Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

Διασκέδαση

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRglo Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Σχόλια

 • Elvis Gjoni
  Elvis GjoniΠριν 4 ημέρες

  O Fatjon mbyllja gojën melises vlla!! Je i vetmi REAL!!✌🏻💪🏻

 • Brianna Madison
  Brianna MadisonΠριν 4 ημέρες

  Shumë ironike Sindi, hidhet përpjetë si plesht dhe di vetëm të hakmerret pa lidhje..... e pret të martohet ajo. I hedh llafet dhe ofendimet dhe do që tjetri ti bindet asaj . Ka ego dhe urrejtje të madhe, prandaj nuk e honeps dot këtë lloj femre. Si gjarpër nën rrogoz. Dhe Mevlani mirë ta bëri se hakut të erdhi....Na acarove me ato zë si sorrë...🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Cecil hakim
  Cecil hakimΠριν 4 ημέρες

  Arjan bravo prz 👏👏👏

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Ti melis zgjedh nje ne takim qe te pelqen edhe vazhdo te dalesh me ate qe te pelqen jo te gji th

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Se melisa i don gjith meshkujt per vete pastaj kur ti dal njer ì me i mir edin dhe te tjeret i le

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Edhe ku te ka folur ana shum mir te ka bo

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Te lutem shihi komentet po ju them edhe njeher

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Melisa eshte idjote

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  Si idjote te lutem shigni komentet plizzz te lutem

 • Fatjon Neci
  Fatjon NeciΠριν 5 ημέρες

  O zot qa eshte kjo melisa si viktim rri sme pelqen fare

 • Ina Marini
  Ina MariniΠριν 5 ημέρες

  1:18:15

 • ola3090
  ola3090Πριν 5 ημέρες

  Sindi duket si Elvana Gjata ketu!!

 • Denas Power HEC
  Denas Power HECΠριν 6 ημέρες

  1:17:28 shi si bojn çafkat :D

 • panda ytb2
  panda ytb2Πριν 6 ημέρες

  Oj Melissa kur prindi yt nuk te don ete respekton qfar pret prej te tjereve ah qe ta mbajm at p....n tend ne dor

 • Dino Hasanov
  Dino HasanovΠριν 7 ημέρες

  DEGJENERIMI I RINISE.....

 • manfred werner
  manfred wernerΠριν 7 ημέρες

  Arjan Konomi je nje njeri me virtyte shum te larta qe rrall ne shqipri gjen me pak fjal je analisti me i sinqert qe kam par deri me sot po ashtu je edhe gjentellmen te pergezoj lum shqipria qete ka

 • Tea Trifoni
  Tea TrifoniΠριν 7 ημέρες

  Pershendetje te gjitheve per mbeshtetjen ju dua te gjitheve me respekt Tea Trifoni ky esht kanali im youtube faleminderit nese beni subscribe😘 ju dua

 • Ema Gjurra
  Ema GjurraΠριν 7 ημέρες

  Pa pikën e kulturës

 • Katerina Hoxha
  Katerina HoxhaΠριν 7 ημέρες

  A moj melisa cte ka gjet ...

 • Katerina Hoxha
  Katerina HoxhaΠριν 7 ημέρες

  A moj melisa cte ka gjet ...

 • Irsa Degjoni
  Irsa DegjoniΠριν 7 ημέρες

  Me pelqen shume ca ka thene kjo fatma per mevlanin dhe fatjonin se jane dy cunat me te shpifur te programit

 • ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEAΠριν 7 ημέρες

  Si mund me pa live prej ne telefon.

 • esat maloku
  esat malokuΠριν 7 ημέρες

  Arjan Mos ngatro shqipen me italishten se lat name permaloso,,,,,,,

 • Ro Meo
  Ro MeoΠριν 8 ημέρες

  Kjo bora. I rroft bukuria se zgjuarsi ska O arjan ma hap pak golden eagle. Edhe 1 fmi 4 vjc thot te lutem & flm a thu se arjani ja ka per detyr Dhe xhajes me mir do beje tja jepje qerasjen me vete ta pij rruges Heret u kujtove ta qerasje 😅😅😂😂

 • Sevda Sevdaasani
  Sevda SevdaasaniΠριν 8 ημέρες

  🤗

 • Anila Muço
  Anila MuçoΠριν 8 ημέρες

  Cfare rrote me formulen kur une Kam ikur ne emigrim? E kujt I plasi mos ofendo as per te ruajtur pulat nuk e marre e jo te gjeje vajze per nje relazion. Nje arrogant idiot

 • Besarta Behluli
  Besarta BehluliΠριν 8 ημέρες

  1.Melisa +Ana+Sindi==Gjavgaricat met kcija qe ka Shqiptaria...

 • Leonard Sinani
  Leonard SinaniΠριν 8 ημέρες

  Mjafton Arjani hiqni ato 2 tjerët atë bubi kaçurrelen

 • alliu Alliu
  alliu AlliuΠριν 8 ημέρες

  Ah moj melisa je bo si jevg

 • Urim Azemi
  Urim AzemiΠριν 8 ημέρες

  Nga vin këto vajza? Nga familje "berllog"?

 • Maksim Sholla
  Maksim ShollaΠριν 8 ημέρες

  Po po!

 • Mehmet Osmanaj
  Mehmet OsmanajΠριν 8 ημέρες

  Oh o mevlan Oooo Melisa dhe Sindi

 • Alma
  AlmaΠριν 9 ημέρες

  Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta HakaniΠριν 9 ημέρες

  Io faccio tifo sempre per Melisa

 • marsela koci
  marsela kociΠριν 9 ημέρες

  Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..

 • Eli Im
  Eli ImΠριν 9 ημέρες

  Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte

 • Eli Im
  Eli ImΠριν 9 ημέρες

  Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare

 • Eli Im
  Eli ImΠριν 9 ημέρες

  Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja

 • Eli Im
  Eli ImΠριν 9 ημέρες

  Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin

 • Rock girl

  Rock girl

  Πριν 9 ημέρες

  Love this show, wake up early just to watch it ??

 • Erion dodaj 1989
  Erion dodaj 1989Πριν 10 ημέρες

  O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋

 • Rock girl

  Rock girl

  Πριν 9 ημέρες

  Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

 • Bora Beqiri
  Bora BeqiriΠριν 10 ημέρες

  Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️

 • Ylli Kumaraku
  Ylli KumarakuΠριν 10 ημέρες

  Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰

 • Shkodra Albania
  Shkodra AlbaniaΠριν 10 ημέρες

  Ku është edukacioni këtu.

 • Zaim Zaimaj
  Zaim ZaimajΠριν 10 ημέρες

  Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.

 • Daniel Dollia
  Daniel DolliaΠριν 10 ημέρες

  Eneida danjeli perputhen

 • Cuci Feriti
  Cuci FeritiΠριν 11 ημέρες

  1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3

 • Cuci Feriti
  Cuci FeritiΠριν 11 ημέρες

  Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?

 • Aaa Llld
  Aaa LlldΠριν 11 ημέρες

  Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.

 • Qani Aliji
  Qani AlijiΠριν 11 ημέρες

  Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃

 • Blerim Zendeli
  Blerim ZendeliΠριν 11 ημέρες

  O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.

 • Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 11 ημέρες

  O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee

 • Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesΠριν 11 ημέρες

  Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮

 • Shpetim elshani
  Shpetim elshaniΠριν 11 ημέρες

  Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer

 • jos bosman
  jos bosmanΠριν 11 ημέρες

  Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

 • jos bosman
  jos bosmanΠριν 11 ημέρες

  A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin

 • Halit Qejvani
  Halit QejvaniΠριν 11 ημέρες

  Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa

 • Jorida Shabanaj
  Jorida ShabanajΠριν 11 ημέρες

  Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉

 • Mevlan Shaba
  Mevlan ShabaΠριν 11 ημέρες

  Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍

 • Njoni Si Asnjoni
  Njoni Si AsnjoniΠριν 11 ημέρες

  Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.

 • Njoni Si Asnjoni
  Njoni Si AsnjoniΠριν 11 ημέρες

  i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush

 • vana tsouentari
  vana tsouentariΠριν 11 ημέρες

  Bravo shumë këngë e bukur

 • Mimoza Berisha
  Mimoza BerishaΠριν 11 ημέρες

  Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄

 • Irfan Osmani
  Irfan OsmaniΠριν 11 ημέρες

  Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂

 • Adela F
  Adela FΠριν 11 ημέρες

  "seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani

 • V
  VΠριν 11 ημέρες

  Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin

 • Enver Dauti
  Enver DautiΠριν 11 ημέρες

  Rrasjav

 • Jorida Shabanaj
  Jorida ShabanajΠριν 11 ημέρες

  Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...

 • F. Bresa
  F. BresaΠριν 11 ημέρες

  Perseri ju ikni se lat name

 • Majid Madoun
  Majid MadounΠριν 11 ημέρες

  Llldkkdllgkldĺll

 • Kaltrina Krasniqi
  Kaltrina KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf

 • e hoxxa
  e hoxxaΠριν 11 ημέρες

  Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?

 • Savjola Kadiu
  Savjola KadiuΠριν 11 ημέρες

  Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit

 • Savjola Kadiu
  Savjola KadiuΠριν 11 ημέρες

  Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂

 • Unknown account
  Unknown accountΠριν 11 ημέρες

  E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre

 • FARMACI NEO
  FARMACI NEOΠριν 11 ημέρες

  Ana duhet te hiqet

 • eioshen boboi
  eioshen boboiΠριν 11 ημέρες

  Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂

 • Zaimir Musaku Zaimir Musaku
  Zaimir Musaku Zaimir MusakuΠριν 11 ημέρες

  Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi

 • Dona Prenga
  Dona PrengaΠριν 11 ημέρες

  Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎

 • Fabiola
  FabiolaΠριν 11 ημέρες

  ana 2..........vdekshhh

 • Fabiola

  Fabiola

  Πριν 11 ημέρες

  @eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν 11 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 • xhevxhet durmishi
  xhevxhet durmishiΠριν 12 ημέρες

  sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut

 • Sejdi Bejtullahi
  Sejdi BejtullahiΠριν 12 ημέρες

  Anna 1

 • Ilda Kodra
  Ilda KodraΠριν 12 ημέρες

  Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!

 • Arburim Musliu
  Arburim MusliuΠριν 12 ημέρες

  Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini

 • Duffy 7
  Duffy 7Πριν 12 ημέρες

  Ana po nxiton teper moj vajz

 • Gjani Bushati
  Gjani BushatiΠριν 12 ημέρες

  Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna

 • Arburim Musliu
  Arburim MusliuΠριν 12 ημέρες

  Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare

 • Arburim Musliu
  Arburim MusliuΠριν 12 ημέρες

  Melisa qafen si mashkull e ka

 • melisa abdullai
  melisa abdullaiΠριν 12 ημέρες

  Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj

 • Lued Bani
  Lued BaniΠριν 12 ημέρες

  U shashtis Murati shkret

 • beni biba
  beni bibaΠριν 12 ημέρες

  gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa

 • Sadik Laha
  Sadik LahaΠριν 12 ημέρες

  Brava

 • Ap Alpha
  Ap AlphaΠριν 12 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 • Ap Alpha
  Ap AlphaΠριν 12 ημέρες

  po ju nuk kuptoni gje

 • Ap Alpha
  Ap AlphaΠριν 12 ημέρες

  ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

 • Ap Alpha
  Ap AlphaΠριν 12 ημέρες

  ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

 • Ap Alpha
  Ap AlphaΠριν 12 ημέρες

  ska faji fatjom ni ne ket rast

 • Jonida Balla
  Jonida BallaΠριν 12 ημέρες

  jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌

 • Enkeleta Beqiraj
  Enkeleta BeqirajΠριν 12 ημέρες

  Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏

 • Arburim Musliu
  Arburim MusliuΠριν 12 ημέρες

  Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko

 • Enkeleta Beqiraj
  Enkeleta BeqirajΠριν 12 ημέρες

  Ti vet je fallco moj ana qelbesira

Επόμενο