CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Official Music video for "PA TY" by CRICKET \u0026 MUMA \u0026 DAFINA ZEQIRI

Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics \u0026 Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Video Directed by KOTORRI
Color Grading: MONET.TV

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.mus ...

Follow MUMA on:
Instagram : mumaofficial

Follow Dafina Zeqiri on:
Instagram : dafina.zeqiri

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • ELENI SIMAKU
  ELENI SIMAKUΠριν 4 ώρες

  Super keng nuk merzitem ta degjoj gjith diten

 • Dafina
  DafinaΠριν 4 ώρες

  MY NAME IS DAFINA 😅😅

 • Bledi Lamja
  Bledi LamjaΠριν 5 ώρες

  Kong prekse Z☝️ Zoti i fraft njerzit qe lendojn PA motiv

 • Qendrim Smajlaj
  Qendrim SmajlajΠριν 10 ώρες

  🔥🙌🏻👌🏻

 • PAIN HUB
  PAIN HUBΠριν 11 ώρες

  bravo na knaqe❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Florenc Bekshiu
  Florenc BekshiuΠριν 11 ώρες

  Dafina ❤❤🤍🤍❤❤🤍🤍

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyΠριν 12 ώρες

  She looks so simple yet sooo elegant😍

 • Zahor 007
  Zahor 007Πριν 12 ώρες

  Can someone help to translate this song

 • Edi Vrapi
  Edi VrapiΠριν 14 ώρες

  ne cdo keng qe mer pjes dafina she killit it po dhe ky djali esht talent

 • Valbona Halili
  Valbona HaliliΠριν 14 ώρες

  This is Tallava 2021

 • Donart Shabani
  Donart ShabaniΠριν 15 ώρες

  Balada me e mir e gjitha kohërave ju lumt ksi këng na duhen

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν 12 ώρες

  grglo.info/project/lp_foJuzhsR3pZs/b-nteo

 • Alesia Kademi
  Alesia KademiΠριν 15 ώρες

  Pa ty pa ty shpirti mu ka thy😭💔👑

 • Don't look The name
  Don't look The nameΠριν 15 ώρες

  Dafiii❣️🔥🔥

 • Aldo Cocka
  Aldo CockaΠριν 16 ώρες

  Mjafton nje fushe dhe nje Karrige per dy Artista te vertet dhe eshte nje Hit Jete! Tregoni pak respekt njerez dhe dashuri per keta Artista te Merituar🇦🇱❤️

 • CUBE records
  CUBE recordsΠριν 18 ώρες

  grglo.info/project/zYmVgp7Lh5Wgeps/b-nteo

 • E
  EΠριν 18 ώρες

  Very good 😉😍👍👍👍

 • Arbnore Dervishi
  Arbnore DervishiΠριν 19 ώρες

  🥺🥺

 • Xiki Donrita
  Xiki DonritaΠριν 19 ώρες

  🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️

 • Eglantina Muca
  Eglantina MucaΠριν 20 ώρες

  Super Duet😘😘

 • bujar behrami
  bujar behramiΠριν 20 ώρες

  NICE DUO!!!.

 • Meku Bejdo
  Meku BejdoΠριν 21 ώρα

  😍😍

 • Besart Rushiti
  Besart RushitiΠριν 21 ώρα

  Sa shume i shkon Dafines kjo rryme e muzikes , sdi pse qartet kani her me do projekte ekstreme qe del prej vetit edhe nuk dalin mire,

 • Eglantina Rajta
  Eglantina RajtaΠριν 22 ώρες

  Bravo Dafina vetem kenge te bukura ben

 • ana ana82
  ana ana82Πριν 22 ώρες

  Bravo Muma, go boy

 • Shashi Goud
  Shashi GoudΠριν 22 ώρες

  grglo.info/project/lp_foJuzhsR3pZs/b-nteo

 • Miri jeta
  Miri jetaΠριν 23 ώρες

  Queen 💐

 • MWO Real Estate
  MWO Real EstateΠριν ημέρα

  “Tavolina e Merzise” vibes... Edhe kenga edhe klipi but nice nice.

 • Armonda Bracellari
  Armonda BracellariΠριν ημέρα

  Yll yll bravo je me e mira ❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Kaltrina
  KaltrinaΠριν ημέρα

  QUEEN

 • Shpetim Boss
  Shpetim BossΠριν ημέρα

  Orginali pak ma mire ama edhe kjo teper Text shum i fort :(

 • Etnor _
  Etnor _Πριν ημέρα

  ❤️🎈

 • Kristi Mile
  Kristi MileΠριν ημέρα

  Rrofsh xubo qe na solle ktu

 • Molla Kuqe
  Molla KuqeΠριν ημέρα

  A bre Dafin e mire gjithmon ke qen, po edhe stili i cricketit po me pelqen shum! 🌷

 • Valdete Prognaj
  Valdete PrognajΠριν ημέρα

  Qqq

 • Valdete Prognaj
  Valdete PrognajΠριν ημέρα

  q

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν ημέρα

  DAFI JE DIVA E MUZIKS SHQIPTARE🔝❤

 • Erlis Dalipi
  Erlis DalipiΠριν ημέρα

  Cricket hit si gjith !

 • إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانياΠριν ημέρα

  Beautiful song 🥰🥰best greetings from Croatia and Egypt

 • Angie Dedaj
  Angie DedajΠριν ημέρα

  Baby danca se pa ty jam broke💔

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν ημέρα

  Super

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  Where are my Albanians at? 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  Best Albanian music

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️🙏🏼❤️🙏🏼❤️🙏🏼❤️🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Eliyah
  EliyahΠριν ημέρα

  ❤️❤️❤️❤️

 • medina dina
  medina dinaΠριν ημέρα

  😔

 • pac 94
  pac 94Πριν ημέρα

  M kt ze si sorre kjo e ka shpifur kt keng

 • unik katil

  unik katil

  Πριν 22 ώρες

  Vertet e ke ??😦 Shif degjoni ju te Shqiperis ato anat dhe melisat dhe mos eja te na qani trapin ktu 🤷

 • Lida Gjika
  Lida GjikaΠριν ημέρα

  Dafina na kenaqe shpirtin me kte kenge Waww cfar zeri , cfare melodie Te duaaa Dafine , je me e miraaa♥️♥️♥️😍😍😍😍😍

 • Besnik Voca
  Besnik VocaΠριν ημέρα

  Faleminderit që ekziston një yll si ti, çfarë këngë, kryevepër nga të dy 😍.

 • Cest la vie
  Cest la vieΠριν ημέρα

  Hmm🥰

 • FLORDI
  FLORDIΠριν ημέρα

  grglo.info/project/uamuq3u0nM9pnmg/b-nteo

 • AlbanionStallion
  AlbanionStallionΠριν ημέρα

  Dafina legjenda ♥️♥️♥️

 • Alti Gegaj
  Alti GegajΠριν ημέρα

  Super

 • Valbona Aliu
  Valbona AliuΠριν ημέρα

  👍👍👍👍

 • kushtrim osmani
  kushtrim osmaniΠριν ημέρα

  ti je mrekulli Dafin

 • Sotir Gjata
  Sotir GjataΠριν ημέρα

  Kjo kengetare me zerin e saj te mrekullueshem e kumbues ma heq trurin fare

 • Enea Doci
  Enea DociΠριν ημέρα

  Bisha estrades

 • butterfly doors
  butterfly doorsΠριν ημέρα

  👏👏👏

 • Alban Mehmeti
  Alban MehmetiΠριν ημέρα

  Uuuuu uuuu🙃🙂😮🙃😮😮🙂💫👑👩‍🎤👸🍒

 • Igli Lime
  Igli LimeΠριν ημέρα

  ❤️

 • Dushi Arushi
  Dushi ArushiΠριν ημέρα

  Love you my queen 👑

 • belkisa rrr
  belkisa rrrΠριν ημέρα

  👍🌟nuk ka dite qe nuk e degjoje 👏🌟

 • Amelia Ana
  Amelia AnaΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥🔥fav song

 • The King Kastrioti
  The King KastriotiΠριν ημέρα

  Big aplaus 👏👏👏

 • Gerald Leka
  Gerald LekaΠριν ημέρα

  👑

 • serdy ximi
  serdy ximiΠριν ημέρα

  I don’t know why my legs are numb and my chest is boiling listening to this song. This is gold ♥️

 • Xhesilda Deda
  Xhesilda DedaΠριν ημέρα

  O zot sa e dua kte kenge 😭😭

 • F_Z 2021
  F_Z 2021Πριν ημέρα

  Super keng suksese ❤️❤️😘😘🔥🔥🔥👏👏👏👌👌

 • vibekneupane
  vibekneupaneΠριν ημέρα

  i clicked thinking cricket(world second most popular sport) but wasn't that but also i enjoyed music without knowing lyrics

 • Marinela Foti

  Marinela Foti

  Πριν 22 ώρες

  🤣🤣🤣

 • Esmeralda Sharka005
  Esmeralda Sharka005Πριν ημέρα

  Perle 🥇,I can't stop listening....

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Πριν ημέρα

  Mashalla qfar gruri i mirë

 • A j a
  A j aΠριν ημέρα

  Only on repeat

 • Falcone 13 Enzo
  Falcone 13 EnzoΠριν ημέρα

  Nese mund te kete nje person ne muziken shqiptare qe e du me fort esht Dafina cdo keng e perdhunoj butonin replay

 • Matilda Daka
  Matilda DakaΠριν 2 ημέρες

  Je mretnesha Dafi🌟

 • Qendrim Gashi
  Qendrim GashiΠριν 2 ημέρες

  Shume shpejt ka me leshu shpirti Dafinen tu knu.......

 • Eljona Gashi
  Eljona GashiΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💣💣💣💣💣

 • Dafina Fans
  Dafina FansΠριν 2 ημέρες

  This song make me feel sad and happy at the same time 🙊😫❤️🔥

 • Dakitv Gaming nation
  Dakitv Gaming nationΠριν 2 ημέρες

  The dafy i needed ❤️

 • Epic Master
  Epic MasterΠριν 2 ημέρες

  Now i see why it's got 2.8 million view in 4 day!! This song is next level

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • veton osmankaj
  veton osmankajΠριν 2 ημέρες

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Oksana Haydey
  Oksana HaydeyΠριν 2 ημέρες

  👍🇺🇦

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Alessandra Magelli
  Alessandra MagelliΠριν 2 ημέρες

  Mishi kokerr…..❤️

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • qlirim rexhepi
  qlirim rexhepiΠριν 2 ημέρες

  Mashalla qfar gruri i mirë

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Silvia k17
  Silvia k17Πριν 2 ημέρες

  How can someone can be this talented like them 😍

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Elma E
  Elma EΠριν 2 ημέρες

  Wowwwwwwww

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • E. J.
  E. J.Πριν 2 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • E. J.
  E. J.Πριν 2 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • E. J.
  E. J.Πριν 2 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • Ina Cupi
  Ina CupiΠριν 2 ημέρες

  Niceeeee

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • norchie
  norchieΠριν 2 ημέρες

  shyqyr qe dul ni komg e hajrit sivjet👍

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Mona Diósyné
  Mona DiósynéΠριν 2 ημέρες

  ❤️ ❤️ ❤️

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Mevlan V.
  Mevlan V.Πριν 2 ημέρες

  11 Trends in 🇩🇪🔥😍 #paty

 • dolimi jotoo
  dolimi jotooΠριν 2 ημέρες

  uns

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Gaming Albania
  Gaming AlbaniaΠριν 2 ημέρες

  Tonksha zonin Dafi 🥰❤️

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • 23 décembre
  23 décembreΠριν 2 ημέρες

  06.06.2021 💔😒

 • abdelbsser samy
  abdelbsser samyΠριν 2 ημέρες

  ممكن ترجمة الأغنية إلى العربية

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

 • Uka Uka
  Uka UkaΠριν 2 ημέρες

  Dafina ke qen dhe do mbetesh e preferuara ime je per tu admiruar 🤩🤩🤩

 • Final Countdown TV#1

  Final Countdown TV#1

  Πριν 2 ημέρες

  ⚡ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDI (QSA) CAHEB- JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)

Επόμενο