Stresi ft. Albresha - Me fal (Official Video HD)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Artist booking: booking@acromax.de
Video by MAX Production
Music: Elgit Doda HighProduction

Σχόλια

 • jorida fataj
  jorida fatajΠριν 7 ημέρες

  2021 🙃✅

 • YourBoy J
  YourBoy JΠριν 8 ημέρες

  2021 akoma ktu🔥🔥🔥

 • Damiano
  DamianoΠριν 9 ημέρες

  2021

 • Besa Jusufi
  Besa JusufiΠριν 10 ημέρες

  2021🥰

 • Genti90 Genti90
  Genti90 Genti90Πριν 11 ημέρες

  2030 prap do degjohet

 • King Tony
  King TonyΠριν 11 ημέρες

  2021 HERE 1👑

 • Pompoza Boy
  Pompoza BoyΠριν 13 ημέρες

  2021 apet ngohet qekjo kang👑

 • Bobi Boss
  Bobi BossΠριν μήνα

  super keng kush e degjon ne 12 ,3.2021

 • TheDragon Boy
  TheDragon BoyΠριν μήνα

  2021 super kenge stresi je djale me plot kuptim💥💥💫💫💫💫🌹🌹🌹

 • Lleshi Lleshi
  Lleshi LleshiΠριν μήνα

  2021 😂

 • Haki Corleone
  Haki CorleoneΠριν μήνα

  2021 ktu😁🤩

 • Mario Bern
  Mario BernΠριν μήνα

  Po 2021 ku esht

 • Marin Marku
  Marin MarkuΠριν μήνα

  A digjohet hala ne 2021

 • leonarda sulkja
  leonarda sulkjaΠριν μήνα

  2021 e ndegjoj akoma super 🥰

 • MvM
  MvMΠριν μήνα

  👐🏼

 • Esmeralda Vogel
  Esmeralda VogelΠριν μήνα

  2021 Mars kush esht ktu 👇

 • Suela Mucllari
  Suela MucllariΠριν μήνα

  Hey 2021.Kush e preferon akoma😁

 • Ori Ori
  Ori OriΠριν μήνα

  2021 3.03 .perfect

 • Xhuliano Sinanaj
  Xhuliano SinanajΠριν μήνα

  2021 akoma e degjoj super kenge

 • Bella Bella
  Bella BellaΠριν μήνα

  2021 🥰

 • Jona Anto
  Jona AntoΠριν μήνα

  E njejta preference ❤️ 2021

 • devii 01
  devii 01Πριν μήνα

  2021

 • geni geni
  geni geniΠριν 2 μήνες

  a ka ndonje 2021 ❤️

 • azz11
  azz11Πριν 2 μήνες

  2021-🥰

 • HELL BOZ
  HELL BOZΠριν 2 μήνες

  Kjo keng esht e pavdekur

 • Doela Hoxhaj
  Doela HoxhajΠριν 2 μήνες

  2021✨

 • Orges Bixheku
  Orges BixhekuΠριν 2 μήνες

  2021??💥💥💥🇦🇱🇦🇱

 • Silver
  SilverΠριν 2 μήνες

  2021

 • Dajana Fera
  Dajana FeraΠριν 2 μήνες

  2021 kush e degjon ende

 • Mari Domgjoni
  Mari DomgjoniΠριν 2 μήνες

  2021 kush po e degjon akoma 🤩🤩

 • Marin Marku
  Marin MarkuΠριν 2 μήνες

  2021 ngjohet hala

 • sebi l
  sebi lΠριν 7 μήνες

  shum këng e bukur 👋👋👋💟💟💟

 • Denis Frangu
  Denis FranguΠριν 7 μήνες

  Ca po lyp ca po don,ndoshta miliona un skam .....super tekst😇

 • Kresha '
  Kresha 'Πριν 7 μήνες

  Shtator, 2020

 • eli all
  eli allΠριν 7 μήνες

  Jetoj ne angli por jam shqiptare dhe kte keng e dgjoj ne 2020 sepse e plqej shum 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

 • Indrit Tivari
  Indrit TivariΠριν 7 μήνες

  Super kenge e degjoj qe ne 2014....

 • official official
  official officialΠριν 7 μήνες

  Po 2020 Ku osht apo kaq shpejt u Harru ky super hit

 • Eugen Lalo
  Eugen LaloΠριν 7 μήνες

  30/08/2020 deri sa tvdes do e degjoj😭❤💞

 • nexi p9
  nexi p9Πριν 7 μήνες

  perl

 • Zeni Kushta
  Zeni KushtaΠριν 7 μήνες

  Nje kenge qe nuk do harrohet kurrë respekte

 • Suela Bllaca
  Suela BllacaΠριν 7 μήνες

  26/8/2020

 • KROLO TV
  KROLO TVΠριν 7 μήνες

  😀

 • Blusfor Blusfor
  Blusfor BlusforΠριν 7 μήνες

  Kush e nigjo dhe sote

 • Jessy _girl
  Jessy _girlΠριν 8 μήνες

  Like kush e degjon ne 2020 kete kengg😍❤

 • Mary K
  Mary KΠριν 9 μήνες

  To fala krejt, perveç dashnisë që mdha Nona! Gjuha Geg veriut thotë shumë dhe eshte më e bukur se Tosk

 • Roland
  RolandΠριν 9 μήνες

  Super stresi ,mbas 5 viteve te ktit hiti prap ndej nostalgji ✨✨🥰

 • Deny Deny
  Deny DenyΠριν 9 μήνες

  Stresi 😍 i omel krejt konga super ✌👌

 • Daniela Nazeraj
  Daniela NazerajΠριν 9 μήνες

  2020

 • Albanian Video
  Albanian VideoΠριν 9 μήνες

  2020 ka bb4life

 • Nelo Driza
  Nelo DrizaΠριν 10 μήνες

  Super❤❤❤

 • Marios Mp95
  Marios Mp95Πριν 10 μήνες

  Summer 2015 memories in my country Albania 🇦🇱 missing too much ELBASAN team

 • kida
  kidaΠριν 10 μήνες

  2020?? Stres boj ndonje nga keto lloj kengesh 😘😘😘😘😍😍

 • Viljam Morina
  Viljam MorinaΠριν 10 μήνες

  🙌🙌🙌🙌🙌✌✌✌

 • mozi B
  mozi BΠριν 11 μήνες

  2020

 • Mirela Lamaj
  Mirela LamajΠριν 11 μήνες

 • KlausModzz
  KlausModzzΠριν 11 μήνες

  2020? Aka ndonje?

 • Dajena Dane
  Dajena DaneΠριν 11 μήνες

  2020 dhe akoma dgjohet

 • rraxha vlorr
  rraxha vlorrΠριν 11 μήνες

  4 maj 2020 like kush po e degjon 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Markos Markou
  Markos MarkouΠριν 11 μήνες

  Keng e pa vdekshme 2/05/2020 ❤️

 • Roxhers Kuqo
  Roxhers KuqoΠριν 11 μήνες

  2020 ktu ❤️

 • Ledion Pupuleku
  Ledion PupulekuΠριν 11 μήνες

  2020 !! Akoma se ke ndegju .

 • Big Bossi
  Big BossiΠριν 11 μήνες

  30.04.2020 👑👑

 • lyrics videos
  lyrics videosΠριν 11 μήνες

  2020?

 • Elivjo Shahinaj
  Elivjo ShahinajΠριν 11 μήνες

  2020?

 • WebTv online
  WebTv onlineΠριν 11 μήνες

  A ka ndo nje nga na 2020 ne ket kohe t veshtir korona virus??

 • Imer Cani
  Imer CaniΠριν 11 μήνες

  Kush e degjon akoma 2020 🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😍😍😍💣🔥🔥

 • Russi 02
  Russi 02Πριν χρόνο

  2020 kush e ngjo akoma 🚨

 • Vilson Qarri
  Vilson QarriΠριν χρόνο

  2020 here 🙌🏻

 • Denis Kallmi
  Denis KallmiΠριν χρόνο

  1.prill .2020

 • Eazy NWA
  Eazy NWAΠριν χρόνο

  2020 stresinjo

 • Arber & S
  Arber & SΠριν χρόνο

  Kush po e degjon ne 2020? ❤

 • Eri Hasanaj
  Eri HasanajΠριν χρόνο

  A ka ndonje nga 2020

 • Zikri Beqaj
  Zikri BeqajΠριν χρόνο

  2020??

 • anna spahiu
  anna spahiuΠριν χρόνο

  kenga me super 😍😍

 • Eva Ev
  Eva EvΠριν χρόνο

  2020 😍😍❤️❤️

 • Elezi Omer
  Elezi OmerΠριν χρόνο

  2020🔥😍

 • Qamil Hysa
  Qamil HysaΠριν χρόνο

  2 0 2 0 Like kushe e degjone 🙏🙏🙏

 • Genti Genti
  Genti GentiΠριν χρόνο

  2020ktu

 • Niko Media
  Niko MediaΠριν χρόνο

  2020

 • Igli iii
  Igli iiiΠριν χρόνο

  2020?💥👑👑

 • Ronaldo Muci
  Ronaldo MuciΠριν χρόνο

  16 Shkurt 2020 kush e degjon akoma ?

 • Tayna Fan
  Tayna FanΠριν χρόνο

  Esht kush 2020 ktu

 • Ardi ardy
  Ardi ardyΠριν χρόνο

  2020 st3si degjohet pa mas

 • Alion Jaupaj
  Alion JaupajΠριν χρόνο

  Kush e degjon 2020 like

 • Stresi Stresinjo
  Stresi StresinjoΠριν χρόνο

  Asnj skm dash si puna jote😍😍

 • Stresi Stresinjo
  Stresi StresinjoΠριν χρόνο

  2020?

 • Anisa Anna
  Anisa AnnaΠριν χρόνο

  A e degjon dikush 2020???

 • Shqipron Osmanaj
  Shqipron OsmanajΠριν χρόνο

  Kingg🙏🙏

 • Raimonda Tukiqi
  Raimonda TukiqiΠριν χρόνο

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱2020

 • Emiljano Cjapi
  Emiljano CjapiΠριν χρόνο

  Se di a esht vidjoklipi ma i bukur apo fjalet qe thu 👑🔥🔥🔥

 • Ermelinda Cimo
  Ermelinda CimoΠριν χρόνο

  2020?

 • Albertino Veliu
  Albertino VeliuΠριν χρόνο

  Stresi je ma imiri👑👑👑👑👑👑👑❤️

 • Templare 0
  Templare 0Πριν χρόνο

  2020 dhe hala ndegjohet

 • Adrian London
  Adrian LondonΠριν χρόνο

  Keng e pavdekshme rrespekte nga Vlora to London live. 02.02 2020 time 20:20 🇦🇱😎

 • Esa Shima
  Esa ShimaΠριν χρόνο

  Super 2020

 • akid Poroj Tetov
  akid Poroj TetovΠριν χρόνο

  02.02.2020 ala tingllon bukur kto fjal se ka disa fjal per familjen e jo vec per dashurin ndaj 1 femres

 • Gio Gio
  Gio GioΠριν χρόνο

  02/02/2020 kush e degjon akomaaaaa🥰🥰🥰🥰👉❤️

 • GR DEVIL
  GR DEVILΠριν χρόνο

  Pershendetje a ka ndonje qe e degjonnn 2020🇦🇱🇦🇱🥰🥰

 • Dayson Jefri
  Dayson JefriΠριν χρόνο

  from Morocco 🇲🇦🇦🇱

 • florian jolla
  florian jollaΠριν χρόνο

  2020

Επόμενο