Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

Διασκέδαση

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - MUMA & Irkenc
Mix - JoJo
Master - StoriaMastering
Video - Imagine Films
Actress - Kristina Ago
Follow Irkenc Hyka:
Instagram: irkenc.hyka?hl=en
Facebook: IrkencHykaOfficial/
Follow UnixMusic:
Instagram: unixmusicprod
#IrkencHyka #mkamarremalli #onima

Σχόλια

 • Eylem Akman
  Eylem AkmanΠριν 3 ώρες

  ❤️❤️❤️

 • Albanina boy
  Albanina boyΠριν 7 ώρες

  Honkaaa💔💔 Sh.J

 • love
  loveΠριν 20 ώρες

  Superrrr bravooooo❤❤❤❤🤩🤩😍😘😍😍🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍😍😍🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤🤗🤗🤩😍😘😍😍😍🤩🤗❤🤗❤❤❤❤❤❤🤩🤩😘😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Aurora Zani
  Aurora ZaniΠριν 22 ώρες

  🥰🥰🥰❤💋

 • Eduart Dita
  Eduart DitaΠριν ημέρα

  Kush dreqin i paska dislike kesaj kenge qenka komplet vk 🙄

 • Edita Sinani
  Edita SinaniΠριν ημέρα

  😍pasha syt e ballit

 • Esmeralda Kodra
  Esmeralda KodraΠριν 2 ημέρες

  Pp

 • Roli Toma
  Roli TomaΠριν 3 ημέρες

  O ty tlumt goja se e paske nji za tmrekullushem me ket za te bukur. Edhe Muzika e bukur. Respekte nga Austria.🤘🤘🤘👋👋👋

 • Ambra Bukri
  Ambra BukriΠριν 3 ημέρες

  Muzik shum e bukur 👍😍😍😍😍

 • Ambra Bukri

  Ambra Bukri

  Πριν 3 ημέρες

  Është shum e bukur 👍

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim KadishaniΠριν 4 ημέρες

  Mir

 • Ervis Hasa
  Ervis HasaΠριν 5 ημέρες

  Ze I vajzes shum fantastik dhe kenga e bukur

 • timi
  timiΠριν 7 ημέρες

  E 60 here tu e ngu ❤

 • lorena gorasi
  lorena gorasiΠριν 7 ημέρες

  10.01.2021.... M'ka marrë malli shumë 🥺....

 • Best Music
  Best MusicΠριν 9 ημέρες

  grglo.info/project/1nWappbDqZqWnI0/b-nteo

 • elis elismen
  elis elismenΠριν 9 ημέρες

  Super song... Bravo Bravo 👏 👏 💣💣💣

 • Qysh j e
  Qysh j eΠριν 10 ημέρες

  o ja ha zemren une kti

 • Happy Girl
  Happy GirlΠριν 12 ημέρες

  ❤️❤️Lukiprrrrr❤️❤️pasha syt e ballit per ty mka marr malli 💔Fffffff....misss you always forever ❤️❤️❤️

 • Shauka Hodan
  Shauka HodanΠριν 12 ημέρες

  لاتحتك بس 😂😂😂😂♥️

 • Melisa Ramadani
  Melisa RamadaniΠριν 13 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Franceska Lecini
  Franceska LeciniΠριν 13 ημέρες

  Pasha syt e ballit, Per ty mka marr malli, Te te kisha sonte Do te jepja un gjithcka Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit kam nevoj met paaa Un prej teje zemer smuna me u ndaaa Ti te lutem eja dhe me prit Ose perqafom ma hiq merzin Me genjeshtra zemren time majte Kur me thoje jeten kena bashke Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit dashnia nuk maron Dhepse shum kam dasht zemra jem nuk t'harron Ma shujte boten je vec ti Pse ma bone nuk e dii Me genjeshtra zemren time majteee Kur me thoje jeten kena bashkeee Dhe femija jon ty me shum met ngja Endrrat mi ke thaaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te kisha sonte Do te jepja un gjithckaa Pasha syt e ballit Per ty mka marr malli Te te shihja sonte Do te jepja un gjithckaa.

 • Bobi Bobi
  Bobi BobiΠριν 14 ημέρες

  Big bravo

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν 12 ημέρες

  PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

 • pida siouy
  pida siouyΠριν 14 ημέρες

  great vid babe

 • Best Music
  Best MusicΠριν 14 ημέρες

  grglo.info/project/1oOVsKPKkqmMaKM/b-nteo

 • Skifteri YT
  Skifteri YTΠριν 15 ημέρες

  Love this music❤️

 • Rozana Imeraj
  Rozana ImerajΠριν 15 ημέρες

  Sa e bukur dhe prekese😥😥😥😥😥😥

 • pida siouy

  pida siouy

  Πριν 14 ημέρες

  😭😭😭😭

 • samsung Tablet
  samsung TabletΠριν 15 ημέρες

  Nje kenge shume nostaligjike por dhe dhe nje intrpretim shume I bukur nga Irenc hyka,gjithmone godet PER dashurine ky kengetar bravo shume domethenes.

 • abbsnn cose
  abbsnn coseΠριν 15 ημέρες

  I love the vid so funny aha

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovΠριν 16 ημέρες

  Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

 • alida flus
  alida flusΠριν 17 ημέρες

  🙈🥰🥰 i mireeee

 • Joni joni
  Joni joniΠριν 18 ημέρες

  Pasha syt e ballit,per ty mka marre malli...🇮🇪💔

 • Rromir Meni
  Rromir MeniΠριν 18 ημέρες

  Super super super brravo

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Πριν 15 ημέρες

  Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

 • Anxhela Buleci
  Anxhela BuleciΠριν 19 ημέρες

  Kenga super..por ka.merite dhe kjo vajza qe kendon..pse nuk ia ke shkruar emrin..por vetem emri jot..

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Πριν 16 ημέρες

  🤜❤️🤛

 • Bejtulla Braimi
  Bejtulla BraimiΠριν 19 ημέρες

  grglo.info/project/lp7KcmSwgLaibZs/b-nteo ajde kret like ket video te bukur

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 17 ημέρες

  Shum bukur por pak e shpifur

 • bilinas mini
  bilinas miniΠριν 20 ημέρες

  Awesome!!!!

 • Dorina**
  Dorina**Πριν 20 ημέρες

  PASHA SYT E BALLIT PER TY MKA MARR MALLI ♡♡ TE TE SHIHJA SONTE DO TE JEPJA UN GJITHCKA :( ♡

 • Dorina**

  Dorina**

  Πριν 19 ημέρες

  @seiom jvony po sa e bukur kjo keng ♡

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν 19 ημέρες

  E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

 • seiom jvony
  seiom jvonyΠριν 20 ημέρες

  Likee pa e degjuar sepse e di qe zeri yt eshteee i mrekullueshem🤩🤩🤩

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν 19 ημέρες

  Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

 • Las Vegas
  Las VegasΠριν 21 ημέρα

  Sa femër e embël me plot zemër e këndojka 😍

 • mikea hiooi
  mikea hiooiΠριν 21 ημέρα

  Na ka mar malli me perqafu non e bab nga ky virus i qelbur..

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Πριν 20 ημέρες

  Pasha syt e bsllit🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ermira Cela
  Ermira CelaΠριν 22 ημέρες

  😭😭😭😭

 • Okazion24 ne Facebook dhe Instagram
  Okazion24 ne Facebook dhe InstagramΠριν 22 ημέρες

  Ti Irenc shume bukur kendon . Ama vetem kenge te vajtueshme o vella. Na bere me zemer o burr. Mbetem tu qa 😍🥰🥰

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν 20 ημέρες

  ❤❤❤💋💋💋💋

 • Flogerta Karruli
  Flogerta KarruliΠριν 23 ημέρες

  Ma veramente qe na mer malli pasha syt e ballit 😔😔😔

 • bilishu aliss
  bilishu alissΠριν 23 ημέρες

  Sa me mer malli per ty ❤

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Πριν 21 ημέρα

  Kenga super bravo 👏 👏👏👏👏👏 Sa here e ndigjoj mbaroj shishen e rakise 🍾🍾🍾

 • sadgirlforever r
  sadgirlforever rΠριν 23 ημέρες

  it hurts🔪🫀

 • Morena Qose
  Morena QoseΠριν 23 ημέρες

  Super super superrrr👍💓

 • sokin jon
  sokin jonΠριν 24 ημέρες

  Super ze bravoooo 👏👏👏 Irkenci yll ❤️

 • Emiliano Starova
  Emiliano StarovaΠριν 24 ημέρες

  🤜❤️🤛

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Πριν 23 ημέρες

  Ah mer Xub, aaah

 • Klea Klea
  Klea KleaΠριν 24 ημέρες

  Shum bukur por pak e shpifur

 • dolita windo
  dolita windoΠριν 24 ημέρες

  Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

 • FL BEATZ PRODUCTION
  FL BEATZ PRODUCTIONΠριν 25 ημέρες

  Best producer in the world Irkenc hyka 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • sokin jon

  sokin jon

  Πριν 24 ημέρες

  Tkishaaaaaaaa

 • 123 Abc
  123 AbcΠριν 25 ημέρες

  Sa peshon n shpirt ☺️☺️👏👏

 • Luana Ahmeti
  Luana AhmetiΠριν 26 ημέρες

  E femija jon me shum ty me t ngja 🥺🔥

 • Genta Gjoni
  Genta GjoniΠριν 26 ημέρες

  Pasha syt e bsllit🤣🤣🤣🤣🤣

 • dolita windo

  dolita windo

  Πριν 24 ημέρες

  Nk ka koment esht super kengetar

 • bofooit gojo
  bofooit gojoΠριν 27 ημέρες

  That was brilliant.. thank you!!!?

 • Natasha Ceka
  Natasha CekaΠριν 27 ημέρες

  ❤❤❤💋💋💋💋

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 25 ημέρες

  Shum e bukur 😍😍🌹🌹

 • Aranit Vorbaj
  Aranit VorbajΠριν 27 ημέρες

  @@......

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 25 ημέρες

  🌟💓

 • Altin Halili
  Altin HaliliΠριν 28 ημέρες

  Kenga super bravo 👏 👏👏👏👏👏 Sa here e ndigjoj mbaroj shishen e rakise 🍾🍾🍾

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 26 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Cassie
  CassieΠριν 28 ημέρες

  Kja osht një perl sikur krejt këngët e tua që i ke perla dhe zë që tprek shpirtin👌🏼 Të lumt plako super kang🙏🏻

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Πριν 27 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • viva ervis
  viva ervisΠριν 29 ημέρες

  Sa nga ju e kishin sonte kete gocen?

 • No Account

  No Account

  Πριν 28 ημέρες

  Tgjith

 • Panaka Tahl
  Panaka TahlΠριν 29 ημέρες

  🦌❤🦌

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 26 ημέρες

  SO cute...I love it! Perfection!

 • Erisa Mane
  Erisa ManeΠριν 29 ημέρες

  Ah mer Xub, aaah

 • No Account
  No AccountΠριν 29 ημέρες

  0:14 dhe un tkisha sonte

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 28 ημέρες

  grglo.info/project/zmO-cobOl5OZrZ8/b-nteo

 • kostandina nndina
  kostandina nndinaΠριν 29 ημέρες

  😔😔😓💔💘💔

 • Bora R
  Bora RΠριν 29 ημέρες

  Tkishaaaaaaaa

 • Bledar Cena
  Bledar CenaΠριν 29 ημέρες

  Tkisha Ktu veq prej xubit

 • Bledar Cena

  Bledar Cena

  Πριν 29 ημέρες

  @Emily An 🍾

 • Emily An

  Emily An

  Πριν 29 ημέρες

  A je n terezi o djale?! 🍷👏👏👏👏

 • Klejton Guerrilsi
  Klejton GuerrilsiΠριν 29 ημέρες

  xubi na ka sjell se ste kishim ✌🏻

 • Emily An

  Emily An

  Πριν 29 ημέρες

  kjo kengetarja cila esht ? kenga super ❤️

 • Klevi Hoxha
  Klevi HoxhaΠριν μήνα

  Nk ka koment esht super kengetar

 • Angela Matjani
  Angela MatjaniΠριν μήνα

  🌟💓

 • Arta Prendi
  Arta PrendiΠριν μήνα

  Shum e bukur 😍😍🌹🌹

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν μήνα

  SO cute...I love it! Perfection!

 • Anxhelo Ali
  Anxhelo AliΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh06Πριν μήνα

  From 🇲🇦 I like Albanian music sm🇦🇱🇦🇱keep it up 💪🏻

 • Genni Glassglow
  Genni GlassglowΠριν μήνα

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν μήνα

  💔🥀

 • lediona xheladinaj
  lediona xheladinajΠριν μήνα

  grglo.info/project/zmO-cobOl5OZrZ8/b-nteo

 • Elisa elisa
  Elisa elisaΠριν μήνα

  kjo keng sikur esht shkrujt per mua e pres dhe pse me lendoj 😪

 • niduoe stre
  niduoe streΠριν μήνα

  Si gjithmone hy ne zemrat e gjithe Shqiptarve 👏👏🔝❤

 • laura laura
  laura lauraΠριν μήνα

  kjo kengetarja cila esht ? kenga super ❤️

 • Zini Gerxhi
  Zini GerxhiΠριν μήνα

  A je n terezi o djale?! 🍷👏👏👏👏

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  Veq vazhdo kështu je nr1😘😘❤

 • DIKS OFFICIAL
  DIKS OFFICIALΠριν μήνα

  ❤✅

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  kjo goca qe kendo se di kush eshte po me cmend komplet :P

 • Nertila Sheta
  Nertila ShetaΠριν μήνα

  Urime .për ty flori

 • Nertila Sheta

  Nertila Sheta

  Πριν μήνα

  @niduoe stre se kuptova

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Πριν μήνα

  qiell dhe pyete atë))

 • Sinani Demush
  Sinani DemushΠριν μήνα

  Shkelqyeshem ska fjal shum kombinim i fort 💥💫👍

 • zaani uraj
  zaani urajΠριν μήνα

  🙂

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  That was amazing ?????

 • Quasi Motto
  Quasi MottoΠριν μήνα

  😱💩

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  Kjo keng pom vret shum.. munka mar molli per nj pjesa time

 • Andi Hani
  Andi HaniΠριν μήνα

  😍

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  Pasha syte e ballit per ty mka marr malli ❤❤👏

 • Morena Cri
  Morena CriΠριν μήνα

  Super

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  08

 • Je të
  Je tëΠριν μήνα

  💔🥀

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  ❤️

 • hen ko
  hen koΠριν μήνα

  Irkenc your music is always shum Perfect ! I love it ! Big up and respect from France 🇦🇱💖🇫🇷

 • Miranda Selishta
  Miranda SelishtaΠριν μήνα

  Suuuuuper keng 👏

 • me te thene te drejten
  me te thene te drejtenΠριν μήνα

  piken e hajrit mos boft kush e plq ket lloj katrahuli

 • Altin Qafa
  Altin QafaΠριν μήνα

  big like bro

 • Nury
  NuryΠριν μήνα

  kjo goca qe kendo se di kush eshte po me cmend komplet :P,sado eshte mundu me heq floket nga goja :P

 • Valentina Mustafa
  Valentina MustafaΠριν μήνα

  Veq vazhdo kështu je nr1😘😘❤

 • Chloe Manchestor
  Chloe ManchestorΠριν μήνα

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν μήνα

  Kenge e bukur Po per askend sja vlen me vujt se jan ca specie qe jetojn kot.

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν μήνα

  This vid so cool !?

 • Nella Nella
  Nella NellaΠριν μήνα

  Kjo keng pom vret shum.. munka mar molli per nj pjesa time

 • kristjan kristjan
  kristjan kristjanΠριν μήνα

  O djalosh eki tepru pak me kit kange tjerat jan shum mat bukrua😋

 • Esmeralda Ganci
  Esmeralda GanciΠριν μήνα

  Pasha syte e ballit per ty mka marr malli ❤❤👏

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν μήνα

  place of torment forever...continuous burning by fire. The fire is never quenched, with crying and weeping forever (Mark 9:43-48; Psalm 9:17; Mathew 25:41). It was originally

 • ajniz zhuleku
  ajniz zhulekuΠριν μήνα

  Sa këngë e bukur si çdo këngë qe bën irkenci 👌👌👏👏👏👏

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν μήνα

  💔😢😢😢😢😢💔

 • Leni Jon
  Leni JonΠριν μήνα

  ❤️

 • Gle Rey
  Gle ReyΠριν μήνα

  08

 • kristjan kristjan
  kristjan kristjanΠριν μήνα

  Kange asht shum e mir👍 amo per mua asht shum e dhimshme💔 kurt mungon ZEMRA❤ keq shum te ban kjo kange vertet me qajt😭😭😭VERTET E DUA SHUMMM ZEMREN TEM😇❤🥰🥰

Επόμενο