FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

Μουσική

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗔𝗩𝗜𝗢𝗡𝗜 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FinemAvioni
____________________________
🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Mix/Master by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠
🎥 Visuals by: 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► itsfinem
🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic
🎥 Connect with 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔 :
Instagram ► keidballa
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2XWZybl
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________

℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Finem #Avioni #Folé

Σχόλια

 • FINEM
  FINEMΠριν 25 ημέρες

  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FinemAvioni

 • Pamela Muca

  Pamela Muca

  Πριν 15 ώρες

  King👑love song🎶❤

 • Adela adela

  Adela adela

  Πριν 2 ημέρες

  Super super kengen muzika super e degjoj gjith diten bravo Finem je super kengetar . Suksese sa me lart bravo 👏

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 2 ημέρες

  @KLEJDI DOGJANI shume e bukur

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 2 ημέρες

  @Hysen Doci o kar

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 2 ημέρες

  fi nem

 • ABC 313
  ABC 313Πριν 5 ώρες

  vizat i kena bo para teje mor burr se nuk i shpike ti

 • Entoni Kola
  Entoni KolaΠριν 6 ώρες

  ✔✔✔✔✔

 • Alex Alessandro
  Alex AlessandroΠριν 7 ώρες

  Refrenin e ki djeg o bish 🥶🥶🥶

 • Lajthiza Invest
  Lajthiza InvestΠριν 9 ώρες

  Like finem Comment noizy

 • Shkelzen Cara
  Shkelzen CaraΠριν 10 ώρες

  Pse nk del kenga ne story

 • Kleandro Gaci
  Kleandro GaciΠριν 14 ώρες

  Haaaaaa

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 14 ώρες

  🚨🚨🔥🔥

 • Mike Saraft
  Mike SaraftΠριν 14 ώρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Moni Bakalli
  Moni BakalliΠριν 15 ώρες

  u befshi milionera po i beni like ktij komenti

 • Moni Bakalli
  Moni BakalliΠριν 15 ώρες

  lajk otiar koment pedpojforlajf

 • Moni Bakalli
  Moni BakalliΠριν 15 ώρες

  finem drill skusku finem ft bardhi plzzzzz

 • Rruzhdije Muzhika
  Rruzhdije MuzhikaΠριν 19 ώρες

  Do na vish na e her finem Jamieson Anya Balham chica

 • Rruzhdije Muzhika
  Rruzhdije MuzhikaΠριν 19 ώρες

  Qkemi FINEM jam SARA Muzhika te dua shumë me ka mar madhi per ty FINEM ❤💗✍💏

 • Bujar Hoxha
  Bujar HoxhaΠριν 19 ώρες

  Finemi🙋🙋

 • Vilma Vilman
  Vilma VilmanΠριν 19 ώρες

  Je yll fare o finem me rob shpije

 • Esmeralda Cerriku
  Esmeralda CerrikuΠριν 21 ώρα

  Mos provokoni kur skeni takat finem kampioni

 • pro gamer
  pro gamerΠριν ημέρα

 • Orfeas Ramai
  Orfeas RamaiΠριν ημέρα

  KU I KAM MALOKAT E VERIUT ?

 • Leo Leo
  Leo LeoΠριν ημέρα

  ..... "pussy"..... 😂😂😂

 • Leli Agar
  Leli AgarΠριν ημέρα

  O finem do beim live dashk

 • Leli Agar
  Leli AgarΠριν ημέρα

  O finem do beim live dashk

 • Leli Agar
  Leli AgarΠριν ημέρα

  O finem ore do beim live dashk

 • Adriana 38
  Adriana 38Πριν ημέρα

  Pro finem

 • Enest Shaipi
  Enest ShaipiΠριν ημέρα

  Hallall cuna

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν ημέρα

  🔥🔥

 • Shkelqim Kume
  Shkelqim KumeΠριν ημέρα

  FINEM

 • BlackEagle
  BlackEagleΠριν ημέρα

  On Fire 🔥🇦🇱

 • admir428
  admir428Πριν 2 ημέρες

  A

 • 41b0 DC BardhBrika
  41b0 DC BardhBrikaΠριν 2 ημέρες

  1 fjale thot solo e vlen mo shm se gjithe konga ktij talent solo

 • Kostandino Murrizi
  Kostandino MurriziΠριν 2 ημέρες

  Ksaj ere jo gazi nfund po perplasim aviona😂😂😂

 • Arbenit Krasniqi
  Arbenit KrasniqiΠριν 2 ημέρες

  Paska ra fama

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  aman

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  the rruga bedri cullhaj

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  te nji port jeshile

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  tlutem

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  ne rrugen bedri cullhaj

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  she shoqja ime the plq shum

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  aman o finem a do vish me dat24

 • amarildo Blogu
  amarildo BloguΠριν 2 ημέρες

  😎

 • lori lorino
  lori lorinoΠριν 2 ημέρες

  See di pse po mua me muzik me pelqen me shum SOLO

 • Shqipe Krasniqi
  Shqipe KrasniqiΠριν 2 ημέρες

  allahi te rujt kujna i ke bo dis

 • Ujku i shijakut
  Ujku i shijakutΠριν 2 ημέρες

  Turp kaq koh 2 k com kurse antidroga per 2 dit 2.2 com 🌿

 • Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  Πριν ημέρα

  Mirembrema vella si je un quhem ismail. Me ka ndodh nji fate keqesi me kan vdek 5 motra

 • ai cuni
  ai cuniΠριν 2 ημέρες

  Per tgjith ju qe se dini finem ka dal ne clipin e noizy dhe varrosit shkruni ne GRglo finem ne clipin e varrosit dhe shifeni edhe un nk e besova😉

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ημέρες

  finem me me I miri😘😘😘

 • Zyber Cena
  Zyber CenaΠριν 2 ημέρες

  O kapo bos

 • TA NY Ta
  TA NY TaΠριν 2 ημέρες

  Kukes o bush

 • Ylli Rusheku
  Ylli RushekuΠριν 3 ημέρες

  Mir nole je kot fare zgjedh finemin😒😒😒

 • Manuel cufi
  Manuel cufiΠριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • david jese
  david jeseΠριν 3 ημέρες

  🥶

 • Jonist Bejaj
  Jonist BejajΠριν 3 ημέρες

  😘😘😘😘😘😘😘finemi erhte me imiri

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 3 ημέρες

  Finem me i forti🦾🦾🦾

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 3 ημέρες

  Finem nona🤩😘🤩😘🤩

 • albania albania
  albania albaniaΠριν 3 ημέρες

  Dxh

 • sPōPø Hamza
  sPōPø HamzaΠριν 3 ημέρες

  Recpect from Maroco🇲🇦

 • Ergi TV
  Ergi TVΠριν 3 ημέρες

  je kengetari me i mir per mua u bo bytha noyzit me tbo ty dizz

 • AUREL cullhaji
  AUREL cullhajiΠριν 3 ημέρες

  Per noizy ekam fjalen per kete keshtu 🖕🖕

 • AUREL cullhaji
  AUREL cullhajiΠριν 3 ημέρες

  Finem dhe solo jan me te mire se sa noizy dhe i kane te dy tekstet me te mira se noizy🖕

 • Emiljo Gaming Unknow
  Emiljo Gaming UnknowΠριν 4 ημέρες

  FINEM=AVIONI=COMENT NOIZY=1 HERE E MIRE=LIKE 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ferdinand Shordja

  Ferdinand Shordja

  Πριν 3 ημέρες

  finem

 • Roger Jolla
  Roger JollaΠριν 4 ημέρες

  3 epoka ka pas shqiperja ne hip hop -katili -noizy -finem Tjert thjesht kan qen no2

 • shkoder shkoder
  shkoder shkoderΠριν 4 ημέρες

  🤴🤴🤴💎🌹❤☄☄☄☄☄🔥🔥🔥🔥🔥

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 4 ημέρες

  🌪️🌪️💣

 • Indir Beshiri
  Indir BeshiriΠριν 4 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adrian Xhamani
  Adrian XhamaniΠριν 4 ημέρες

  Finem ylli❤❤❤❤❤❤❤

 • Familja Gjini
  Familja GjiniΠριν 4 ημέρες

  I papam je FINEM 🥇❤️

 • Shefqet Rubla
  Shefqet RublaΠριν 4 ημέρες

  O finem o real kënga me nojzy

 • Salah Djaballah
  Salah DjaballahΠριν 5 ημέρες

  🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

 • SHERDI MUZIC
  SHERDI MUZICΠριν 5 ημέρες

  Tirona🇦🇱🇦🇱

 • Arben Duraku
  Arben DurakuΠριν 5 ημέρες

  Dy viza te koka shko boji prap

 • COMBO TV
  COMBO TVΠριν 5 ημέρες

  Fansi i noizyt hiiiii gagaga 2viza shko boj prap

 • Blerta Hu
  Blerta HuΠριν 5 ημέρες

  Wow 🌟

 • SnaX*
  SnaX*Πριν 5 ημέρες

  Song start at 1:36 thank me later

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 5 ημέρες

  💣💣💥

 • keli GANG
  keli GANGΠριν 5 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌👌🔥🔥👌🔥👌👌👌👿👌👿👌👌👿👿🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💝🔥💝😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

 • Jeta Varfi
  Jeta VarfiΠριν 5 ημέρες

  😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 AVIONI

 • Frosina Gjini
  Frosina GjiniΠριν 5 ημέρες

  O finem ca veta thon se ke nxjerr kong me noizyn

 • Adrian Xhamani
  Adrian XhamaniΠριν 5 ημέρες

  Finem

 • Miss Kinky
  Miss KinkyΠριν 6 ημέρες

  I love it😍 so lit🔥

 • Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  Πριν 18 ώρες

  @Miss Kinky hello

 • Miss Kinky

  Miss Kinky

  Πριν ημέρα

  @Ili Osmanaj what? XD

 • Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  Πριν ημέρα

  Mbr si je

 • Arison Ajazi
  Arison AjaziΠριν 6 ημέρες

  Ti she solo jeni ma the miret

 • Alda Karaj
  Alda KarajΠριν 6 ημέρες

  P iranja

 • Selman Gjoni
  Selman GjoniΠριν 6 ημέρες

  I LOVE FINEM

 • Mikael Lace
  Mikael LaceΠριν 6 ημέρες

  E ke qar

 • Mikael Lace
  Mikael LaceΠριν 6 ημέρες

  Bravo finem

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 6 ημέρες

  ⚡⚡🌪️

 • Ani Bakalli
  Ani BakalliΠριν 6 ημέρες

  😍🤑

 • Sajmir Hyska
  Sajmir HyskaΠριν 7 ημέρες

  Ai qe e degjon akoma finemin e ruajt zoti

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 7 ημέρες

  🌪️🌪️🌪️🔥🔥

 • Gentian Simoni
  Gentian SimoniΠριν 7 ημέρες

  😂😂😂😂

 • medina dina
  medina dinaΠριν 7 ημέρες

  👑

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 7 ημέρες

  Finem avioni like Noizy njeher e mire comment

 • Marios Hellboz

  Marios Hellboz

  Πριν 7 ημέρες

  NOIZY OTR 👑

 • Fatmir Danushi
  Fatmir DanushiΠριν 7 ημέρες

  Si e ke numrin o finem

 • Kledi Jella
  Kledi JellaΠριν 7 ημέρες

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑👈👉🔥🔥🔥🔥🔥🤟👍🏻👇🦁🤧👏👏👏👏👏

 • JOKER FREE FIRE
  JOKER FREE FIREΠριν 7 ημέρες

  Vetem kujdesni nga grupi HELLBAINZ se esht me i fort se ju 😈😈

 • Eiden Bardhi
  Eiden BardhiΠριν 7 ημέρες

  Të lumt te goja

 • Megi Pg
  Megi PgΠριν 7 ημέρες

  Kush pelqen zoti I bekoft

 • Afrim Mulaj
  Afrim MulajΠριν 7 ημέρες

  🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘✌️🤘🤘😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂☝️

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 8 ημέρες

  🎭🎭🎭🔥🔥🔥

 • Jordan Mustafa
  Jordan MustafaΠριν 8 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 8 ημέρες

  Its beautiful song uhuuuu👍💥👌

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 8 ημέρες

  Suksese per kengen dhe te uroj me te mirat e gjithe botes🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💘💘💘💘❣❣

Επόμενο