν 6 ημέρες

  ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet

 • Vini Heqimaj
  Vini HeqimajΠριν 6 ημέρες

  Nuk

 • Genci Nikaj
  Genci NikajΠριν 6 ημέρες

  Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla MilenΠριν 7 ημέρες

  Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji KacoliΠριν 7 ημέρες

  Shijakut

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji KacoliΠριν 7 ημέρες

  Bos

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji KacoliΠριν 7 ημέρες

  Ujku cerikut

 • Giannis Kentro
  Giannis KentroΠριν 7 ημέρες

  Me loqe se ujku I cerikut ska

 • Asllan Braho
  Asllan BrahoΠριν 8 ημέρες

  H

 • Maverick G
  Maverick GΠριν 8 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Noizy Otr
  Noizy OtrΠριν 9 ημέρες

  ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks

 • Orest Sheshi
  Orest SheshiΠριν 9 ημέρες

  Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂

 • Bisha I Bregdetit Lukovë
  Bisha I Bregdetit LukovëΠριν 9 ημέρες

  Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe

 • Mario Shabaj
  Mario ShabajΠριν 9 ημέρες

  Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera

 • Parid Kruci
  Parid KruciΠριν 9 ημέρες

  Budallejt meshumic

 • LAST LAST
  LAST LASTΠριν 10 ημέρες

  Ja mylli gojen ujku cerrikut

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla MilenΠριν 11 ημέρες

  Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla MilenΠριν 11 ημέρες

  Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV

 • Eduard Haxhari
  Eduard HaxhariΠριν 11 ημέρες

  Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani

 • tiku taku
  tiku takuΠριν 11 ημέρες

  Ujku shijakut e flliqi shijakun

 • zetori tates
  zetori tatesΠριν 11 ημέρες

  🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩

 • AL Fred Boyka
  AL Fred BoykaΠριν 11 ημέρες

  Jan te papare

 • Nodi Selimi
  Nodi SelimiΠριν 12 ημέρες

  Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂

 • florens domi
  florens domiΠριν 12 ημέρες

  Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend

 • skubidubidu skubi
  skubidubidu skubiΠριν 12 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Urim Halili
  Urim HaliliΠριν 12 ημέρες

  Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂

 • Urim Halili
  Urim HaliliΠριν 12 ημέρες

  Ujke leshi nje

 • FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.Πριν 12 ημέρες

  Mbret eshte luani jo ujku

 • Foxi Gamer
  Foxi GamerΠριν 13 ημέρες

  Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar

 • Irena Mitro
  Irena MitroΠριν 13 ημέρες

  Emision kot fare

 • Giovanni Ranucci
  Giovanni RanucciΠριν 13 ημέρες

  O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare

 • Xhevi official
  Xhevi officialΠριν 14 ημέρες

  O bobo kan ik njerz per lesh

 • Marku Enkeleid
  Marku EnkeleidΠριν 14 ημέρες

  Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣

 • secret world
  secret worldΠριν 14 ημέρες

  Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍

 • Qeke si Mu Ti
  Qeke si Mu TiΠριν 14 ημέρες

  Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .

 • SHQIPTAR PER JET
  SHQIPTAR PER JETΠριν 15 ημέρες

  Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa

 • albisouldragon
  albisouldragonΠριν 15 ημέρες

  Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK

 • Elson Malja
  Elson MaljaΠριν 15 ημέρες

  5

 • Elson Malja
  Elson MaljaΠριν 15 ημέρες

  0

 • Mauro Stojku
  Mauro StojkuΠριν 16 ημέρες

  Eh moj Shqipni si je katandis

 • Roland Pali
  Roland PaliΠριν 16 ημέρες

  La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoΠριν 16 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Vlora Cami
  Vlora CamiΠριν 17 ημέρες

  Ate motren o Arianna cani

 • Dukagjin Patriot
  Dukagjin PatriotΠριν 17 ημέρες

  Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !

 • Hite shqip
  Hite shqipΠριν 17 ημέρες

  Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇

 • Klodian Sinanai
  Klodian SinanaiΠριν 18 ημέρες

  Ujku u cafte ujku ju hengert

 • Respect The Law
  Respect The LawΠριν 18 ημέρες

  Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂

 • Pashako Azizi
  Pashako AziziΠριν 18 ημέρες

  Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot

 • Ervis Esaliaj
  Ervis EsaliajΠριν 19 ημέρες

  Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤

 • miradlisa@hotmail.com
  miradlisa@hotmail.comΠριν 19 ημέρες

  😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke

 • amarildo amarildo
  amarildo amarildoΠριν 19 ημέρες

  Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances

 • Erald Kofsha
  Erald KofshaΠριν 20 ημέρες

  Kuç er drreq!

 • Egli Demcolli
  Egli DemcolliΠριν 20 ημέρες

  O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan

 • Toni Sei
  Toni SeiΠριν 20 ημέρες

  Ore shqiperi ne ralitet.

 • Ana Ana
  Ana AnaΠριν 20 ημέρες

  Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.

 • Faton Azemi
  Faton AzemiΠριν 20 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 • Vullnet Allkja
  Vullnet AllkjaΠριν 21 ημέρα

  Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena

 • madiba 96
  madiba 96Πριν 21 ημέρα

  ahhahahahahahahaha

 • Andy Nita
  Andy NitaΠριν 22 ημέρες

  Une jame toni Montana

 • Emiljano Grami
  Emiljano GramiΠριν 22 ημέρες

  Nuk karasohet ujku shiakut

 • ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHAΠριν 22 ημέρες

  Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣

 • duli banda
  duli bandaΠριν 23 ημέρες

  Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu

 • OX OX
  OX OXΠριν 23 ημέρες

  Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.

 • Gottes Adler
  Gottes AdlerΠριν 24 ημέρες

  Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.

 • Dorian Antoni
  Dorian AntoniΠριν 24 ημέρες

  Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan

 • Lendrit Balazhi
  Lendrit BalazhiΠριν 24 ημέρες

  Saliu dhe Rama mungonin

 • Boni Durres
  Boni DurresΠριν 24 ημέρες

  Min #10 😄😄😄😄😄😄😄

 • muhamet alija
  muhamet alijaΠριν 24 ημέρες

  Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah

 • Ilyrian Ilyrian
  Ilyrian IlyrianΠριν 25 ημέρες

  Pijaneca me gjith ti arjan..

 • Ilyrian Ilyrian
  Ilyrian IlyrianΠριν 25 ημέρες

  Barbona

 • Roland Preka
  Roland PrekaΠριν 25 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

 • Kreshnik Gjana
  Kreshnik GjanaΠριν 25 ημέρες

  Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp

 • Sadik Mertiraj
  Sadik MertirajΠριν 25 ημέρες

  Ku ka ujk pa dhembe

 • Fatian Mucay
  Fatian MucayΠριν 26 ημέρες

  Ooo zot ca man kjo bote

 • 007maksi
  007maksiΠριν 26 ημέρες

  Emisioni ku mblidhet llumi i Shqiprise. Seriozisht me vje turp nga vetja kur I shikoj kta kafshet.

 • Gem X
  Gem XΠριν 26 ημέρες

  HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH LEPORUSH TJETRI QEN TIRANE HAHAHAHAHAH

 • Hamdi Gripshi
  Hamdi GripshiΠριν 26 ημέρες

  Hajde program , hajde ! Sa turp ........

 • Erti Kaja
  Erti KajaΠριν 26 ημέρες

  Te falimederite

 • Albaniain ethnic Iliryian
  Albaniain ethnic IliryianΠριν 26 ημέρες

  Degjenerim fare

 • sxlencx
  sxlencxΠριν 26 ημέρες

  Team ujku cerrikut ghaa😂😂

 • Artur Marku
  Artur MarkuΠριν 26 ημέρες

  Ujku I cerrikut ësht mbreti

 • Valon Sadiku
  Valon SadikuΠριν 26 ημέρες

  Arjan Çani je përsoni më i keq në Shqipëri,që ftonë kësi llojë njerëzish

 • Spiros Mitas
  Spiros MitasΠριν 26 ημέρες

  Arjan çani eshte nje barbon qe paguhet nga qarqet antishqiptare pikerisht per te edukuar negativisht te rinjte edhe te rejat shqiptare, Ka plot personazhe artistik ose persona me vlera ne shqiperi te cilet qellumisht lihen ne harres.

Επόμενο