Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grglo.info

Σχόλια

 • Tirana Berat
  Tirana BeratΠριν μήνα

  A0cjijjhgcxxchip

 • User User
  User UserΠριν μήνα

  NA U BÈ VEZA SI TATUAZH 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • User User
  User UserΠριν μήνα

  LLAFE STORI .... TALLJE PÈRFEKTE

 • Luca Maionne
  Luca MaionneΠριν μήνα

  keni marre fund

 • Moza Isai
  Moza IsaiΠριν μήνα

  I3igepb30tv42ofiv

 • seeni gzty
  seeni gztyΠριν μήνα

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • soiung toiue
  soiung toiueΠριν μήνα

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • tani laci
  tani laciΠριν μήνα

  Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoyΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Entela Shehu
  Entela ShehuΠριν μήνα

  Lere lere nolt

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Πριν μήνα

  Jeni fantastik te gjith

 • Tiku2008tiku
  Tiku2008tikuΠριν μήνα

  gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Πριν μήνα

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoΠριν μήνα

  Fantastic

 • bocoy noiu
  bocoy noiuΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 • ujori ujori
  ujori ujoriΠριν μήνα

  Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  Πριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 • Vjosana Dida
  Vjosana DidaΠριν μήνα

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Vjosana Dida
  Vjosana DidaΠριν μήνα

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Ana Ana
  Ana AnaΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Πριν μήνα

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • ardjan ahmeti
  ardjan ahmetiΠριν μήνα

  O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

 • Murat Shehu
  Murat ShehuΠριν μήνα

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

 • Dhurata Dervishaj
  Dhurata DervishajΠριν μήνα

  Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

 • numer one
  numer oneΠριν μήνα

  Ku je moj artiste

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuffΠριν μήνα

  Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

 • Mira
  MiraΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 • Mine Dervishi
  Mine DervishiΠριν μήνα

  Jeni fantastik te gjith

 • Koli Kola
  Koli KolaΠριν μήνα

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Arian Mucollari
  Arian MucollariΠριν μήνα

  Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

 • ardjan ahmeti

  ardjan ahmeti

  Πριν μήνα

  Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

 • Στεφανος Λακας

  Στεφανος Λακας

  Πριν μήνα

  Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

 • Tata Tata
  Tata TataΠριν μήνα

  Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  Haa visho me balen ne ashensor haaa

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

 • Marcy cushi
  Marcy cushiΠριν μήνα

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • Franga Peraj
  Franga PerajΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

 • Zana Kofsa

  Zana Kofsa

  Πριν μήνα

  Ft we

 • lili shyta
  lili shytaΠριν μήνα

  Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

 • Luljeta Luli
  Luljeta LuliΠριν μήνα

  Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  Ka vdek a ke me jahajaja

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ilirjan Ndoja
  Ilirjan NdojaΠριν μήνα

  Me makaronat reklam perfekt gone

 • Irisa Peto
  Irisa PetoΠριν μήνα

  😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajΠριν μήνα

  Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

Επόμενο