Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 • Dava Halili
  Dava HaliliΠριν 8 ώρες

  Prape

 • Dava Halili
  Dava HaliliΠριν 8 ώρες

  O goni.. Po pse e paske nderruar kabinetin

 • Glevis Cano
  Glevis CanoΠριν 13 ώρες

  Beni zdrafko ose arben collaku ylli serenatave te kengeve te dashuris super zemra te kendofte

 • Aidna Casque
  Aidna CasqueΠριν 23 ώρες

  Po mbijeton Al pazar dhe bravo i qofte ..por kjo prezantuesja pa zë flet sikur po i bie vilani...cfare baksine flet moj budallesh

 • M M
  M MΠριν 2 ημέρες

  A humet koh me kto mostra

 • ela ela
  ela elaΠριν 6 ημέρες

  Shaker e Ingbert Si te gjyshes time

 • tom koskinas
  tom koskinasΠριν 6 ημέρες

  Πόσοι Αλβανοί το βλέπουν γαμω τον Αλλάχ τους

 • Ermhs macaven
  Ermhs macavenΠριν 6 ημέρες

  Behari iku hiqni edhe xhevon vari lesht Al pazari

 • Arisa Ramekaj
  Arisa RamekajΠριν 7 ημέρες

  Bravo,Klodiana me emocionon dhe me ngjeth mishte teksa te degjoj me kengen Ne Shkoder te vish. E ridegjoj disa here ne dite dhe duket sikur kjo kenge eshte bere enkas per zerin tend! Versioni me i bukur eshte ky i kenduar nga ju dhe eshte kenga me e bukur qe eshte bere ndonjehere per Shkodren,vjen si nje ze nga qielli me nje melodi dhe interpretim qe askush tjeter si ti nuk di te kendoj! Gjej rastin te te komplimentoj edhe si aktore 😍 Je me e mira 😍😍

 • tiku taku
  tiku takuΠριν 7 ημέρες

  Po Beharin ku e keni

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytΠριν 8 ημέρες

  Watch to the end, it gets funs :)

 • Castriot1
  Castriot1Πριν 8 ημέρες

  Korcari Yll

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiΠριν 9 ημέρες

  Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

 • Artenis Hysenbelli

  Artenis Hysenbelli

  Πριν 26 λεπτά

  I

 • Mimoza Hasi
  Mimoza HasiΠριν 9 ημέρες

  Gezuar. Bravo Klodiana nje vajze artiste Shkodrane ❤👏👏👏👏

 • xhiulia xhoxha
  xhiulia xhoxhaΠριν 9 ημέρες

  🤣🤣🤣❤❤❤👏👏👏

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 8 ημέρες

  Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

 • Leo-nora
  Leo-noraΠριν 10 ημέρες

  Hahahahaha me loooooot

 • Jena-vetem
  Jena-vetemΠριν 10 ημέρες

  Kte prezantusen smun ta nij shum menemadhe aman.....aty aneja ban drit

 • Jena-vetem
  Jena-vetemΠριν 10 ημέρες

  Aneja ❤❤❤❤❤👓👑 Tkena yll skene

 • Dritan Derti
  Dritan DertiΠριν 10 ημέρες

  LUfyfg

 • bocoy noiu
  bocoy noiuΠριν 10 ημέρες

  They are such a mood

 • Valbona Asani
  Valbona AsaniΠριν 10 ημέρες

  Te gjithve juve ua uroj Gezuar Vitin E Ri. Paqi gjithmon. Shendet. Dashuri dhe. Begati ne Zemrat edhe plot humor. 😂😂❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️♥️ jeni me te miret Ju lumte

 • Merita Mouza
  Merita MouzaΠριν 10 ημέρες

  Vit I mbare po ate cupen Ku e nxjerrin me ate veshje aman se late nam

 • Nerd0!
  Nerd0!Πριν 10 ημέρες

  Μάλιστα

 • Alida Bairami
  Alida BairamiΠριν 11 ημέρες

  Gjuna fustani duhej e nje pllem me lart 🤣🤣🤣prezantuse skandaloze dhe mjaft me duke perdorur fjalor te huaj ne jemi shqiptar dhe duam gjuhen shqipe te paster

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Πριν 10 ημέρες

  😂😂😂😂

 • Gula Park
  Gula ParkΠριν 11 ημέρες

  7

 • Oxford Uk
  Oxford UkΠριν 11 ημέρες

  Hahah kjo patriotia ime dibrane 1-sh

 • Adem jashari
  Adem jashariΠριν 11 ημέρες

  Anea ta hagsha zemren ty edhe xhevoices ju dua shummmm ❤️ jeni njishe skem jet pa ty deka tu qesh o zot

 • Aurora Ahmetaj
  Aurora AhmetajΠριν 11 ημέρες

  jeni te shkelqyer, te bukur ne paraqitje dhe na shkrini se qeshuri. te mrekullueshem me pelqejn te gjith aktoret pa perjashtim.

 • ARDJAN KUQJA
  ARDJAN KUQJAΠριν 11 ημέρες

  Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove

 • Elisa Vlorë
  Elisa VlorëΠριν 11 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Luan Curra
  Luan CurraΠριν 11 ημέρες

  Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban

 • ladi jata
  ladi jataΠριν 11 ημέρες

  Po Behari ku eshte 🤔🤔🤔

 • Arben Muhametaj
  Arben MuhametajΠριν 12 ημέρες

  GËZUAR VITIN E RI TË GJITH SHQIPTARËT KUDO QË NDODHEN

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν 12 ημέρες

  Gezuar 2021 🙏

 • Arben Muhametaj

  Arben Muhametaj

  Πριν 12 ημέρες

  Gëzuar

 • Χαρα Χ
  Χαρα ΧΠριν 12 ημέρες

  ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ ΤΑΣΕΙΣ;

 • Brain Washed

  Brain Washed

  Πριν 10 ημέρες

  🙄😶😏😐😑

 • Nerd0!

  Nerd0!

  Πριν 10 ημέρες

  Χαχα αυτό 😂

 • Zykaj Zykaj

  Zykaj Zykaj

  Πριν 11 ημέρες

  ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ!

 • Power Dinami

  Power Dinami

  Πριν 11 ημέρες

  @Ειρηνη Λεβεντακι hahaha perkthim ne grecke shqiptarja shqiptares pse kujton se ndo nje grecke te shkruajti me!

 • Ειρηνη Λεβεντακι

  Ειρηνη Λεβεντακι

  Πριν 12 ημέρες

  Auto einai alvaniko show opos einia o seferlis to idio einai kai auto

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν 12 ημέρες

  Xhemsi haa

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν 12 ημέρες

  😀😀😀😀😀😂😂😂

 • ornela phone

  ornela phone

  Πριν 11 ημέρες

  Aa

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂

 • gentian allmuca
  gentian allmucaΠριν 12 ημέρες

  Sa e bukur kjo më taksistin

 • gentian allmuca
  gentian allmucaΠριν 12 ημέρες

  Sa e forte kjo me nusen, si dikur që rrinte në këmbë dhe binte gjum pa buk gjyna kan qen ato të asaj kohe

 • Pitaqi Marjan
  Pitaqi MarjanΠριν 12 ημέρες

  Çfar lloxhike? Dua nje duartrokitje e publik nuk kemi çka dmth.

 • As Sa
  As SaΠριν 12 ημέρες

  Gezuar 😊,por kete humorin e ketij shkodranit nuk e duroj dot fare.Nuk e di cfare lloj aktori eshte ky? Pa lidhje fare...🤮 ME VJEN KEQ QE MUNGON BEHAR MERE

 • Βιολετα Λαζη
  Βιολετα ΛαζηΠριν 12 ημέρες

  Jhparodisttvlores

 • Spiros Shakas
  Spiros ShakasΠριν 12 ημέρες

  Me ka mar malli per Bobshticen

 • Tonino Abazi
  Tonino AbaziΠριν 12 ημέρες

  Agron mullari Ahahah,shume bukur

 • luanz b24
  luanz b24Πριν 12 ημέρες

  Ky humor as i pir nuk te ben per te qeshur!😒

 • Luljeta Alimeri
  Luljeta AlimeriΠριν 13 ημέρες

  Jeni me te miret

 • gg hh
  gg hhΠριν 13 ημέρες

  Shiko te doktorri okulist e shkruar greqisht .ehhhh shqiptarèt ?

 • resul kllogjri

  resul kllogjri

  Πριν 10 ημέρες

  Eshte klinikë greke

 • Kujtim Dajko
  Kujtim DajkoΠριν 13 ημέρες

  Na mëzitët ekranin e televizorit ju tëdy

 • Maria Vasili
  Maria VasiliΠριν 13 ημέρες

  Gono Gezuar vitin e ri me shendet ❤️ Gezuar gjithe Shqiptareve ķudo qe ndodhen nje vite i mbare ishalla te jete 👏👏🌲🌲☃️☃️

 • Jona Merko
  Jona MerkoΠριν 13 ημέρες

  Gezuar vitin e ri por keni rene shume nga niveli dikurshem dhe ajo prezantuesja kot fare me veshjet skandal

 • Lica Gjergji
  Lica GjergjiΠριν 13 ημέρες

  salo e violines nuk degjohet por degjohet orkestra

 • Anna Anushi
  Anna AnushiΠριν 13 ημέρες

  Super spektakel n’a kenaqet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍👍

 • Shpresa Likaj
  Shpresa LikajΠριν 13 ημέρες

  Bravissimi

 • Gasper Kolaj
  Gasper KolajΠριν 13 ημέρες

  I

 • Heidi Sharpe
  Heidi SharpeΠριν 13 ημέρες

  Aneja me kte burbuqen kot krejt

 • Lica Gjergji
  Lica GjergjiΠριν 13 ημέρες

  caeshte kjo kenge m..o zdravko

 • HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  Πριν 12 ημέρες

  Cila kenge?? Degjo te gjitha kenget e Zdravko tek kanali im. Beni Zdravko eshte njesh ne ate stil.

 • Ona Ona
  Ona OnaΠριν 13 ημέρες

  Kjo qe perqeshin perputhen apo emisione tj pa pik lidhje

 • Biorni Hysa
  Biorni HysaΠριν 13 ημέρες

  Jeni treshja me e mir gezuar vitin e ri qoft nje vit i mbar ❤❤❤

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir LleshiΠριν 13 ημέρες

  Kan ngelur vetem legenat e rames

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiΠριν 13 ημέρες

  Jo mos te humbim flisni bukur gjuhen shqipe.Thuhet :Te mos humbasim.

 • Ari Cula

  Ari Cula

  Πριν 9 ημέρες

  gej ropq .tan shqipnija kajn dialektet e veta e tan flasin shqip para vitit 1970 tan shipnija geg Ka fol u ba Tirana kryqytet must Tu fol ju pederasta grek Pty ju qisha rpt se as shiptar sjeni ju paragjykus pabuks bethqim mutit

 • Leggera15 Leggera
  Leggera15 LeggeraΠριν 13 ημέρες

  Po mvika keq per gonin..me nje gru 40 vjet boooooo ahahhahahha ..amon si bojn si te virgjer te gjith kan frik me fol me nxjerr historitë me dashnoret se i myt gruja ahqhqhhqh

 • bob shehu
  bob shehuΠριν 13 ημέρες

  Me largimin e Behari Mera me duket se eshte ulur niveli i humorit. Po vashduat keshtu do te falimentoni shume shpejt.

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiΠριν 13 ημέρες

  Shqiperia eshte e te gjithe shqiptareve kudo qe jane te kthehen ne vendin e tyre kudo qe ndodhen shqiptaria.

 • ela ela

  ela ela

  Πριν 6 ημέρες

  💔💔💔😪😪😪

 • Lorena Lori
  Lorena LoriΠριν 13 ημέρες

  Grazia je yll bote zemra

 • Renato Tomori
  Renato TomoriΠριν 13 ημέρες

  Bravo Beni Zdrafko,me behet qefi qe te shikoj te Al Pazar,Respekte.

 • HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  Πριν 12 ημέρες

 • S. Perry
  S. PerryΠριν 13 ημέρες

  GEZUAR Agron Llaka bashke me grupin e artistave. Faleminers qe qe na argeton me humorin dhe tekstin e repertorit Ne Al Pazar Per disa qe shtypin butonin (...pa pelqim ..duket se ju do te bani humor me veten tuj) te pakten rrespektoni punen qe bajne per..te gjithe grupin) Ju lumte Al Pazar.Per shumevjet te ju kena ne skenat dhe ekranet shqiptare po dhe ne ato te rrjeteve sociale qe une ju ndjeku.

 • Selime Bylyku
  Selime BylykuΠριν 13 ημέρες

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME GEZUAR VITIN E RI 2021 QOFTE NJE VITE I MBARE PER ALPAZARIN ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE

 • N A T A SH A M E T A J
  N A T A SH A M E T A JΠριν 13 ημέρες

  Gezuar. Urime

 • N A T A SH A M E T A J
  N A T A SH A M E T A JΠριν 13 ημέρες

  Me pelqen gerupi. Al pazar. A. Respekte

 • HEIDDEN MUSIC
  HEIDDEN MUSICΠριν 13 ημέρες

 • Kostell xel
  Kostell xelΠριν 13 ημέρες

  Po e shoh me bashkeshortin Al pazar dhe po kalojm shume kendshem...qeshim dhe argetohemi me humorin tuaj😂😂

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha AbdullahiΠριν 13 ημέρες

  Veç duke e parë këtë humorin e zi me nusen , mu prishën nervat dhe paramendoje në të vërtetë?????........ Oh Zottttttttt

 • Kadi Biçaku

  Kadi Biçaku

  Πριν 11 ημέρες

  Po. Un qe e kam ne shtepi

 • 123 123
  123 123Πριν 13 ημέρες

  Nj

 • Mereme Bardhi
  Mereme BardhiΠριν 13 ημέρες

  O zot kan ik te gjith aktoret me te mir vllezit binjak po vakja po lemja po behari po po ikin te gjith atehere ka naj gja qe s'shkon aty jo merri prap po deshe te te ndjekim boooo!!

 • linda Dedja

  linda Dedja

  Πριν 12 ημέρες

  @S. Perry shume e sakte kjo qe shkruani pershendetje gezuar plot shendet qofte per te gjithe ky vit

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  Πριν 13 ημέρες

  @S. Perry shum e vertet 👍

 • Mereme Bardhi

  Mereme Bardhi

  Πριν 13 ημέρες

  E un ju pershendes nga furenze

 • Mereme Bardhi

  Mereme Bardhi

  Πριν 13 ημέρες

  Gezuar dhe ju zonje zotri cili do qe je vetem se me ato kishte me shum lezet alpazari

 • S. Perry

  S. Perry

  Πριν 13 ημέρες

  Po ta spjegoj une qe jam e rregult ne ndjekjet e Al Pazar...qysh se ka filluar. Ne You Tube ..Nga Toronto i pershendes. Agroni I ndihmoi te gjithe nga fillimi , Disa jo te gjithe... I mori nga rruga I beri aktor sepse treguan talent...I mesoj si te behen artista...dhe I beri te famshem me Al Pazar. Por disa Jane mosmirenjohesa dhe e lane...ate Skene qe te kene programed e veta sic ..I shofim. Al Pazar do te kete jetegjatesi por duhet ti sponzorizojene kompanite qe te kete me shume vlera artistash Mendoj qe eshte Qeshtje Finance... Gezuar....

 • Eriselda Dajlanaj
  Eriselda DajlanajΠριν 13 ημέρες

  Aneja super

 • 1superlovefire
  1superlovefireΠριν 13 ημέρες

  Ore ,po Behar Mera ku eshte se na ka munguar ?? Apo ....???

 • Suela Bare

  Suela Bare

  Πριν 12 ημέρες

  Nuk eshte shfaqur fare qe kur filloje sezoni(iku nga Al pazare)

 • S. Perry

  S. Perry

  Πριν 13 ημέρες

  ??????

 • Artur Voshtina
  Artur VoshtinaΠριν 13 ημέρες

  Allall

 • For Kids Channel
  For Kids ChannelΠριν 13 ημέρες

  O mullar na kenaqe

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusΠριν 13 ημέρες

  Faleminder Goni gezuar.nje vit te mbare Zoti qofte me jy 🌟🌟🌟🌟🌟❤️🌾🌾🌾🌾🌾🍷🍷💯🏡🇦🇱

 • antoneta metaj
  antoneta metajΠριν 13 ημέρες

  Jeni 1 bravoooooooo.gezuar 2001 zoti Agron e grupi .,.

 • As Sa

  As Sa

  Πριν 12 ημέρες

  2021 🤔 se 2001 ka 20 vjete qe ka kaluar 🤗

 • Speranza Castelli
  Speranza CastelliΠριν 13 ημέρες

  Meqe je ne kembe .,..vjerrat shqiptare Kan qen shtriga dhe do mbeten .,

 • Dava Halili

  Dava Halili

  Πριν 8 ώρες

  Po ti a do behesh vjeherr

 • Speranza Castelli
  Speranza CastelliΠριν 13 ημέρες

  Nuset e sotme...nuk duhen te Jen skklave....se jemi 2021...

 • Adem jashari

  Adem jashari

  Πριν 11 ημέρες

  Une Kisha pas deshir me uba sllav i jyt deri ne vdekje je si xhan

 • Lume Hoxha
  Lume HoxhaΠριν 13 ημέρες

  Aneja xhevoica yjeeeee

 • gandia playa
  gandia playaΠριν 13 ημέρες

  Si I kane nxjerr shalet kto llapat

 • raldi mujsaku
  raldi mujsakuΠριν 13 ημέρες

  Kjo prezantusja a ska te ftoht se at fustan kot e pasa vesh. Hiqe krejt o lal se tpasa dal duci komplet

 • Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  Πριν 13 ημέρες

  @S. Perry u ktheke pergjigje te gjitheve

 • S. Perry

  S. Perry

  Πριν 13 ημέρες

  Po Lereni te vesh qa te doje...po pse ajo ju shqeteson ju. Mentalitet I kohes se qepes

 • Abedi. Danaj
  Abedi. DanajΠριν 13 ημέρες

  Futja ne kok me tepsi vjeres Renzoj nenen

 • ela selmani
  ela selmaniΠριν 13 ημέρες

  me kot ska

 • Diana Katundi
  Diana KatundiΠριν 13 ημέρες

  Po Vakon dhe Bujarin ku i kini????

 • Lili Adamo
  Lili AdamoΠριν 13 ημέρες

  Kur folin femerat la e parlare Goni ferkon kocet

 • Spiro Patsili

  Spiro Patsili

  Πριν 13 ημέρες

  Ja beri puçin Beharit

 • Mereme Bardhi

  Mereme Bardhi

  Πριν 13 ημέρες

  O goni ku eshte behari vakja lemja ku jan ska lezet ma alpazari jo eshte e kot pa to😏😏

 • Vladimir Lleshi
  Vladimir LleshiΠριν 14 ημέρες

  Humor koti pos iku agron llako nuk do ket humor

 • Anida Hamzaj

  Anida Hamzaj

  Πριν 11 ημέρες

  Just Me hahaha 👍🏻

 • Just Me

  Just Me

  Πριν 13 ημέρες

  Qenke shume i zgenjyer nga jeta daku

 • Emilia Emi
  Emilia EmiΠριν 14 ημέρες

  Ku e kan gjetur kte drejtuse

 • Perparim Gashi
  Perparim GashiΠριν 14 ημέρες

  ANEJAAA te duam nga KOSOVA 😂😂😂😂😂

 • Franga Peraj
  Franga PerajΠριν 14 ημέρες

  Gezuar edhe juve e vit te mbare! Te gjithe jeni sh te mire,po kur shoh Anene e Xhevoicen😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌❤❤

 • Alfred Vrapi
  Alfred VrapiΠριν 14 ημέρες

  Kenga e kopjuar nga Raxha Hindustani.....

 • Lindita Fangaj

  Lindita Fangaj

  Πριν 13 ημέρες

  Muzika e filmit indjan vagabondi e vitit 71 ne 76 esht dhan ne shqiperi

 • Robert Koldashi
  Robert KoldashiΠριν 14 ημέρες

  Te gjith Shqiptaret duan dashnor dhe gjith Shqiptaret duan dashnore na mbyten xhamit,bordello esapi.

 • Agron Likaj
  Agron LikajΠριν 14 ημέρες

  Mirijesi Shum e bukur role giam 8 viec cus te doj te me bej liki epas die videon iste shum e bukur me pacim

 • enwer bogdani
  enwer bogdaniΠριν 14 ημέρες

  Jeni me Te miret ❤️🎊🎉🍷😍👊

 • Dafina Malaj
  Dafina MalajΠριν 14 ημέρες

  Na uron moj rruspi vishu moj se duam humorin nuk duam te shohim by...tende

 • Llambrini Bilbilushi

  Llambrini Bilbilushi

  Πριν 13 ημέρες

  Sa mire kudo me kenge korcare festohet.!! Bravo. !!

 • fatos Skenderi

  fatos Skenderi

  Πριν 13 ημέρες

  Dafina Mala nuk do ti. po ka nga ata qe duan ti shikojne ngjyren e brekeve

 • Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  Πριν 13 ημέρες

  Shkolles time...se jam ne mes te Amerikes dhe prezantuse si keto te tonat skemi pare shendet moj e shkolluar

 • Dafina Malaj

  Dafina Malaj

  Πριν 13 ημέρες

  @S. Perry do jesh shoqe saj

 • S. Perry

  S. Perry

  Πριν 13 ημέρες

  Po nuk te vjen turn ty qe I thua vajzes...me ate gjuhe...e pa shkolluar qenke..

 • ela ela
  ela elaΠριν 14 ημέρες

  Oh zot sa e mire ajo goca Re qe eshte spikere te perthifhja i ngjan BORES .TALENT👍👍👍👍dhe kendoka bukur💋

 • Heidi Sharpe

  Heidi Sharpe

  Πριν 13 ημέρες

  Po te jesh shkodran te tana i ban

Επόμενο