Stresi x Finem x Solo - Per Veti (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Produced by: Arlenn Music
Beat: Neggo
Lyrics: Stresi, Finem, Solo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-veti-feat-finem-solo-single/1540360020?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/287dXGkp39CqluiUxlsHO1
acromaxmedia.lnk.to/PerVeti

Σχόλια

 • R S 1
  R S 1Πριν 46 λεπτά

  Kush me bo subcribe ja kthej

 • Albert Gjerga
  Albert GjergaΠριν 2 ώρες

  e kane qare kengen te tre te papare u lumte Rocka

 • Razije Hajdari
  Razije HajdariΠριν 4 ώρες

  Finem solo ju duuu 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🙈 Idhujt e mi

 • Agnesa Murtezani
  Agnesa MurtezaniΠριν 4 ώρες

  Ah qiaaaa Nonen ksajjjj dashnijeeeeeeeeeeeee

 • Geralt Sadja
  Geralt SadjaΠριν 4 ώρες

  super keng like kush e pelqen

 • Berat AL Boss
  Berat AL BossΠριν 4 ώρες

  Ça kercimi finem si skuth 😂😂

 • enzo sangueblu
  enzo sanguebluΠριν 5 ώρες

  Spaca... Bella 🇦🇱🇮🇹

 • Eliona Lona
  Eliona LonaΠριν 5 ώρες

  Te gjithe kenges i jep kuptim solo dhe finem....prania e stresit eshte pothuajse e paperfillshme dhe prap emri i tij del para haha

 • Fabiola Baruni
  Fabiola BaruniΠριν 5 ώρες

  I plast dora 21.1k no like music 😜🤣 apo e km gabim 🤝🙏👍🏼🤙🏻👌🏻👅😭

 • Shpetim Hazizi
  Shpetim HaziziΠριν 6 ώρες

  Super hit

 • Halil Musaj
  Halil MusajΠριν 8 ώρες

  Like kujt i pelqej pjesa e finemit

 • Alex Vorfi
  Alex VorfiΠριν 11 ώρες

  big respect for SOLO

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🔝🔝🔝🔝

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🔱🔱🔱

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🔟🔟🔟

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🤯🤯🤯

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🥵🥵🥵

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  ⚠️⚠️⚠️

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  🌈🌈🌈

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  ☄☄☄

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  ☝️☝️☝️

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  💣💣💣

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  ❤❤

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  😍😍😍

 • Albi Qorraj
  Albi QorrajΠριν 11 ώρες

  💯💯💯

 • tajar kadriu
  tajar kadriuΠριν 12 ώρες

  boos

 • Kol Rrethi
  Kol RrethiΠριν 15 ώρες

  super kang

 • Eneda Meda
  Eneda MedaΠριν 16 ώρες

  Solo stresi finem bishat e tirones

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  👊👊👊

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🥂🥂

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  ⛈⛈⛈⛈

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🥰🥰🥰

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🚀🚀🚀🚀

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  ☔☔☔☔

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😂😂😂

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🪐🪐🪐🪐🪐

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  💨💨💨💨

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😬😬😬😬

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🤪🤪🤪🤪

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  💯

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  ❤❤❤❤

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🤑🤑🤑🤑

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  ✌✌✌✌

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🍾🍾🍾🍾

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😇😇😇😇

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🤗🤗🤗

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😘😘😘

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😆😆😆😆

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  🍇🍇🍇

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  ☝️☝️☝️☝️

 • alb tirona
  alb tironaΠριν 21 ώρα

  😷😷😷😷

 • Instagram TV
  Instagram TVΠριν 22 ώρες

  Skandal i rradhes ne Perputhen ->>>>> --grglo.info/project/xHq2nXiopdurpKeS/b-nteo-

 • Mira Bajrami
  Mira BajramiΠριν 23 ώρες

  A edini ca pelqejn gocat te pjesa solos vetem a qija nonen kaq 😉

 • Bruno Beqiri
  Bruno BeqiriΠριν 23 ώρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Seldi Osmani
  Seldi OsmaniΠριν ημέρα

  ja vlen me kon fans i stresit un i kisha dal plumit para per stresi stresi bad boy 4life

 • Like Selimaj
  Like SelimajΠριν ημέρα

  Solo nona e rrepit shqiptar👍👌🤙💥

 • Teuta Muceku
  Teuta MucekuΠριν ημέρα

  Best songeeerrrs

 • vlore vlore
  vlore vloreΠριν ημέρα

  🌟🌟

 • finem solo fans
  finem solo fansΠριν ημέρα

  Kush me ben subribe zoti e rujt amin,

 • alisa Oparaku
  alisa OparakuΠριν ημέρα

  liri

 • alisa Oparaku
  alisa OparakuΠριν ημέρα

  liri

 • Nelion Celiku
  Nelion CelikuΠριν ημέρα

  beni like dhe subcribe sa me shume ❤❤❤

 • silvija orlishta
  silvija orlishtaΠριν ημέρα

  😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Eklida Meta
  Eklida MetaΠριν ημέρα

  Pse nuk ben nje keng me nozy

 • alex ok
  alex okΠριν ημέρα

  SOLO GO SOLOOOOO

 • Vivax Point
  Vivax PointΠριν ημέρα

  Babi. Jem je ti

 • Silva Hyka
  Silva HykaΠριν ημέρα

  Solo/FINEM🥰

 • KLEI DERVISHI
  KLEI DERVISHIΠριν ημέρα

  kujt i pelqen pjese e stresit like

 • sergu smoqi
  sergu smoqiΠριν ημέρα

  🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪

 • Kida Kida
  Kida KidaΠριν ημέρα

  Edhe solo bukur ka knu mer bukur ka knu finemi dhe dhe stresi

 • Kida Kida
  Kida KidaΠριν ημέρα

  Po ku merr vesh ti nga konget ti mër Albania unitet hcr2 te gjith ka knu bukur me bukur per mu ka knu finemi dhe stresi

 • Paulodabeast
  PaulodabeastΠριν ημέρα

  100% plehre pse nuk eshte riciklu

 • Luan Xaka
  Luan XakaΠριν ημέρα

  Super kenge vazhdoni drejte suksesit se me kete kenge na e keni fiksuar shume bravo ☺☺☺☺☺

 • addison rae
  addison raeΠριν ημέρα

  Kengetaret me te mire qe ekzistojne 💖💖❤️💖💖❤️💖❤️💖❤️💖

 • Itis Me
  Itis MeΠριν ημέρα

  Shum e bukur bravo

 • Klevis Subashi
  Klevis SubashiΠριν ημέρα

  Jeni më të mirët jam fansi juaj

 • Gjergji Naci
  Gjergji NaciΠριν ημέρα

  Stresi je super Bobby suksese per kenget e metejshme. respekte nga divjaka

 • Hashim Thaqi
  Hashim ThaqiΠριν ημέρα

  Vk veq dashni ska sode

 • Joanna Ani
  Joanna AniΠριν 2 ημέρες

  GEZUAR SHQIPTARI 🇦🇱🇽🇰ZOTI JU RUJT TE GJITHEVE ❤THE BEST SOLO & FINEM &STRESI 😍😍

 • Velaj Armando
  Velaj ArmandoΠριν 2 ημέρες

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💥💥💥💥💥💥💥💥💥🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤬🤬🤬😠😠😠😠😠😠😠

 • FR Dragon
  FR DragonΠριν 2 ημέρες

  Solo është më i miri 🔥 🔥

 • HEIDDEN MUSIC
  HEIDDEN MUSICΠριν 2 ημέρες

  HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

 • Agim Laja
  Agim LajaΠριν 2 ημέρες

  Noyzy

 • Perparim Dauti
  Perparim DautiΠριν 2 ημέρες

  Këngë shumë e bukur❤️❤️❤️❤️

 • Flori Rusi
  Flori RusiΠριν 2 ημέρες

  Ata qe pelqejn pjesen e stresit te bej like💪💪💪

 • Mateo Sharku
  Mateo SharkuΠριν 2 ημέρες

  Kujt i pelqen pjesa ah qia nenen ksaj dashnie

 • Mateo Sharku
  Mateo SharkuΠριν 2 ημέρες

  Sa like per stresin o frate😎😎

 • Deni Sengla
  Deni SenglaΠριν 2 ημέρες

  1:24 pelqejn solon 0:09 mu m pelqe finemi!!

 • ғғ• ʙᴏssɪ•
  ғғ• ʙᴏssɪ•Πριν 2 ημέρες

  @ALBANI REXEM DO TE QI ROPT TY ME GJITH OTR-N SKUADREN ME ROPQIRE NE BOT

 • Fatjar Palaj
  Fatjar PalajΠριν 2 ημέρες

  super kio kenga o finem

 • Adile Krasniqi
  Adile KrasniqiΠριν 2 ημέρες

  Shume zerin e mire solo 🥂😎🥂

 • renis Hakraama
  renis HakraamaΠριν 2 ημέρες

  😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎🙂😍😍😍😍😍😍😘😘😗😗

 • Gangster YT Brajan
  Gangster YT BrajanΠριν 2 ημέρες

  The best song is here 💞 nese esht nevoja ta shuajm ate zjarrin qe ke ndezur finem😂 te thrras zjarviksen se po digjet yt😂😂😂

 • Genci Gjyla

  Genci Gjyla

  Πριν 8 ώρες

  hahhahhaa po

 • Kaci Kaci
  Kaci KaciΠριν 2 ημέρες

  💖💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😍😘😍😘❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️💝💝💗💗💗💓💓💓💞💞💞💕💕💕💟💟💟❣️❣️❣️❣️💔💔💔💋💋💋💋💋👄👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍,x🍺🍺🍺🍺🍺🍺

 • LOC
  LOCΠριν 2 ημέρες

  E keni myt ket vibe

 • Anja's Life
  Anja's LifeΠριν 2 ημέρες

  People who came just for 1:24 part😌🔥Solo the best👏👏

 • Jeton Mehana

  Jeton Mehana

  Πριν 7 ώρες

  The one

 • Isuf BÄBÄ
  Isuf BÄBÄΠριν 2 ημέρες

  E di qe me up komenti jem po ndasht

 • lorik hajdari
  lorik hajdariΠριν 2 ημέρες

  Stresi kot 😋

 • Sara Tura
  Sara TuraΠριν 2 ημέρες

  Why isn’t this in spotify, deezer?

Επόμενο