EXPRESS ROZE | Rina Balaj, jashtë xixave të showbizit

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Σχόλια

 • Mikela Ibranj
  Mikela IbranjΠριν 11 ημέρες

  Rina me e mira me e bukur

 • Krist Koleci
  Krist KoleciΠριν 29 ημέρες

  Rinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravooooooo 💥💥❤💞💞

 • Lisa I
  Lisa IΠριν μήνα

  Shyqyr se nuk bon ma rap. Kjo nuk esht kan per rap kur. Tash besoj e ban muziken qe esht per ta. Sukses

 • Aksinja Jani
  Aksinja JaniΠριν μήνα

  Është bërë shumë pozitive. Por jam kurioze çfarë ka ndodhur me atë djalin Grek? Është ndarë?

 • lamo t
  lamo tΠριν μήνα

  Sidomos femnat e Burim Istogut jan shum te dashura.

 • Eleni eleni
  Eleni eleniΠριν μήνα

  rina jett❤️❤️✨✨🍭🍭🍭🪐🪐🖤🦋🦋🦋🍓💍💍🖇️

 • SERENA 9
  SERENA 9Πριν μήνα

  😍

 • FraDancer
  FraDancerΠριν μήνα

  I love her cause she’s so real

 • Klea Spahiu
  Klea SpahiuΠριν μήνα

  Po Kte prezantusen ku ma gjetet

 • Zikzak Zikzak
  Zikzak ZikzakΠριν μήνα

  per bes nuk e kam besu qe esht kaq e menqur Rina Rrespekt!

 • Luli Ahmeti
  Luli AhmetiΠριν μήνα

  A e ke pas n shkoll tezen tem jetliren a

 • Melissa Ch

  Melissa Ch

  Πριν μήνα

  Ja prit dhe ca ore se po tktge pergjigje

 • Ediona Diona
  Ediona DionaΠριν μήνα

  Rina te lutem ndryshoje ket ngjyren e flokeve je shum e bukur

 • servis avdia
  servis avdiaΠριν μήνα

  ♥️😍😍♥️

 • Shqipe Berisha
  Shqipe BerishaΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️

 • shkelzen guraziu
  shkelzen guraziuΠριν μήνα

  sa.je e gjat qe pe rrit menen aq shum bukuri natyrore e istogut mini kurgjo hiq sje

 • Nderim Berisha
  Nderim BerishaΠριν μήνα

  Líke kush hini mi lexu komentët 😂

 • AʀᴛGᴀsʜɪ
  AʀᴛGᴀsʜɪΠριν μήνα

  Veq mos shkofsha kurr te qaj liqen a lum a shka karin a se pa ti marr kejt paret shka jan se la😂

 • AʀᴛGᴀsʜɪ

  AʀᴛGᴀsʜɪ

  Πριν μήνα

  @UÇK Kosovë e vertet😉

 • UÇK Kosovë

  UÇK Kosovë

  Πριν μήνα

  prej n maj t monteverestit shiehet q je gjakovar

 • blendi tahiraj
  blendi tahirajΠριν μήνα

  a kto tjetren ma ka shti sinboji nksanaks lujti krejt

 • blendi tahiraj
  blendi tahirajΠριν μήνα

  rikma qoqovitken ta merr menja pernime

 • Ana Halimi
  Ana HalimiΠριν μήνα

  Sa zonin e mir rina😍

 • Sami Ahmeti
  Sami AhmetiΠριν μήνα

  Unë jam në atë shkollë🤩🤩

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  TEPER E TALENTUNE RINA E BALAJ

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  RINA E LEZETSHMEEEE

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  E BUKURA RINAAA

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  RINA TE DUA JE SHUMMMME MIRR

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  RINA CUTIEEE

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  RINA LOVEEEE UUU

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  RINA ELEZETSHMJA MA E MIRAAAA

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  rina m E BUKURA

 • suela bytyqi
  suela bytyqiΠριν μήνα

  rina ma e mira

 • Is. Ismajli
  Is. IsmajliΠριν μήνα

  Tash je pjek Rina ma heret ke qen nkoh t’adoleshences 😂🤦🏼‍♀️

 • Genta Ismajli
  Genta IsmajliΠριν 2 μήνες

  Je mami super

 • Genta Ismajli

  Genta Ismajli

  Πριν μήνα

  E dua shum rinen sidomos kur e ka.qit kengen e rej zjarrr si llokum

 • Vitjola Kolaj
  Vitjola KolajΠριν 2 μήνες

  Omg kjo Festa ne foto del yll fare po folka shum keq dhe make up katastrof trupi aspak e mirrrr

 • Daorsa Orsa

  Daorsa Orsa

  Πριν μήνα

  Ncncnc çka ki moj, çfare njeri hej, çfare gjykimi absurd!!!

 • Vipat Shqiptar
  Vipat ShqiptarΠριν 2 μήνες

  Sa e mire eshte jan mesu njerzit me fytyra fallco e urejn qe eshte reale dhe vetvetja❤️

 • Rama Fatlinda
  Rama FatlindaΠριν 2 μήνες

  Vetem hajgare po boj Se je super girl 👧 💗

 • Rama Fatlinda
  Rama FatlindaΠριν 2 μήνες

  Krejt malin e shangarepit po Ma qon a thu mos e ka Familie .

 • Rama Fatlinda
  Rama FatlindaΠριν 2 μήνες

  Kqyre bre qysh fol bre gargameli vogel hale bythen sdin me la 😂😂😂😂😂

 • Fake Love
  Fake LoveΠριν 2 μήνες

  grglo.info/project/uHa2mqi6pMuCfKs/b-nteo

 • Eeee Hehehehe
  Eeee HeheheheΠριν 2 μήνες

  5:56 tash Gjakovari shkon i mledh 😁

 • Receta nga Amii
  Receta nga AmiiΠριν 2 μήνες

  Kush t ka bo moderatore ty nukedi ske lidhje me kryy e rina zot na ruj kisha than t mson Kurs gjuhes shqipe

 • Nafira Durmishi
  Nafira DurmishiΠριν 2 μήνες

  Rinaaa❤❤❤🥰

 • Kimet Veseli
  Kimet VeseliΠριν 2 μήνες

  Killed🔥🔥love you😍

 • Valon Vali
  Valon ValiΠριν 2 μήνες

  ❤️

 • Tija Rexhepi
  Tija RexhepiΠριν 2 μήνες

  Kjo gazetarja shum bajat

 • ar1
  ar1Πριν 2 μήνες

  Kjo u kon ne label tgabum,po shihet tash ndryshimi ashiqare✌️

 • Andi Rrustemi
  Andi RrustemiΠριν 2 μήνες

  Vet fol e vet kesh budalle

 • siar_ gaming.
  siar_ gaming.Πριν 2 μήνες

  Belizi i istogit osht amu ti cik paske problem me kryt se belizi ty po te doket i dashur a

 • Diedon Bytyqi
  Diedon BytyqiΠριν 2 μήνες

  Qfar lope e madhe bre as me fol nuk din

 • Yuuyu1 Yuuyu1
  Yuuyu1 Yuuyu1Πριν 2 μήνες

  Turp festa me ket veshje ju lutem me serioz!

 • Yllka Zeqiri
  Yllka ZeqiriΠριν 2 μήνες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Perparim Hysenaj
  Perparim HysenajΠριν 2 μήνες

  A pi rrokum pekinizerat😂

 • Bedri Rakaj
  Bedri RakajΠριν 2 μήνες

  Tayna and Rina so good 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Leo1 Leo1
  Leo1 Leo1Πριν 2 μήνες

  Uji eshte një instrument 🤯 Uji nuk eshte instrument oj rin

 • Albin Abdullahi
  Albin AbdullahiΠριν 2 μήνες

  Aj qeni duket si sin boj ha ha hah

 • Dinnaa 1
  Dinnaa 1Πριν 2 μήνες

  Shume je e mire Rina,gjithe mke pelqy amo tash edhe ma shum,se po je vetvetja edhe po dokesh edhe ma e mire,suksese paqe gjithmone te dua❤️

 • ʟᴇɴᴀ
  ʟᴇɴᴀΠριν 2 μήνες

  03 GJITH! Veq vazhdo RESPEKT! ✌

 • Ela Ferizaj
  Ela FerizajΠριν 2 μήνες

  10:17 wo sa fort flokt e bardh Pot rrikan

 • Përparim Nivokazi
  Përparim NivokaziΠριν 2 μήνες

  When she said: " Kjo osht veq njona prej bukurive natyroe te Istogut, tjetra jam une"..😂😂 She is Amazing🧡🔥

 • Taibe Musa
  Taibe MusaΠριν 2 μήνες

  I

 • NoNejm
  NoNejmΠριν 2 μήνες

  Po vi n instog veq pi marr qato 2 euro edhe eca Faleminderit Rina HAHAAHAHAHAAHAHAHAHA

 • Beqa Hasku

  Beqa Hasku

  Πριν 2 μήνες

  Hahahahhaha

 • Real me
  Real meΠριν 2 μήνες

  Moderatore ma tlodht , ma jo profesionale kurr spasna pa

 • I,Love Zallq I,lovezallq
  I,Love Zallq I,lovezallqΠριν 2 μήνες

  E shkollen filore zallq pse sje kan

 • ALBIN KURTI
  ALBIN KURTIΠριν 2 μήνες

  A e lexut edhe ju rina jasht cicave te showbizit a veq une

 • The AlbaniaN Bllod
  The AlbaniaN BllodΠριν 2 μήνες

  Rrespect Rina ❤️❤️❤️ prsh nga Bujanoci

 • dardan kastrioti
  dardan kastriotiΠριν 2 μήνες

  rina po del ma e mira ma e respektushme edhe shum pertoke

 • Fjolla Azemi
  Fjolla AzemiΠριν 2 μήνες

  0:40 "Kadal o haver se pe then deren" O nzoooo🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤❤❤

 • Kein Vyshka

  Kein Vyshka

  Πριν μήνα

  Fjolla te lutem mund te me besh subscribe?

 • Fjolla Azemi
  Fjolla AzemiΠριν 2 μήνες

  O sa e mira qe eshteeee🥰Si shpirtttt❤ SHEQER, E EMBEL, RRUSHE, E BUKUR, E SJELLSHME,E TALENTUAR,E LEZETSHME, PERTOKE, E THJESHTE😍 DASHURI JE RINA O YLL TE DUA SHUMMMMMMM🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤👼👼👼👼👼👼👼

 • Gjevgjet Abazaj
  Gjevgjet AbazajΠριν 2 μήνες

  te mdhej si ti gjugjja borbardhes😅

 • Gjevgjet Abazaj
  Gjevgjet AbazajΠριν 2 μήνες

  mos ja fut kot oj delme

 • lize lizee
  lize lizeeΠριν 2 μήνες

  Si me ndrru gjinin tash pom doket 😂😂😂

 • Bedri Gashi
  Bedri GashiΠριν 2 μήνες

  E rina asht mir me majt diqka ngoj per mas me fol ja mu desh se perndryshe kush se kqyr

 • Bedri Gashi
  Bedri GashiΠριν 2 μήνες

  E non moj bi me kit za as per qobane ste kisha marr po cicat te kan qu para ekranit e kam fjalen per komentatoren

 • You Tube
  You TubeΠριν 2 μήνες

  I keep liking this girl more and more. She is such a real person. The way she speaks she is such a cutie.

 • Andy Morava
  Andy MoravaΠριν 2 μήνες

  rina shume e mire por mendje madhe , une mendoje kjo rine do jete, me shume jo ,.- stilin e ka shume pank.- ne europ pank stil jane me shume rugace ose narkoman .- sorry une do preferoja rinen e fillimit.

 • Elda Mushica

  Elda Mushica

  Πριν 2 μήνες

  Sosht mendjemadhe hiq valla🙄

 • dona donna
  dona donnaΠριν 2 μήνες

  Seriozisht Festa nuk qenke per kete pune.TURP edhe per Televizionin qe angazhojne „prezantuese“ te ketij lloji,qe kane zero aftesi shprehjeje dhe zgjuarsi, dhe gjithqka qka mund te shfaqin jane vetem pjeset intime te cilat i posedon me falni ne shprehje edhe nje Lope!

 • 123 123
  123 123Πριν 2 μήνες

  Rina je yll

 • Toni Eastwood
  Toni EastwoodΠριν 2 μήνες

  Festa ma e mira...😂

 • Svaa Thaqi
  Svaa ThaqiΠριν 2 μήνες

  Rima shumm e mir jejjejejejejejejejeueuue

 • 333 mix
  333 mixΠριν 2 μήνες

  3:11 a spete najkushe me ja rregullu ate jake a ... pffff me ba kronik i ka do mana , edhe pse stafi T7 hala ne praktik jan shumica amo 1 sen bazik me dit bile qe duhet me ja v'nu menen dukjes personazhit , me kan i ftuari me kapuq i glaxon zorra ai se merr vesh prej kapuqit a kta tybe ne shohin . MOS BAHI NERVOZ JU QE JENI KAN ATY SE KTA SI UNE QE JU THOJNE JU PERMISOJNE . edhe duhet me ma vlersu kohen edhe munimin qe e mora per me ju ba ma te vemendshem .

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  𝗬𝗼𝘂 𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝗴𝗮𝗶𝗻 𝗯𝘆 𝒈𝒊𝒗𝒊𝒏𝒈 𝗹𝗼𝘃𝗲.

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  𝓣𝓸 𝓶𝓮, 𝔂𝓸𝓾 𝓪𝓻𝓮 𝓹𝓮𝓻𝓯𝓮𝓬𝓽.

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  ♬ ♬ ♩ ♡ ♪ ♪ ♫ ♭ ♫ ♡

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  💓 ✨🌟✨ 👩 ✨ 🍬 ✨ 👚👉 🍬🍰🍡 🍡🍥🍬🎂🍧 💗 so sweet!!

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν 2 μήνες

  #Bts Fans Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🦷🦷🤗🤗

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  Sa shum komente pozitive 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Bts Fans
  Bts FansΠριν 2 μήνες

  Sa komente pozitive 💞💞💞

 • Linda
  LindaΠριν 2 μήνες

  Edhe ma e bukur je bo qe e ke ul mendjen! ❤️🥰

 • Kein Vyshka

  Kein Vyshka

  Πριν μήνα

  Linda te lutem mund te me besh subscribe?

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν 2 μήνες

  Linda Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🦷🦷🤗🤗

 • singers inworld
  singers inworldΠριν 2 μήνες

  Rina ka nxjerr keng te re

 • pablo mankolli
  pablo mankolliΠριν 2 μήνες

  Shume respekte je shume e madhe

 • Don tom
  Don tomΠριν 2 μήνες

  Problematikat dhe rruget e Tiranes..vlog..grglo.info/project/04K2s6WVlsuXfZ8/b-nteo

 • Lumnije Hafizi
  Lumnije HafiziΠριν 2 μήνες

  Oj rin shum emir edhe shum mir puknojshe edhe amaqon numrin viderit looqk tedu

 • Edona

  Edona

  Πριν 2 μήνες

  plizz ma kthe sub se ta bera

 • klau 05
  klau 05Πριν 2 μήνες

  Sa keq mvje qe shqiptart sdin me vlersu kush esht talent e kush shperndan energji pozitive😕😕😕😕

 • Delet Be
  Delet BeΠριν 2 μήνες

  Shum vetvetja m duket 😍😍❤️

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν 2 μήνες

  @Lule Te Vetmuara&Perputhen po edhe un ju kam bere ❤️me kohe nese nuk beson ta heq dhe ta vendos perseri 🥰🥰

 • Lule Te Vetmuara&Perputhen

  Lule Te Vetmuara&Perputhen

  Πριν 2 μήνες

  @Higjena e gojës & Këshilla HI MUND TE ME BESH SUB UN TA KAM BER MA KTHE

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν 2 μήνες

  Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🦷🦷🤗🤗

 • Billboard Albania
  Billboard AlbaniaΠριν 2 μήνες

  E dua kaq shume kete Rine te re😍

 • Medjola

  Medjola

  Πριν μήνα

  Edhe unn

 • Medjola

  Medjola

  Πριν μήνα

  @IsmajL Hhahahahaahah o Zott vdiqaa

 • IsmajL

  IsmajL

  Πριν 2 μήνες

  E re o nuk ka vjet shum 😂

 • Youtube Lover
  Youtube LoverΠριν 2 μήνες

  Ozot oj fest katastrof je tu u dok me at ftyr tajt si met rre najkush

 • Elsa Elsa Bala

  Elsa Elsa Bala

  Πριν 2 μήνες

  Ik here shif veten tane npasqyr pastaj shaj tjeret

 • Edona

  Edona

  Πριν 2 μήνες

  ta bera sub ma kthe plizz

 • RR 10
  RR 10Πριν 2 μήνες

  Veq per festen hina me kqyr

 • Edona

  Edona

  Πριν 2 μήνες

  ta bera sub ma kthe plizz

 • Rina
  RinaΠριν 2 μήνες

  Rina🔥🔥🔥❤❤❤❤

 • leonel leo
  leonel leoΠριν 2 μήνες

  lovee

 • Edona
  EdonaΠριν 2 μήνες

  rina queen like kush menon👑👑

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν μήνα

  @Lule Te Vetmuara&Perputhen un ju kam bere me kohe po ju pse me keni hequr me vjen shum keq qe nuk jeni kaq te sinqert 😏

 • Lule Te Vetmuara&Perputhen

  Lule Te Vetmuara&Perputhen

  Πριν μήνα

  @Higjena e gojës & Këshilla a ,mundesh te me besh subcrieb ta kthej sepse vetem per 1 sub un i marr 200 suba pls ma be ta kthej

 • Higjena e gojës & Këshilla

  Higjena e gojës & Këshilla

  Πριν 2 μήνες

  Edona Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🦷🦷🤗🤗

 • rain mucis
  rain mucisΠριν 2 μήνες

  Shum e mir Rina We love you

 • Rina

  Rina

  Πριν 2 μήνες

  ta bera sub ma kthe plizz

 • Elda Mushica
  Elda MushicaΠριν 2 μήνες

  Qysh ka kesh n fund😂😂😂

 • Kein Vyshka

  Kein Vyshka

  Πριν μήνα

  Elda te lutem mund te me besh subscribe?

 • Edona

  Edona

  Πριν 2 μήνες

  😂😂😂😂😂

Επόμενο