KIDA x MOZZIK - PP

Μουσική

Stream or Download "PARANOIA" here 👉 kida.lnk.to/Paranoia
Stream or Download "PISHMON" here 👉 kida.lnk.to/Pishmon
Music produced by MIXEY MUSIC
Paranoia lyrics: Mozzik, Nuk
Pishmon lyrics: Mozzik
00:00 - KIDA x MOZZIK - PARANOIA
03:23 - KIDA x MOZZIK - PISHMON
Directed by Elena Kelmendi
Concept by Elena Kelmendi
D.o.p: Imagine films
Editing and color grading / VFX: Imagine films
Equipment: Onima rental
Styling: Diana Qerimi
MakeUp: Vesa Gashi
Hair: Ermira Nebihu
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KIDA on Instagram: kida
MOZZIK on Instagram: mozzik
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 5 ώρες

  Pp 😍💖

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 5 ώρες

  🥇🥇

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 5 ώρες

  🤑🤑🤑

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 5 ώρες

  😍

 • Nesi Shira
  Nesi ShiraΠριν 10 ώρες

  Shumir zemer

 • Rambo Bahtiri
  Rambo BahtiriΠριν 2 ημέρες

  Mozzik Iz 👑🚨🚨 Bduda Nice Mashallah Zoti Rujt Bombe Musik Extra Bass bruda ♥️🥂

 • Lirie Morina
  Lirie MorinaΠριν 2 ημέρες

  Zikizikiziki.. The best

 • Gojart Baruti
  Gojart BarutiΠριν 3 ημέρες

  Shume bukur kida

 • Rina Ramilli
  Rina RamilliΠριν 3 ημέρες

  Goooo to 60mln

 • mandala byr
  mandala byrΠριν 3 ημέρες

  🇲🇦 from the Netherlands , love albanian songs!🇦🇱♥️

 • byakuya

  byakuya

  Πριν ώρα

  Sterk ❤️

 • Azize Behrami

  Azize Behrami

  Πριν ημέρα

  🍫🍫🍭🍭🍭🍭🍭😻😻😻😻😻💜💜💜💜🧡🧡🧡💯💯😜😎😎

 • diti boi

  diti boi

  Πριν ημέρα

  @Egzon Drenica in apapa po wawe wee që aaa q

 • diti boi

  diti boi

  Πριν ημέρα

  e

 • Egzon Drenica

  Egzon Drenica

  Πριν 2 ημέρες

  Waar kom je weg

 • A A
  A AΠριν 3 ημέρες

  2027 still 🔥🔥

 • Bona Molla
  Bona MollaΠριν 4 ημέρες

  Jdcrs

 • Life Goes on
  Life Goes onΠριν 4 ημέρες

  Meriton 100 million views

 • Panda-T Fishekzjarre
  Panda-T FishekzjarreΠριν 5 ημέρες

  kenga ma e mir kerkon nuk mujm me gjet

 • Leo Leo
  Leo LeoΠριν 5 ημέρες

  Very good, greetings from 🇺🇸❤️🇽🇰🇦🇱

 • Diane Hasanaj
  Diane HasanajΠριν 5 ημέρες

  I love jou❤❤❤♦️♦️♦️

 • Anesa Miftari
  Anesa MiftariΠριν 6 ημέρες

  Teksti paranoj Kida Kjo so paranoj Kjo so paranojl Nono aaaaa Kjo so paranoj Kjo so paranoj Nono aa Nese per ty so kurgjo kjo Per mu nuko loj Nese per ty so kurgjo kjo Per mu nuk o lojj Ty per mu so tutani Ty per ty mu So tutani Smunesh mem fol ti mu per ndjenja Ty per mu so tutanii Ayyy ew aaa Pom lendon veq per inat Ayyy ew aaa Pom london po pe du prap Kjo so paranojj Kjo so paranoj Nono aaa Kjo so paranoj Kjo so paranoj nono aaa Mozzik Ti edin qe ski nevoj nevoj nevoj voj voj Me bo me bo Paranoj noj noj noj Ti edin qe ski nevoj nevoj nevoj voj voj Me bo me bo paranoj noj noj noj Knoj per ty se ti je ton kto damare E me bo paranoj eshte njona per tipareve tmija Ti je kokaina jem vija krejt qka folin nalt Nuko rren ey Mikora son son son son Se ti spom beson spom beson mo Migora son son son son Sedi apom don a spom don mo Paranojet qe mka sillen neper kry Ti make shty seke dasht me kry Plot here um ke thy um ke pshty Kur kom ardh naten bon e krejt Shpine e kom thy likee Me bo per veti veq ti je kon e Zoja fjalt gjithe um hupin Sahere ty thapet goja Kshtu qe une nuk kurr met Bo ty loja Betona edhe nese o nevoja heyy kida Kjo so paranoj Kjo so paranoj Nono aaaa Kjo so paranoj Kjo so paranoj Nono aaa Mozzik Ti edin qe ski nevoj Nevoj nevoj voj voj Me bo me bo Paranoj noj noj Ti edin qe ski nevoj nevoj nevoj voj voj Me bo me bo Paranoj noj noj Kida Pom vet prap Qe nuk ki tjera Pom vet prap Qe veq na jena Pom vet prap Qe stofli mo Qe s pom vet tash Aje je aje Mthu para syve tedua tedua bebe Emrat pas shpine n krah tua Tjeter kush o bebe Mthu para syve te dua te dua Bebe.emrat pas shpine krah tua Tjeter kush o baby. Love you kida

 • Kimet Veseli
  Kimet VeseliΠριν 6 ημέρες

  Ske te ndalme Paranoia&Pishmon☝️🖤

 • fhgh dndjddj go to cl cl shumé mir
  fhgh dndjddj go to cl cl shumé mirΠριν 7 ημέρες

  shume keng e mire! Kida dhe mozzik ju dua shume shpresoj qe do te beni edhe me shume keng se bashku !!😍👍💕💝💞

 • Granit Telaku
  Granit TelakuΠριν 7 ημέρες

  Pishmon hahahahha 🤣🤣🤣🤣

 • Super Seal
  Super SealΠριν 7 ημέρες

  *_hehe, pp_*

 • Aravind G
  Aravind GΠριν 7 ημέρες

  Good song . Lyrics video of this song with english translation would be nice .

 • Μαρια marsida
  Μαρια marsidaΠριν 8 ημέρες

  Mozzik dhe ti jeton ne damaret tona me kenget e tua te bukura.e vetmja qe nuk me merzitet kurr e degjoj cdo dite ketu ne greqi ne fund e coj volumin i dhe keta te lagja e kan mesuar per menc kengen🤣. Kida je shum e bukur me tualet te lehte dukesh me e embel keshu

 • Costandinos Papas

  Costandinos Papas

  Πριν 7 ημέρες

  Ashtu qenka e embel kids 🙄😋 jam ntakort me ty maria 😉

 • Rina Ramilli
  Rina RamilliΠριν 8 ημέρες

  😍😍

 • Bekim Hafuzi
  Bekim HafuziΠριν 8 ημέρες

  kida mozzik jeni me te miret bravo bashk vazhdoni ju shkon shume te kendoni bashk kush mendon se kam te drejte nje like

 • Bekim Hafuzi
  Bekim HafuziΠριν 8 ημέρες

  kida mozik shume bukur jeni te preferuarit e mij

 • Georgia Maria
  Georgia MariaΠριν 8 ημέρες

  🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 8 ημέρες

  The best song

 • Jona Jonajona
  Jona JonajonaΠριν 8 ημέρες

  53 m shikime

 • Suzy Berisha
  Suzy BerishaΠριν 9 ημέρες

  ❤️✨✨

 • Haqif Rizahi
  Haqif RizahiΠριν 9 ημέρες

  Au olasa

 • Vilard Pantina
  Vilard PantinaΠριν 9 ημέρες

  Paranoja

 • Adia anak
  Adia anakΠριν 9 ημέρες

  Nje nga kenget qe e kendon dhe pavetedije....... shum e bukur BRAVO!

 • Lorik TV
  Lorik TVΠριν 10 ημέρες

  Hajde shqipe jade🇽🇰🇦🇱💙❤🔥🔥🔥

 • Vejsel Imeri

  Vejsel Imeri

  Πριν 8 ημέρες

  X7v

 • Arbias
  ArbiasΠριν 10 ημέρες

  Brutal

 • Kj M
  Kj MΠριν 10 ημέρες

  53 millyyy

 • Melina Vila
  Melina VilaΠριν 10 ημέρες

  Kush e degjon kengen dhe ne vitin 2021 super hittttt❤❤☺😊👍✨☺😊👍✨

 • Faton Krasniqi
  Faton KrasniqiΠριν 11 ημέρες

  stsgx

 • giulia rubino
  giulia rubinoΠριν 11 ημέρες

  Pishom Lyrics Veq thuma që je pishmon A ke mall kur najkon Edhe larg na dy me kon Gjithqysh sinjal um qon Dyt jena pishmon, mon-mon-mon Unë për gabimin tem ti për gabimin ton Hajt thuma veç a je pishmon, aah Oh veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon E kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son Veç a je pishmon, oh veç a je pishmon E ti veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon Oh kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son S'e di a m'beson, s'e di a m'beson Dyt mëkatet bashkë pi lajna, na na eh Krejt problemet n'shpin i majna, na na eh Ni ditë keshim ni ditë kajna, na na eh Ja pe ndeshim ja pe lajna, no no eh no Uh te hunda ma ke pru ti mu po apet po t'du S'po du me kërkon me m'ndrru, naneh Ej a e din sa gabime jam tuj nje E kjo zemra jem veç ty o tu t'njeh Oh veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon E kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son Veç a je pishmon, oh veç a je pishmon E ti veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon Oh kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son S'e di a m'beson, s'e di a m'beson Ah yah, nuk label-oj se jom shumë marakli Që sa herë boj gabime bona bona pishmanli Mos pyt me sa t'kom ndrru se s'pe di A dy a tri veç ja vlen mu bo prapë bashkë Për dashuni sa herë tu m'thirrsh Nuk o shanc mos me ni unë E sa jem t'ri, m'gin e t'ngi mbi qet melodi Mos e prish-prish, prish-prish Me vetmi ish-ish, ish-ish Prire hashish-shish, shish-shish Ajo dashni ça ish, ish-ish Oh veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon E kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son Veç a je pishmon, oh veç a je pishmon E ti veç a je pishmon-mon-mon-mon-mon Oh kërkush vendin ton-ton-ton-ton-ton Sun e zavendson-son-son-son-son S'e di a m'beson, s'e di a m'beson

 • Ornela Koci
  Ornela KociΠριν 12 ημέρες

  👏👏👏

 • Sara Mustafi
  Sara MustafiΠριν 12 ημέρες

  Shumë ju lumt ❤💗💜🦋

 • Kosova tV
  Kosova tVΠριν 13 ημέρες

  3reog

 • Arben Berisha
  Arben BerishaΠριν 13 ημέρες

  Jhg7h I

 • Ilber Meta
  Ilber MetaΠριν 13 ημέρες

  grglo.info_YXV_vTC9bs. Shikoni kte

 • Cuni Nurisi
  Cuni NurisiΠριν 13 ημέρες

  Albarn er nr 1

 • Cuni Nurisi
  Cuni NurisiΠριν 13 ημέρες

  Einfach geil 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Kosovare Salihaj
  Kosovare SalihajΠριν 14 ημέρες

  Paranoja me e bukur qe kam degjuar nga Kida dhe Mozzik

 • ambra nova
  ambra novaΠριν 14 ημέρες

  ylli jem kida

 • Orges Gesi
  Orges GesiΠριν 14 ημέρες

  kenga me e bukuuuuuuuuuur ne boot

 • MiLoT!
  MiLoT!Πριν 15 ημέρες

  bosa

 • Laura Morina
  Laura MorinaΠριν 15 ημέρες

  Kida si queen

 • Avdyl Salihi
  Avdyl SalihiΠριν 15 ημέρες

  Kida dhe mozzil ju jeni me te mir

 • MONICA ROTARU
  MONICA ROTARUΠριν 15 ημέρες

  Qhuys an pishmon

 • Mŕ.MćŚhìtíťøñ
  Mŕ.MćŚhìtíťøñΠριν 15 ημέρες

  pp

 • amina asllani
  amina asllaniΠριν 15 ημέρες

  💙💙

 • Storm 501
  Storm 501Πριν 15 ημέρες

  The name tho

 • Obi wan Kenobi
  Obi wan KenobiΠριν 16 ημέρες

  I just looked up pp

 • A D
  A DΠριν 16 ημέρες

  2021?

 • Eduart Xhani
  Eduart XhaniΠριν 16 ημέρες

  AMAZING

 • Kanita Latifi
  Kanita LatifiΠριν 17 ημέρες

  ❤❤

 • Serena John
  Serena JohnΠριν 17 ημέρες

  Kida ist the Queen ❤️❤️❤️

 • aris koul
  aris koulΠριν 17 ημέρες

  krenari qe kemi dicka te till si muzika per tu mburrur ne per bot... bravo shqipe !!! ♥

 • xMsBella
  xMsBellaΠριν 17 ημέρες

  00:57 That moment when Mozzik starts to sing.. 2:25 😍💥 LOVE IT!

 • mateo mateo
  mateo mateoΠριν 17 ημέρες

  U myt ky mozzik Aj arabi bon qef Me at lo.. e ky bon nese je bo pishman shkon bre kcej prej ures fshej nagt xexers o katunar

 • Lesa Selimi
  Lesa SelimiΠριν 18 ημέρες

  KIDA MOZZIK KENI BERE NJE KENGE TE BUKUR E TE MIRE

 • R0 R1
  R0 R1Πριν 18 ημέρες

  50M BABA ZIKKI 💣

 • Shaila Castillo
  Shaila CastilloΠριν 18 ημέρες

  Who else searched up pp to see what popped up

 • Dominique Murillo

  Dominique Murillo

  Πριν 12 ημέρες

  me😬🖐🏽

 • 1124 2114

  1124 2114

  Πριν 12 ημέρες

  2 songs: first:paranoia and second:pishmon.

 • Shkurta Thaqi
  Shkurta ThaqiΠριν 19 ημέρες

  kida ban se asht ma e mira

 • Pranvera Salihi
  Pranvera SalihiΠριν 19 ημέρες

  🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰😇😍😘😘😋😘😋😘😍😘😍😘😍😘😋🤩🤩🤩😍😘😘😘😋🤩😍🤩😍🤩😍🤩😋🤩😋🤩🤩😍🤩😍🤩🤩😍🤩😍😘😍😘😍🤩😍🤩🤩😍🤩😍🤩😍😍🤩🤩😍🤩😍🤩🤩😍🤩😍😍🤩😍🤩🤣🥰🥰🥰🥳💞💞💗💞💗💞💗💕💓❤💓💓💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💗🧡💕❤💞❤💓💓❤💓❤💞💗💞💗💞💗💞❤💕❤💕🧡💕💞💝💖💞💘💟💞💟💓❣💓❣💟💓💕💗

 • Ensari Cari
  Ensari CariΠριν 19 ημέρες

  Keta kengëtar u më pelqejn SHUMMMMMMMMMM

 • Vilard Pantina
  Vilard PantinaΠριν 19 ημέρες

  100 mil view

 • Miri Gaxha
  Miri GaxhaΠριν 19 ημέρες

  MOOZIK a do te beni ndoje kenge me DHURATA DORA sepse mezi poe presim

 • ROSU Entertainment

  ROSU Entertainment

  Πριν 14 ημέρες

  Sapo e publikoj noizy dissin! grglo.info/project/zqumhafRgbCHnIk/b-nteo

 • Kj M
  Kj MΠριν 20 ημέρες

  52 million

 • HAMZA
  HAMZAΠριν 20 ημέρες

  Nga autoriteti i Ebu Hurejres në lidhje me Profetin që ai tha: Islami filloi i çuditshëm dhe do të kthehet tek ai ashtu siç filloi. Lum të huajt. Isshtë një hadith i vërtetë dhe i provuar nga autoriteti i të Dërguarit të Zotit, paqja qoftë mbi të. Ai shtoi një grup imamësh hadithe në një transmetim tjetër: u tha: O i Dërguari i Zotit! Nga të huajt? Ai tha: Ata që janë të drejtë nëse njerëzit janë korruptuar, dhe me fjalën tjetër: ata korrigjojnë atë që njerëzit kanë prishur nga vitet e mia, dhe në një term tjetër: ata janë konflikti i fiseve, dhe në një term tjetër: ata janë disa njerëz të mirë midis shumë njerëzve të këqij. Ajo që nënkuptohet është se të huajt: ata janë njerëzit e drejtësisë, kështu që të bekuar janë të huajt do të thotë: parajsë dhe lumturi për të huajt që janë të drejtë kur njerëzit janë të korruptuar. Haxhi dhe çështje të tjera të fesë, këta janë të huajt. اللغة الالبانية.

 • Dat messi boi
  Dat messi boiΠριν 20 ημέρες

  Peepee

 • Rina Ramilli
  Rina RamilliΠριν 20 ημέρες

  🥇🥇

 • Xhuljana Hala
  Xhuljana HalaΠριν 20 ημέρες

  51M 😉😘😌😌

 • ALBANIA BOY
  ALBANIA BOYΠριν 20 ημέρες

  Like and replay if you see this in 2022

 • Hazbie Muça
  Hazbie MuçaΠριν 20 ημέρες

  Naten e mire gjum te embel😴😪😴😪😴😪😴🥱🥱🥱🥱

 • Hazbie Muça
  Hazbie MuçaΠριν 20 ημέρες

  Zoti ju rujt ju se Jeni me te miret e kesaj bote

 • Hazbie Muça
  Hazbie MuçaΠριν 20 ημέρες

  Nuk po e njoh hic oh zot I madh

 • Hazbie Muça
  Hazbie MuçaΠριν 20 ημέρες

  A BRE kush a Tu fol se SDI me fol shqip po vec anglisht turke e greke

 • Ramona Zulfija
  Ramona ZulfijaΠριν 20 ημέρες

  Vendin Ton Askushh Sun e zavendson 😶

 • Max Emily
  Max EmilyΠριν 20 ημέρες

  Shum bkr jej kidakida😍🌹🌹🌹🌹. Bravo

 • Suada Ramadani
  Suada RamadaniΠριν 20 ημέρες

  Kidaaaa kenga ime e preferuar

 • Fatmir Hodaj
  Fatmir HodajΠριν 21 ημέρα

  Das muzik ist super

 • Elona Gjata
  Elona GjataΠριν 21 ημέρα

  Tgjith kta qe bojn greetings nga knej anej, jan krejt prej paskuqani

 • Ελεανα Δημοπουλου
  Ελεανα ΔημοπουλουΠριν 21 ημέρα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Tekste kengesh shqip
  Tekste kengesh shqipΠριν 21 ημέρα

  100mln

 • Tirana Selite
  Tirana SeliteΠριν 21 ημέρα

  Bravo zmr he me e mira ne bot dashuri🥺♥️♥️

 • Lira Lira
  Lira LiraΠριν 22 ημέρες

  W,hat?🌌🗻🗻🗻🗻🗻🗻

 • Lira Lira
  Lira LiraΠριν 22 ημέρες

  Hello w,hat

 • dioz.b9
  dioz.b9Πριν 23 ημέρες

  Pls digjojeni pak muziken time te re 🙏🏻

 • Erina Neziri
  Erina NeziriΠριν 23 ημέρες

  Jeni me të miret këngetaret e mi të prefuar jeni mozzik loredana kida alban skendaraj edhe miriam can

 • Violetta Dzema
  Violetta DzemaΠριν 23 ημέρες

  🇽🇰🇦🇱

 • Sofia Osmani
  Sofia OsmaniΠριν 23 ημέρες

  9p

 • ahmet mandija
  ahmet mandijaΠριν 23 ημέρες

  I love kida mozik

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 23 ημέρες

  😱😱

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 23 ημέρες

  Gooo to 60 mln

 • Diana Morina
  Diana MorinaΠριν 23 ημέρες

  I am her best frined I know kida sicne kindergraden

Επόμενο