Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)

Διασκέδαση

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/Leje
@Yll Limani - Leje (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Fatjon Miftari, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced & Mixed by Fatjon Miftari
Animation: Milan Grundza
#ONIMA #YllLimani #Leje

Σχόλια

 • Anxhi M
  Anxhi MΠριν 5 ημέρες

  Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Te dua shum

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Sa do te doja te te kisha vella

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Kenget e tua jan perfekte le te thon cfar te duan je yll si ke emrin te puth fort

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Kenget e tua han per

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 6 ημέρες

  Je shum i mir o ylli sa do te doja te te takoja jam nje fanca jote

 • Anxhi M

  Anxhi M

  Πριν 5 ημέρες

  Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum

 • Xhevahire Rexhepi
  Xhevahire RexhepiΠριν 7 ημέρες

  hcsxgdddhdshbJ dbxvxhbdbdfusń bb c b b&$&$7$;;》 zgyd xgdhģ

 • Anduela Preci
  Anduela PreciΠριν 7 ημέρες

  uuuuu ç'farë kenge

 • Bashkim Kadishani
  Bashkim KadishaniΠριν 8 ημέρες

  Theze edhe nja pije edhe nja 🤞

 • Eni
  EniΠριν 11 ημέρες

  That end...just freaking awesome...love this song can't stop listening 🌟🌟❤️❤️

 • Fact Investigator
  Fact InvestigatorΠριν 11 ημέρες

  It's been a 7 year

 • Sevdi Sulaj
  Sevdi SulajΠριν 12 ημέρες

  Trop belle chanson 🎶👍♥️🇦🇱🇮🇹💋bravooooo👏

 • Message
  MessageΠριν 12 ημέρες

  👏👏👏❤️❤️

 • ola ola
  ola olaΠριν 13 ημέρες

  💓💓💓💓💓💓💓💘💘💘💘

 • Krenar Doli
  Krenar DoliΠριν 16 ημέρες

  😘😘😘😘😘😘

 • Krenar Doli
  Krenar DoliΠριν 16 ημέρες

  0

 • Flora Gega
  Flora GegaΠριν 18 ημέρες

  super kenge bravo ylli je i madh❤❤

 • Gloria Elezi
  Gloria EleziΠριν 19 ημέρες

  Te lutem ylli nxirr nje keng me bashkim se mbete duke nxjerr keng vetem me ndarje

 • Fatbardha Rexhaj
  Fatbardha RexhajΠριν 20 ημέρες

  0pl8

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν 23 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν 23 ημέρες

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν 24 ημέρες

  I love ylli

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν 24 ημέρες

  ❤❤💋👑❤💋👑❤💋💋👑👑👑💋❤💋

 • Si Cel
  Si CelΠριν 25 ημέρες

  😏😏😏😏🥰💞

 • EvaMia Italb
  EvaMia ItalbΠριν 25 ημέρες

  Ylli Limani❤️👏🏻

 • Anila Artila
  Anila ArtilaΠριν 25 ημέρες

  respekt per yll limanin

 • berimakaveli
  berimakaveliΠριν 26 ημέρες

  Yll e ki kall bir po qka kari po na qet ndell gjith haver, gjdo jav tu ardh gruja nshpi tu than a e ki ni kangen e yllit, veq me qita ja ke qi nanen si ke thon“ se stka veq ty e ka tjetren e tjetren” na ke dhi punen krejt haver ni or bised 🤦🏻

 • vurhur
  vurhurΠριν 26 ημέρες

  Really love this song. Also I find the animation great. sending much love

 • Edlira Brahja
  Edlira BrahjaΠριν 27 ημέρες

  Po presim kengen tjeter neee 😁😁😁😁😁😁 nxito pak

 • Edisa Gashi
  Edisa GashiΠριν 28 ημέρες

  Zemra ime ❤❤❤❤🤴👸🎁🎁

 • Blerina Shala
  Blerina ShalaΠριν 28 ημέρες

  ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

 • ola ola
  ola olaΠριν 28 ημέρες

  Super hit zmr bravo 💞💞💞💞💗💗💗💗💗💗💗💗♥️♥️♥️♥️💋💋💋

 • Orgesa Orgesa
  Orgesa OrgesaΠριν 29 ημέρες

  Kush mendon cil e ka zerin mete bukur ylli. Like. Butrinti. Comment 😃

 • Klea Klea
  Klea KleaΠριν 29 ημέρες

  Shume bukur

 • Lorena Halimi
  Lorena HalimiΠριν μήνα

  leje leje a m lejon me u fut n zemren tende ? faleminderit ylli 💜💜💜💜💜💜💜✅✅✅💜💜💜💜💜💜💜💜🔥🔥🔥🔥🔥🔥😭😭

 • Sidorela Cami
  Sidorela CamiΠριν μήνα

  😍😍❤️❤️🤤🤤

 • Erjetta Ahmet
  Erjetta AhmetΠριν μήνα

  I’m

 • Selmon Namoni
  Selmon NamoniΠριν μήνα

  Bravo 👏

 • Ledjana Dyrmishi
  Ledjana DyrmishiΠριν μήνα

  DUA TE KUPTOJ NGA KTA PERSONA QE I KAN BER DISLIKE KENGES CA KA ME MOS E PELQY

 • james clin

  james clin

  Πριν 29 ημέρες

  Vidioklipi

 • suzi redjeb
  suzi redjebΠριν μήνα

  My new favorite song!!!!!!! OMG..😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 I can’t stopped listening! ❤️🙏🏼Thank you! ❄️

 • Edmond Qordja
  Edmond QordjaΠριν μήνα

  Si bukur je o limani du me te taku

 • Brisilda Idrizaj
  Brisilda IdrizajΠριν μήνα

  I thjesht si gjithmon!!😍😍👌👌

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν μήνα

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovΠριν μήνα

  nice videosI’m living for this video!!!!

 • Evina Rei
  Evina ReiΠριν μήνα

  super👍

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν μήνα

  Bravoo pe yllimani ni keng E mir🔥👍

 • Xhaxhi Nga1te8
  Xhaxhi Nga1te8Πριν μήνα

  Ic bjudifull i love

 • Anita Spiro
  Anita SpiroΠριν μήνα

  😘😘😙😙😙😙

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Πριν μήνα

  Nice collection!?

 • Anita Spiro
  Anita SpiroΠριν μήνα

  Shume mire😙😙😙😙

 • Shauka Hodan
  Shauka HodanΠριν μήνα

  The most unread song 💜

 • Suada Serani
  Suada SeraniΠριν μήνα

  Me pëlqen shumë kjo këngë,,

 • ledi qerimi
  ledi qerimiΠριν μήνα

  o Yll Limani

 • koldashi 69
  koldashi 69Πριν μήνα

  Kush tjeter eshte duke pritur qe cigarja te mbaroje??!

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν μήνα

  Muti. I. Keq

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ilda Zela
  Ilda ZelaΠριν μήνα

  YLL FARE ⭐

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  ♥️🌟👍😘😍🥰

 • Coli Cuka
  Coli CukaΠριν μήνα

  Super Yll 💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖😘😘

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  You're so beautiful! Great video?

 • minij hooi
  minij hooiΠριν μήνα

  anyone know when this is gonna drop on Spotify?

 • Mãrtîñ Mãrī
  Mãrtîñ MãrīΠριν μήνα

  Lot ky ylli limani ne ate moment esht ndjer si nje femer e ver8

 • Aurora Aurora
  Aurora AuroraΠριν μήνα

  Unik si gjithmon

 • Hase Fixha
  Hase FixhaΠριν μήνα

  Butrint imeri yll limani kush do bashkpunim❤💜💜💜

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν μήνα

  Nice collection!?

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν μήνα

  I liked it very much i am very thankfull?

 • Kamela Ranxha
  Kamela RanxhaΠριν μήνα

  Amo leje zemren e tij theje... Thjesht super😍😍

 • Chloe Manchestor
  Chloe ManchestorΠριν μήνα

  ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Kristina Lame
  Kristina LameΠριν μήνα

  Ylliiii💥🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😍😍😍🌎🌎❤️👋🎶

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν μήνα

  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Emily An
  Emily AnΠριν μήνα

  Nje falenderim super i madh shkon per Fatjon Miftarin... 2 perla per 24 ore.. ❤❤🔐🔐

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Neri Nera
  Neri NeraΠριν μήνα

  ❤🖤💔

 • Joanna

  Joanna

  Πριν μήνα

  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Vjollca Morina
  Vjollca MorinaΠριν μήνα

  Muti. I. Keq

 • Joanna

  Joanna

  Πριν μήνα

  Awesome video!

 • Marinela Kolushi
  Marinela KolushiΠριν μήνα

  Greeks, Albanians and Berliners enjoying your songs 🙏🏻❤ Greetings from Berlin 🌟🤗

 • A B
  A BΠριν μήνα

  English Lyrics please

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  Check this song 🎧🤗😍 grglo.info/project/tKqZh3mYn6l5g3k/b-nteo

 • Griselda Lami
  Griselda LamiΠριν μήνα

  ♥️🌟👍😘😍🥰

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν μήνα

  ❤❤❤❤❤❤

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν μήνα

  i love you nga fancja jote Alda

 • Alda Biba
  Alda BibaΠριν μήνα

  ylli jem je dashuri te uroj suksese ne krejt kenget e tu

 • Alda Biba

  Alda Biba

  Πριν μήνα

  😑😑😕

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete

 • Alida Pepmarku
  Alida PepmarkuΠριν μήνα

  super kong bravo ♥️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyΠριν μήνα

  I liked it very much i am very thankfull?

 • Melek Mobile
  Melek MobileΠριν μήνα

  👍

 • Medina Fejzullahu
  Medina FejzullahuΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💔

 • Psychological Secrets
  Psychological SecretsΠριν μήνα

  grglo.info/town/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw.html 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje so te leje like 👇👇👇

 • Psychological Secrets
  Psychological SecretsΠριν μήνα

  grglo.info/town/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw.html 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Psychological Secrets
  Psychological SecretsΠριν μήνα

  grglo.info/town/FnUJoOWEovL-Q06dTcfuNw.html 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • Ptao Tom
  Ptao TomΠριν μήνα

  i love your videos so much !?

 • mp3talon
  mp3talonΠριν μήνα

  Yll Limani is a small boy

 • Football International
  Football InternationalΠριν μήνα

  Check this song 🎧🤗😍 grglo.info/project/tKqZh3mYn6l5g3k/b-nteo

 • dini xhaferi
  dini xhaferiΠριν μήνα

  Ky esht ni mesazh shum i fort per shum femra qe jan ne lidhje me njerez qe nik i vlersojn dhe nuk vlersojn ato qe i duan vertet

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Πριν μήνα

  Like nese ju pelqen ylli limani ❤️❤️❤️❤️

 • LEO.10 MESSI FAN
  LEO.10 MESSI FANΠριν μήνα

  Çfare jane keto komente nese nuk te pelqen kenga pse komenton mos e degjo mos e shiko per çfare duket te behesh i keq ose e keqe si psh pa lidhje ose pa kuptim .

 • Sibora Gjeçi
  Sibora GjeçiΠριν μήνα

  like kush ka lan msimet per me pa yllin ose po i ben msimet me ket kenge ne sfond

 • kiara kiara
  kiara kiaraΠριν μήνα

  Si ka mundesi qe Ylli arrin t'i preki te gjithe me kenget dhe zerin e tij aq unik!.!.! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • kiara kiara

  kiara kiara

  Πριν μήνα

  @Klea Laci ❤❤❤❤

 • Klea Laci

  Klea Laci

  Πριν μήνα

  Se eshte shum i mir😘

 • Klea Laci

  Klea Laci

  Πριν μήνα

  ❤❤

 • niduoe stre
  niduoe streΠριν μήνα

  Ylli ..a nuk dine,apo nuk done me bo ndonji sen te keq ! :-) Suksese vlla...unikat,art ne vete

 • Football International
  Football InternationalΠριν μήνα

  grglo.info/project/tKqZh3mYn6l5g3k/b-nteo grglo.info/project/tKqZh3mYn6l5g3k/b-nteo

 • Fitim Braushi
  Fitim BraushiΠριν μήνα

  Mo's u merzit

 • Skipeee34
  Skipeee34Πριν μήνα

  pjesa e fundit dicka shume e bukur

 • Zana Cenaj
  Zana CenajΠριν μήνα

  Hi

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Πριν μήνα

  Smund ta pershkruaje me mire gjendjen emocionale❤

 • Arian Brahja
  Arian BrahjaΠριν μήνα

  amo leje zemren e tij theje dashnin tjeter gjeje leje sonte leje leje zemren e tij theje dashnin te un gjeje leje sonte leje like 👇👇👇

 • mikin lirou
  mikin lirouΠριν μήνα

  Absolutely fantastic work!!!?

 • Arjola Cabej
  Arjola CabejΠριν μήνα

 • Kejsan Vojvoda
  Kejsan VojvodaΠριν μήνα

  grglo.infoAn4AO-bh5Sk

 • Zani Kejdi
  Zani KejdiΠριν μήνα

  Yll limani keng pa lidhje, nëse ja nisim ti themi femres zemren theja nje mashkulli dhe anasjelltas cfare mesazhi sjellim? Asgje! nxitje urrejtje te te dyja palet. KARMA is a bitch

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Πριν μήνα

  Ylli Je je Pidhropsh Qe i ben vetem qefin femrave dhe ul mashkullin Tkam qi Ropttt Ty Me gjith muzik bythqimash

 • Mia Ali
  Mia AliΠριν μήνα

  Reply OMG

 • Cassie
  CassieΠριν μήνα

  Like nese ju pelqen ylli limani ❤️❤️❤️❤️

 • Benim Hayatim
  Benim HayatimΠριν μήνα

  Drita jem😇😊

Επόμενο